Crossref Member Badge

Інститут педагогіки в ЗМІ

04.12.2019 Звіт про завершення дослідно-експериментальної роботи

Тема: "Розвиток освітньо-інформаційного середовища навчально-виховного комплексу засобами мережевих технологій та дистанційної освіти"

04.12.2019 Звіт про завершення дослідно-експериментальної роботи

Тема "Розвиток освітньо-інформаційного середовища навчально-виховного комплексу (колегіуму) засобами мережевих технологій та дистанційної освіти"

Новій українській школі – 3 роки 02.12.2019 Новій українській школі – 3 роки

Аби надати НУШ реальну допомогу вчителям початкової ланки, у Полтаві пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція.

У Полтаві представили сучасний підручник з математики 02.12.2019 У Полтаві представили сучасний підручник з математики

Тепер вчитися математики стане цікавіше, веселіше і в задоволення. Адже видавництво «Ранок» разом із науковцями розробили сучасні підручники з математики для школярів 1, 2 класів. 

Інформатизація управління закладами освіти 02.12.2019 Інформатизація управління закладами освіти

Сучасне суспільство формують як інформаційне і характеризують такими ознаками: створенням і розвитком інформаційної інфраструктури, інформатизацією суспільних процесів, інтелектуалізацією діяльності, упровадженням інформаційних технологій, використанням програмних комплексів, формуванням інформаційних і вдосконаленням соціально-комунікативних відносин під час спільної діяльності людей.

За круглим столом 17.11.2019 За круглим столом
За круглим столом спілкуються науковці з Києва та педагоги Миргородщини.

Відділу навчання географії та економіки Інституту педагогіки НАПН України – 85! 09.10.2019 Відділу навчання географії та економіки Інституту педагогіки НАПН України – 85!
8 жовтня 2019 року відділ навчання географії та економіки Інституту педагогіки НАПН України відзначив 85 років від дня заснування. Вітаємо відділ навчання географії та економіки Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України з ювілеєм!

UA: Радіо Культура. 03.09.2019 UA: Радіо Культура.

Гостя - докторка педагогічних наук, головна наукова співробітниця інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України Наталя Богданець-Білоскаленко.

"Еспресо : вибір читачів" 14.08.2019 "Еспресо : вибір читачів"

На каналі Еспресо в прямому ефірі головний наук.співробітник Інституту педагогіки НАПН України Наталя Богданець-Білоскаленко говорила про книжкову премію "Еспресо : вибір читачів" (оскільки третій рік поспіль у складі експертного журі), про сучасну дитячу літературу, шкльні підручники, Нову українську школу тощо.

Нова українська школа:  базовий стандарт професійної діяльності керівника 14.06.2019 Нова українська школа: базовий стандарт професійної діяльності керівника

Директор школи є головною фігурою в системі загальної середньої освіти. Своєю професійною діяльністю та особистісними якостями він є прикладом і для педагогічного колективу, і для учнів. Концепція Нової української школи поставила нові вимоги до керівника ЗЗСО як до фахівця. Тож для того, щоб керувати сучасним оновленим закладом освіти, йому необхідно відповідати цим вимогам.

Постать на історичному тлі 05.06.2019 Постать на історичному тлі

А життям була освіта

Організаційний механізм управління школою 05.06.2019 Організаційний механізм управління школою

У статті наголошено про необхідність комплексного оцінювання ефективності інформаційного забезпечення організаційного механізму управління (ІЗОМУ)

Навчання сучасним методам викладання в закладах загальної середньої освіти 03.06.2019 Навчання сучасним методам викладання в закладах загальної середньої освіти

На базі Миргородської гімназії ім. Т.Г. Шевченка (директор Аршинніков О.Г.] відбувся обласний науково-методичний семінар «Науково - методичне забезпечення компетентнісно-орієнтова-ного навчання економіки та географічних курсів за вибором економічного спрямування в закладах загальної середньої освіти».

Ми повертаємо свій автентичний правопис - експерт про зміни в українській мові 28.05.2019 Ми повертаємо свій автентичний правопис - експерт про зміни в українській мові

На Прямому каналі скайп-зв'язком головний науковий співробітник Наталія Богданець-Білоскаленко говорила про новий Український правопис.

В об'єктиві: Інтерв'ю з Олександром Надтокою 20.05.2019 В об'єктиві: Інтерв'ю з Олександром Надтокою

22 квітня 2016 р. відбулося інтерв'ю із завідувачем лабораторії географічної і економічної освіти, кандидатом педагогічних наук, старшим науковий співробітником Надтокою Олександром Федоровичем.

16.05.2019 Семінар для освітян

16 травня 2019 р. освітяни міста Миргород та Полтавської області зібралися на науково-методичний семінар.

22.02.2019 Пріоритети Міністерства освіти і науки України на 2019 рік

21 лютого 2019 року в прямому ефірі Програми «Київ-LIVE» телеканалу «Київ» участь завідувач відділу економіки та управління загальною середньою освітою Інституту педагогіки НАПН України Олена Онаць

Ніна Голуб: Шкільна мовна освіта: проблеми і перпективи 11.02.2019 Ніна Голуб: Шкільна мовна освіта: проблеми і перпективи

Лиш у двох словниках - соціолінгвістичному й методичних термінів є визначення поняття «мовна освіта»: це «процес і система організації навчання державної, рідної й іноземних мов». А от щодо завдань, то є кілька варіантів: від «розвитку багатомовності й підтримки мовного різноманіття в суспільстві» до «становлення духовно багатої особистості, яка володіє вміннями і навичками вільно, комунікативно доцільно користуватися виражальними засобами мови, її типами, стилями, жанрами, формами ...».

Про модернізацію в умовах реформування 11.02.2019 Про модернізацію в умовах реформування

Напередодні Загальних зборів 15 листопада в Національній академії педагогічних наук України відбувся методологічний семінар «Концептуальні засади розвитку освіти дорослих: світовий досвід, українські реалії і перспективи». Учасники засідання заслухали доповідь директора Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України Лариси Лук'янової про сучасні реалії, тенденції і перспективи розвитку освіти дорослих.

Інтерв’ю Земфіри Кондур 07.02.2019 Інтерв’ю Земфіри Кондур

Співробітник відділу навчання мов національних меншин та зарубіжної літератури Інституту педагогіки НАПН України, Кондур Земфіра, активно представляє інтереси українських ромів в Європейському парламенті, ООН, ОБСЄ, Раді Європи.