Новини

RSS

Реалізація інноваційних технологій в умовах упровадження Концепції Нової української школи 25.10.2018 Реалізація інноваційних технологій в умовах упровадження Концепції Нової української школи

24 жовтня 2018 року у рамках Десятої міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» та Восьмої міжнародної виставки освіти за кордоном «World Edu» відбувся науково-практичний семінар «Реалізація інноваційних технологій в умовах упровадження Концепції Нової української школи».

Опорний заклад освіти як центр управління Новою українською школою в умовах децентралізації 23.10.2018 Опорний заклад освіти як центр управління Новою українською школою в умовах децентралізації
23 жовтня 2018 року в рамках X Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» та ХІII Міжнародної виставки «WorldEdu» під час проведення громадської платформи «Опорний заклад освіти як центр управління Новою українською школою в умовах децентралізації» взяли участь наукові співробітники відділу економіки та управління загальною середньою освітою Інституту педагогіки НАПН України

Десята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Восьма міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» 23.10.2018 Десята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Восьма міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu»

23 жовтня 2018 р. у Київському Палаці дітей та юнацтва відкрилась Десята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Восьма міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu».

Конкурс на заміщення посади вченого секретаря Інституту педагогіки НАПН України 23.10.2018 Конкурс на заміщення посади вченого секретаря Інституту педагогіки НАПН України

Інститут педагогіки НАПН України оголошує конкурс на заміщення посади вченого секретаря.

Мій особистісно зорієнтований урок 22.10.2018 Мій особистісно зорієнтований урок

11-13 жовтня 2018 року в м. Одесі відбувся VIII Всеукраїнський Фестиваль педагогічних ідей «Мій особистісно зорієнтований урок» в якому взяли участь співробітники відділу навчання української мови і літератури Інституту педагогіки НАПН України: Фасоля Анатолій Миколайович, провідний науковий співробітник, Бійчук Галина Леонідівна, старший науковий співробітник, Тименко Валентина Миколаївна, молодший науковий співробітник.

 До 100-річчя всесвітньовідомого видатного українського педагога Василя Олександровича Сухомлинського 09.10.2018 До 100-річчя всесвітньовідомого видатного українського педагога Василя Олександровича Сухомлинського

28 вересня 2018 року світова освітянська спільнота відзначала 100-річчя класика педагогіки 20 століття, публіциста, письменника - Василя Олександровича Сухомлинського.

Гірка втрата 09.10.2018 Гірка втрата

Дев’ятого жовтня вранці помер Олександр Федорович Надтока. Наш колега, завідувач відділу навчання географії та економіки Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України, кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник.

Засідання вченої ради Іституту педагогіки НАПН України 08.10.2018 Засідання вченої ради Іституту педагогіки НАПН України
8 жовтня 2018 року відбулося засідання вченої ради Іституту педагогіки НАПН України

Всеукраїнський науково-методичний семінар з питань вивчення мови іврит та історії єврейського народу 08.10.2018 Всеукраїнський науково-методичний семінар з питань вивчення мови іврит та історії єврейського народу

3-4 жовтня 2018 року у м. Чернівці відбувся Всеукраїнський науково-методичний семінар з питань вивчення мови іврит та історії єврейського народу у закладах загальної середньої освіти у 2018/2019 навчальному році.

Найщиріші привітання  з Днем працівника освіти! 04.10.2018 Найщиріші привітання з Днем працівника освіти!


Директор і колектив Інституту педагогіки НАПН України
вітають освітян з професійним святом!

Шкільний курикулум: проблеми та можливості для розвитку 01.10.2018 Шкільний курикулум: проблеми та можливості для розвитку

7-8 грудня 2018 р. на базі Інституту педагогічних наук (Республіка Молдова) відбудеться Міжнародна наукова конференція «Шкільний курикулум: проблеми та можливості для розвитку»

Вітаємо з ювілеєм Людмилу Анатоліївну Онищук! 26.09.2018 Вітаємо з ювілеєм Людмилу Анатоліївну Онищук!

Колектив Інституту педагогіки НАПН України щиро вітає з Днем народження головного наукового співробітника відділу інновацій та стратегій розвитку освіти, доктора педагогічних наук Людмилу Анатоліївну Онищук.

Вітаємо з Днем народження Олега Михайловича Топузова ! 25.09.2018 Вітаємо з Днем народження Олега Михайловича Топузова !

Колектив Інституту педагогіки НАПН України щиро вітає з Днем народження Олега Михайловича Топузова, віце-президента Національної академії педагогічних наук України, директора Інституту педагогіки НАПН України, члена-кореспондента НАПН України, доктора педагогічних наук, професора.

Вітаємо з ювілеєм Надію Михайлівну Бібік! 25.09.2018 Вітаємо з ювілеєм Надію Михайлівну Бібік!

Колектив Інституту педагогіки НАПН України щиро вітає з Днем народження головного наукового співробітника відділу початкової освіти Інституту педагогіки НАПН України, дійсного члена НАПН України, доктора педагогічних наук, професора Надію Михайлівну Бібік.

Засідання Комісії з економіки Науково-методичної ради 24.09.2018 Засідання Комісії з економіки Науково-методичної ради

24 вересня 2018 року на базі Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана відбулось чергове засідання Комісії з економіки Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти та науки України.

Методика компетентнісно орієнтованого навчання української мови учнів ліцею на рівні стандарту 24.09.2018 Методика компетентнісно орієнтованого навчання української мови учнів ліцею на рівні стандарту

Співробітники відділу навчання української мови та літератури Інституту педагогіки НАПН України з метою впровадження результатів науково-дослідної роботи побували в експериментальному закладі – Хмельницькому ліцеї №17.

Перший інноваційний освітній форум «НУШ – перспективи і виклики» 17.09.2018 Перший інноваційний освітній форум «НУШ – перспективи і виклики»
15 вересня у Чернігові відбувся Перший інноваційний освітній форум «НУШ – перспективи і виклики».

Семінар «Особливості навчання мов національних меншин та зарубіжної літератури в умовах реформування шкільної освіти в Україні» 14.09.2018 Семінар «Особливості навчання мов національних меншин та зарубіжної літератури в умовах реформування шкільної освіти в Україні»

12-13 вересня 2018 року у м. Дніпро на базі Дніпровської академії неперервної освіти відбувся науково-методичний семінар «Особливості навчання мов національних меншин та зарубіжної літератури в умовах реформування шкільної освіти в Україні»

Вітаємо з ювілеєм! 14.09.2018 Вітаємо з ювілеєм!

Найкращі побажання
від директора Інституту педагогіки НАПН України та колег 
Олені Миколаївні Онаць!

Колектив Інституту педагогіки щиро вітає з Днем народження
Олену Миколаївну Онаць, провідного наукового співробітника відділу економіки та управління загальною середньою освітою, кандидата педагогічних наук, старшого наукового співробітника.

Обговорення результатів експерименту у м. Славутич 14.09.2018 Обговорення результатів експерименту у м. Славутич

13 вересня 2018 року на базі Славутицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Славутицької міської ради Київської області було проведено круглий стіл для педагогів міста, на якому обговорювалися питання використання педагогічних технологій розвитку творчих здібностей учнів в умовах профільного навчання, готовності педагогів до формування творчої компетентності випускників. Активну участь у заході взяла завідувач Славутицького міського методичного центру Бардакова Наталія Олександрівна.


Новини 21 — 40 з 918
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі