Crossref Member Badge

Відеоматеріали Інституту педагогіки

Кременчуцьких педагогів навчать виховувати фахівців-практиків 13.04.2016 Кременчуцьких педагогів навчать виховувати фахівців-практиків

На базі гімназії № 5 пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція. У конференції взяли участь професори і вчені з усієї України. Йшлося і про методи навчання без обов’язкових домашніх завдань, і про наукову орієнтацію освіти вже в початковій школі. Обговорювали педагоги навіть тему космізації знань.

Науково-практична конференція «Європейський вимір українських освітніх реформ» 07.04.2016 Науково-практична конференція «Європейський вимір українських освітніх реформ»

2 березня 2016 року Інститут педагогіки Національної академії педагогічних наук України у партнерстві з Інститутом модернізації змісту освіти та Академією інноваційного розвитку освіти провели науково-практичну конференцію на тему «Європейський вимір українських освітніх реформ».

Семінар «Формування інформаційно-комунікаційної компетентності педагогів» 18.11.2015 Семінар «Формування інформаційно-комунікаційної компетентності педагогів»

17 листопада в Інституті педагогіки НАПН України відбувся семінар на тему «Формування інформаційно-комунікаційної компетентності педагогів». В ньому взяли участь наукові співробітники Інституту педагогіки, представники інституту модернізації змісту освіти, видавництв.

Вебінар «Комплексне оцінювання інноваційного розвитку загальноосвітнього навчального закладу» 13.11.2015 Вебінар «Комплексне оцінювання інноваційного розвитку загальноосвітнього навчального закладу»

5 листопада відбувся вебінар, організований і проведений відділом інновацій та стратегій розвитку освіти Інституту педагогіки НАПН України, присвячений результатам виконання планової теми науково-дослідної роботи «Теорія і технологія оцінювання інноваційного розвитку загальноосвітнього навчального закладу».

Всеукраїнський педагогічний інтерактивний марафон 2015 10.06.2015 Всеукраїнський педагогічний інтерактивний марафон 2015

Інститут педагогіки Національної академії педагогічних наук України і Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів, підтримуючи ініціативу видавництва «Ранок», виступили з пропозицією провести Всеукраїнський педагогічний інтерактивний марафон «Відкриті педагогічні студії «Якісна освіта – це…»

Науково-практична конференція «Педагогічні моделі освіти для сталого розвитку в Україні» 11.04.2015 Науково-практична конференція «Педагогічні моделі освіти для сталого розвитку в Україні»

9 квітня 2015 року в Інституті педагогіки Національної академії педагогічних наук України відбулась науково-практична конференція «Педагогічні моделі освіти для сталого розвитку в Україні»

Загальні збори Національної академії педагогічних наук України 03.04.2015 Загальні збори Національної академії педагогічних наук України

3 квітня 2015 року в Інституті педагогіки НАПН України за участі керівництва Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Міністерства освіти і науки України відбулися Загальні збори Національної академії педагогічних наук України «Про діяльність Національної академії педагогічних наук України у 2014 році та завдання на 2015 рік».

Методологічний семінар «Громадянськість української молоді: виклики, здобутки, перспективи» в НАПН України 02.04.2015 Методологічний семінар «Громадянськість української молоді: виклики, здобутки, перспективи» в НАПН України

2 квітня 2015 року в Інституті педагогіки Національної академії педагогічних наук України відбувся методологічний семінар «Громадянськість української молоді: виклики, здобутки, перспективи». Із вступним словом виступив президент НАПН України, дійсний член НАН і НАПН України, доктор філософських наук, професор Василь Григорович Кремень.

Енергозберігаючі технології в проекті «Освіта для сталого розвитку в дії» Енергозберігаючі технології в проекті «Освіта для сталого розвитку в дії»

Журналістка Теканалу новин 24 Ольга Читайло (програма «Крупним планом») побувала на «Уроках для сталого розвитку» в учнів 8 класу Хотівського НВК.

Тема – пережити зиму.

Родини учнів, що вивчають курс «Уроків», заощаджують, зокрема до 10% електроенергії, та знають, як зберегти тепло в оселі з найменшими витратами для сімейного бюджету.

Сюжет – https://www.youtube.com/watch?v=Kghf28GsPdk.