Новини

RSS

Набір статей до "Українського педагогічного журналу" 13.12.2018 Набір статей до "Українського педагогічного журналу"
Інститут педагогіки НАПН України оголошує прийом статей до 1-го (2019) номеру «Українського педагогічного журналу». Метеріали приймаются  до 10 лютого 2019 року.

Шкільний курикулум: проблеми та можливості для розвитку 11.12.2018 Шкільний курикулум: проблеми та можливості для розвитку

7-8 грудня 2018 року в Інституті педагогічних наук Республіки Молдова відбулася конференція «Шкільний курикулум: проблеми та можливості для розвитку». Серед співорганізаторів був й Інститут педагогіки НАПН України.

Ідеальна школа очима дітей 09.12.2018 Ідеальна школа очима дітей
З 22 по 27 листопада 2018 р. відбулася Всеукраїнська акція «Ідеальна школа очима дітей», 3 грудня 2018 р. проведено виставку кращих 150 творчих робіт та урочисте нагородження всіх учасників акції.

Пам'ять на довгі роки 09.12.2018 Пам'ять на довгі роки
9 грудня був би день народження Ірини Пилипівни Ґудзик, доктора педагогічних наук, провідного наукового співробітника відділу навчання мов національних меншин та зарубіжної літератури Інституту педагогіки НАПН України, завідуючої відділу з 1995 по 2010 рр.

Наскрізні лінії ключових компетентностей в контексті STEM-освіти 07.12.2018 Наскрізні лінії ключових компетентностей в контексті STEM-освіти

7 грудня на базі СЗЗ «Слов’янська гімназія» був проведений науково-практичний семінар «Наскрізні лінії ключових компетентностей в контексті STEM-освіти» для вчителів математики Деснянського району.

Засідання вченої ради Іституту педагогіки НАПН України 30.11.2018 Засідання вченої ради Іституту педагогіки НАПН України
29 листопада 2018 року відбулося засідання вченої ради Інституту педагогіки НАПН України

Засідання Науково-методичних комісій сектору вищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України 22.11.2018 Засідання Науково-методичних комісій сектору вищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України

21 листопада 2018 року відбулося засідання Науково-методичних комісій сектору вищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України, на базі Державної установи «Науково-методичний центр інформаційно аналітичного забезпечення ВНЗ «Агроосвіта» щодо затвердження Держстандартів за різними спеціальностями та створення Концепції розвитку педагогічної освіти.

Професійна підготовка фахівців у вимірі нових освітніх реалій 19.11.2018 Професійна підготовка фахівців у вимірі нових освітніх реалій

11-12 жовтня 2018 р. відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Професійна підготовка фахівців у вимірі нових освітніх реалій», організована кафедрою професійної освіти та інноваційних технологій Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та відділом історії та філософії освіти Інституту педагогіки НАПН України.

Семінари для українських авторів Державного стандарту Нової української школи 19.11.2018 Семінари для українських авторів Державного стандарту Нової української школи

Старший науковий співробітник відділу технологічної освіти Мачача Тетяна Святославівна у 2018 році брала участь у п’яти семінарах для українських авторів Державного стандарту Нової української школи в рамках фінсько- та польсько-українського проекту «Нова українська школа 2» за сприяння Центру Розвитку Освіти (ORE) у Варшаві:

Вільний та відкритий доступ до онлайн бібліотек у Франції  як  мегаджерело  наукової інформації для дослідників і практиків 19.11.2018 Вільний та відкритий доступ до онлайн бібліотек у Франції як мегаджерело наукової інформації для дослідників і практиків

Якщо немає можливості побувати та ознайомитися з фондами у бібліотеках Франції особисто, то реально і доступно, як переконує особистий досвід, скористатися ресурсами електронних бібліотек Франці (Репортаж із зарубіжної поїздки до бібліотек Франції)

Професійний розвиток вчителя початкових класів в умовах нової української школи 19.11.2018 Професійний розвиток вчителя початкових класів в умовах нової української школи

31 жовтня на базі Ружинської гімназії відбулася науково-практична конференція «Професійний розвиток вчителя початкових класів в умовах нової української школи». На конференцію були запрошені вчителі початкових класів району. В заході взяли участь співробітники відділу початкової освіти Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України Онопрієнко О. В. і Вашуленко О. В. 

Загальні збори Національної академії наук України 16.11.2018 Загальні збори Національної академії наук України

Наукові співробітники Інституту педагогіки взяли активну участь у заходах Національної академії наук України 15-16 листопада 2018 року.

Апробуємо та впроваджуємо результати наукового дослідження «Дидактичні та методичні засади компетентнісно орієнтованого навчання іноземних мов у початковій школі» 15.11.2018 Апробуємо та впроваджуємо результати наукового дослідження «Дидактичні та методичні засади компетентнісно орієнтованого навчання іноземних мов у початковій школі»

13–14 листопада 2018 року на базі Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся регіональний науково-практичний семінар «Дидактичне моделювання змісту компетентнісно орієнтованого навчання іноземних мов учнів початкової школи». 

Конференція з неформальної освіти до Всесвітнього дня єврейських знань 13.11.2018 Конференція з неформальної освіти до Всесвітнього дня єврейських знань

11 листопада 2018 року до Всесвітнього дня єврейських знань в общинному центрі «Халом» м. Києва відбулась конференція з проблем неформальної освіти. Ця конференція була присвячена темі «Тексти і мандри - шлях у незвідане».

Українці Румунії – історія, сучасність та перспективи 12.11.2018 Українці Румунії – історія, сучасність та перспективи

8-10 листопада 2018 року головні наукові співробітники Інституту педагогіки НАПН України, доктори педагогічних наук, професори
Н.І. Богданець-Білоскаленко та О.М. Горошкіна взяли участь у міжнародній науковій конференції «Українці Румунії – історія, сучасність та перспективи» (м. Бухарест).

Перше засідання оновленої Ради представників громадських об’єднань корінних народів, національних меншин України при Міністерстві освіти і науки України. 12.11.2018 Перше засідання оновленої Ради представників громадських об’єднань корінних народів, національних меншин України при Міністерстві освіти і науки України.

6 листопада 2018 року о 10-00 в Залі колегії Міністерства освіти і науки України відбулось перше засідання оновленої Ради представників громадських об’єднань корінних народів, національних меншин України при Міністерстві освіти і науки України.

Організаційно-педагогічні та партнерські засади шкільної автономії  опорних закладів освіти в умовах     децентралізації  та ОТГ 12.11.2018 Організаційно-педагогічні та партнерські засади шкільної автономії опорних закладів освіти в умовах децентралізації та ОТГ

10 листопада 2018 року відбулося ознайомлення провідного наукового співробітника відділу економіки та управління ЗСО Інституту педагогіки НАПН України Олени Онаць з діяльністю опорних закладів освіти Почаївської ОТГ та Горинського опорного закладу Кременецького району.

Становлення освіти на Кременеччині: погляд крізь століття 12.11.2018 Становлення освіти на Кременеччині: погляд крізь століття
10 листопада 2018 року до100-річчя відкриття Української гімназії імені Івана Стешенка у м. Кременець відбулися Всеукраїнські наукові читання «Становлення освіти на Кременеччині: погляд крізь століття».

День української писемності  в м. Кременець 12.11.2018 День української писемності в м. Кременець
9 листопада 2018 року в м. Кременець Тернопільської області відбулися урочистості, присвячені Дню української писемності.

Партнерська взаємодія держави і громадськості в управлінні освітою в умовах децентралізації і ОТГ 12.11.2018 Партнерська взаємодія держави і громадськості в управлінні освітою в умовах децентралізації і ОТГ
9 листопада 2018 року в м. Кременець відбулося виїзне засідання Всеукраїнського клубу «Директор школи».


Новини 1 — 20 з 932
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі