Новини

RSS

Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації 24.05.2017 Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації
В основу інклюзивної освіти покладена ідеологія, яка виключає будь-яку дискримінацію учнів, і водночас створює відповідні умови для отримання якісної освіти такими дітьми. Інклюзія навчає співіснувати з відмінностями.

Україна-ЄС: крос-культурні порівняння в освітніх дослідженнях 24.05.2017 Україна-ЄС: крос-культурні порівняння в освітніх дослідженнях

22-23 травня 2017 року в Інституту педагогіки НАПН України відбулася I Міжнародна наукова конференція «Україна-ЄС: крос-культурні порівняння в освітніх дослідженнях». Конференція стала важливою подією, організація якої стала можливою завдяки тісній співпраці Відділу міжнародних зав’язків та наукової співпраці Інституту педагогіки НАПН України з Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини, Центром трансатлантичної мобільності Познанського університету імені Адама Міцкевича та Українською асоціацією дослідників освіти.

Експериментальна робота відділу економіки та управління ЗСО Інституту педагогіки НАПН України 22.05.2017 Експериментальна робота відділу економіки та управління ЗСО Інституту педагогіки НАПН України

19 травня 2017 року в експериментальному інноваційному навчальному закладі відділу економіки та управління ЗСО Інституту педагогіки НАПН України ліцеї-інтернаті № 23 «Кадетський корпус» Шевченківського району м. Києва відбувся казковий випускний бал шляхетних паняночок і кадетів, церемонія вручення кришталевого черевичка попелюшки паняночкам та шаблі честі і відваги кадетам.

Привітання з Днем науки 19.05.2017 Привітання з Днем науки

Шановні колеги! Щиро вітаємо Вас з Днем науки! День науки – свято людей творчої праці, діяльність яких є символом духовної свободи та розвитку особистості. У сучасному світі інтелектуальний ресурс виступає головним рушієм розвитку суспільства. Без науковця, педагога держава не має майбутнього.

Підписано угоду про наукову співпрацю з Науково-методичною установою «Національний інститут освіти» Міністерства освіти Республіки Білорусь 19.05.2017 Підписано угоду про наукову співпрацю з Науково-методичною установою «Національний інститут освіти» Міністерства освіти Республіки Білорусь

18 травня 2017 року в стінах Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України в. о. директора Інституту педагогіки Олегом Михайловичем Топузовим та директором Науково-методичої установи «Національний інститут освіти» Міністерства освіти Республіки Білорусь Сергієм Олександровичем Важніком було підписано угоду про наукову співпрацю між установами, що полягатиме у виданні рецензованого наукового видання.

Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми сучасного підручника» 18.05.2017 Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми сучасного підручника»

До Дня науки в Інституті педагогіки НАПН України 18 травня 2017 року відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми сучасного підручника», у якій взяли участь вчені, науково-педагогічні та педагогічні працівники, докторанти, аспіранти, здобувачі, видавці навчальної літератури.

Засідання робочої групи з питань впровадження STEM-освіти в Україні 17.05.2017 Засідання робочої групи з питань впровадження STEM-освіти в Україні

16 травня 2017 року у приміщенні ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» відбулося засідання робочої групи з питань впровадження STEM-освіти в Україні.

Гуманітарна освіта у технічній цивілізації ХХІ століття 16.05.2017 Гуманітарна освіта у технічній цивілізації ХХІ століття

25 квітня - 10 травня 2017 року пройшла міжнародна науково-практична конференція «Гуманітарна освіта у технічній цивілізації ХХІ ст.» в університеті єврорегіональної економіки імені Алькіде де Гаспері, Юзефів, Польща, м. Варшава.

Спільнота «Розумників» росте: на Волині відкриваються нові класи Smart Kids 13.05.2017 Спільнота «Розумників» росте: на Волині відкриваються нові класи Smart Kids
Уже 173 класи початкової школи по всій України використовують у навчально-виховному процесі сучасні освітні технології Smart Kids. Це число постійно збільшується. 

Наукове співробітництво Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України 10.05.2017 Наукове співробітництво Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України

10 травня 2017 року в Національної академії педагогічних наук України відбулась зустріч з фінськими експертами в галузі освіти. Фінські колеги відвідали Україну з метою спільного розроблення концептуальних засад реформування загальної середньої освіти в Україні в контексті створення нової української школи.

Результативність упровадження моделі мережевої організації профільного навчання в освітньому окрузі 09.05.2017 Результативність упровадження моделі мережевої організації профільного навчання в освітньому окрузі
Відповідно до плану роботи відділу економіки та управління загальною середньою освітою Інститутом педагогіки НАПН України та спільної угоди про співпрацю між Інститутом педагогіки НАПН України і Івано-Франківським ОІППО, якими організовано та проведено обласний науково-практичний семінар «Результативність упровадження моделі мережевої організації профільного навчання в освітньому окрузі», що відбувся 27 квітня 2017 року на базі Чернелицької загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів.

Вітання з Днем пам'яті і примирення та Днем перемоги 08.05.2017 Вітання з Днем пам'яті і примирення та Днем перемоги

У ці дні ми разом відзначаємо День пам’яті і примирення та 72-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Усе більше віддаляються від нас роки Другої світової війни, найжорстокішої в історії людства. Але час не владний стерти пам'ять про них.

Вітаємо зі славним ювілеєм! 05.05.2017 Вітаємо зі славним ювілеєм!

5 травня відзначає ювілей ОЛЕКСАНДРА ЯКІВНА САВЧЕНКО – визначний український педагог, непересічна особистість, яка понад півсторіччя свого життя присвятила відданому й безкорисливому служінню Освіті.

Регіональний круглий стіл «Концептуальні зміни в управлінні новою українською школою» 03.05.2017 Регіональний круглий стіл «Концептуальні зміни в управлінні новою українською школою»

27 квітня 2017 року на базі Миколаївської спеціалізованої школи «Академія дитячої творчості», експериментального майданчика Всеукраїнського рівня Інститут педагогіки НАПН України (наук. кер.: О.М.Топузов - проф., д.п.н., член-кореспондент НАПН України; Л.М.Калініна - проф., д.п.н.; Г.Д.Матвєєва - ст.н.сп., к.п.н) відбувся регіональний круглий стіл «Концептуальні зміни в управлінні новою українською школою» для керівників шкіл та спеціалістів органів управління освіти Миколаївської області.

Управлінський дискурс Нової української школи 02.05.2017 Управлінський дискурс Нової української школи

На базі Миколаївського ОІППО 26 квітня 2017 року на базі МОІППО у рамках курсів підвищення кваліфікації Людмилою Миколаївною Калініною, завідувачем відділу економіки та управління загальною середньою освітою Інституту педагогіки НАПН України, доктором педагогічних наук, професором проведено лекції-презентації «Управлінський дискурс Нової української школи».

Засідання вченої ради 27 квітня 2017 року 27.04.2017 Засідання вченої ради 27 квітня 2017 року

27 квітня 2017 року відбулося засідання вченої ради Інституту педагогіки НАПН України.

Засідання Всеукраїнського круглого столу 25.04.2017 Засідання Всеукраїнського круглого столу

11 квітня 2017 року на базі Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова відбулось засідання Всеукраїнського круглого столу «ТРАНСФОРМАЦІЯ підготовки менеджерів освіти до реалізації Концепції «Нова українська школа» науковим колективом відділу економіки та управління ЗСО Інституту педагогіки НАПН України.

Нова українська школа в багатовекторному інформаційному  суспільстві 24.04.2017 Нова українська школа в багатовекторному інформаційному суспільстві

Тема впровадження інформаційних технологій, створення інформаційних освітніх середовищ для підтримки навчального процесу, управління та контролю була в центрі уваги Всеукраїнського науково-практичного семінару «Нова українська школа в багатовекторному інформаційному просторі».

Засідання науково-методичної комісії з інформатизації закладів освіти 24.04.2017 Засідання науково-методичної комісії з інформатизації закладів освіти

18 квітня 2017 року у залі засідань Інститут педагогіки НАПН України відбулося засідання науково-методичної комісії з інформатизації закладів освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України під головуванням Л.М.Калініної, д.п.н., професора, на якому розглядалися результати науково-методичної експертизи матеріалів із інформатизації закладів освіти.

Результати науково-дослідної діяльності відділу навчання іноземних мов – у практику ЗНЗ 18.04.2017 Результати науково-дослідної діяльності відділу навчання іноземних мов – у практику ЗНЗ

12 квітня 2017 року на базі Житомирської міської гуманітарної гімназії №23 м. Житомира, експериментального навчального закладу Інституту педагогіки НАПН України та відділу навчання іноземних мов, відбувся науково-практичний семінар «Використання моделей змішаного навчання у процесі вивчення елективних курсів з іноземних мов. Реалізація моделі «перевернутого» класу»


Новини 1 — 20 з 658
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі