Новини

RSS

Засідання вченої ради 22 червня  2017 року 22.06.2017 Засідання вченої ради 22 червня 2017 року

22 червня 2017 року відбулося засідання вченої ради Інституту педагогіки НАПН України.

Сучасні освітні ресурси: Науково-освітнього інтернет-порталу «Тарас Григорович Шевченко». 16.06.2017 Сучасні освітні ресурси: Науково-освітнього інтернет-порталу «Тарас Григорович Шевченко».

16 червня 2017 року у залі засідань Президії Національної академії педагогічних наук України відбулася презентація Науково-освітнього інтернет-порталу «Тарас Григорович Шевченко»

Для майбутніх науковців 16.06.2017 Для майбутніх науковців

Інститут педагогіки НАПН України оголошує прийом до аспірантури для підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії на 2017 рік

Участь співробітника Інституту педагогіки НАПНУ у виїзному засіданні Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти 15.06.2017 Участь співробітника Інституту педагогіки НАПНУ у виїзному засіданні Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти

Інформація Мелешко В.В. провідного наукового співробітника Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України про участь у виїзному засіданні Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти на тему: «Гірська загальноосвітня школа: стан, перспективи розвитку (на прикладі Івано-Франківської області)»

Педагогічна компаративістика і міжнародна освіта – 2017: освітні трансформації у контексті  європейської інтеграції і глобалізації 15.06.2017 Педагогічна компаративістика і міжнародна освіта – 2017: освітні трансформації у контексті європейської інтеграції і глобалізації

15-16 червня 2017 року в Інституті педагогіки НАПН України відбулася I Міжнародна наукова конференція 

ВІТАЄМО ІЗ СЛАВНИМ ЮВІЛЕЄМ! 14.06.2017 ВІТАЄМО ІЗ СЛАВНИМ ЮВІЛЕЄМ!

Колектив Інституту педагогіки НАПН України щиро вітає з 70-річчям провідного наукового співробітника відділу дидактики Кизенка Василя Івановича!


Міжнародна діяльність співробітників Інституту педагогіки 13.06.2017 Міжнародна діяльність співробітників Інституту педагогіки

З 25 по 28 травня 2017 року відбулось засідання Міжнародного форуму Штайнер / Вальдорфської освіти «Гаазького кола» у м. Конельяно (Італія) в я кому вперше була представлена Україна в особі молодшого наукового співробітника Інституту педагогіки НАПН України Мезенцевої Олени Іванівни, координатора проекту «Вальдорфська педагогіка в Україні».

Освітня поїздка в Чеську Республіку у рамках проекту «Відкрита школа» 12.06.2017 Освітня поїздка в Чеську Республіку у рамках проекту «Відкрита школа»

Нещодавно, в кінці травня, відбулася освітня поїздка в Чеську Республіку, організована партнерами Асоціації керівників шкіл та Інституту педагогіки НАПН України, – Асоціацією з міжнародних питань (АМО) Чеської Республіки в рамках проекту «Відкрита школа».

Вітання із захистом дисертації 03.06.2017 Вітання із захистом дисертації

Колектив Інституту педагогіки НАПН України щиросердно вітає співробітника відділу навчання української мови та літератури Яценко Тамілу Олексіївну з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук на тему «Тенденції розвитку методики навчання української літератури в загальноосвітніх навчальних закладах (друга половина ХХ - початок ХХІ століття)». 

Бажаємо творчих звершень у подальшій науковій діяльності!

Навчання аспірантів 02.06.2017 Навчання аспірантів

2 червня 2017 року в залі засідань Інститут педагогіки НАПН України відбулося навчання аспірантів 1 року навчання з навчальної дисципліни «Методології наукових досліджень» та  науково-практичний семінар «Методи досліджень наукового пізнання в контексті інноваційності та сингулярності».

Засідання вченої ради 1 червня  2017 року 02.06.2017 Засідання вченої ради 1 червня 2017 року
1 червня 2017 року відбулося засідання вченої ради Інституту педагогіки НАПН України.

Вітання із захистом дисертації 01.06.2017 Вітання із захистом дисертації

Колектив Інституту педагогіки НАПН України щиросердно вітає співробітника  відділу навчання мов національних меншин та зарубіжної літератури Колесник Катерину Василівну з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук на тему «Формування лінгвокультурологічної компетентності на уроках новогрецької мови у 5-6 класах». 

Бажаємо творчих звершень у подальшій науковій діяльності!

Виїзне засідання  відділу економіки та управління  загальною середньою освітою ІП НАПН України 31.05.2017 Виїзне засідання відділу економіки та управління загальною середньою освітою ІП НАПН України

25 травня 2017 року відділ економіки та управління загальною середньою освітою ІП НАПН України провів виїзне засідання «Нова українська школа у практичному дискурсі експериментальної Підгірцівської загальноосвітньої школи Обухівського району Київської області».

Вітання із захистом дисертації 29.05.2017 Вітання із захистом дисертації
Колектив Інституту педагогіки НАПН України щиросердно вітає завідувача відділу навчання іноземних мов Редька Валерія Григоровича з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук на тему «Теорія і практика конструювання змісту шкільних підручників з іноземних мов». 


Бажаємо творчих звершень у подальшій науковій діяльності!

Ukrainian STEM Festival - 2017 29.05.2017 Ukrainian STEM Festival - 2017

27 травня, субота (Київ, вул. Саратівська, 20, дитяча інженерна Академія) з 11:00 до 19:00 відбувся STEM Festival - фестиваль знань, майданчик для обміну досвідом в області науки, технології та інженерії. Його мета – популяризація науки серед молоді.

День Європи в Миколаєві 29.05.2017 День Європи в Миколаєві

20 травня учні Миколаївської спеціалізованої школи «Академія дитячої творчості» експериментального майданчика Відділу економіки та управління загальною середньою освітою Інституту педагогіки НАПН України (наукові керівники: О.М.Топузов, Л.М.Калініна, Г.Д.Матвєєва) під керівництвом директора – Матвєєвої Г.Д. і педагогічного колективу взяли активну участь у другому молодіжному фестивалі-конкурсі презентацій країн Євросоюзу у рамках Дня Європи в Миколаєві.

Михайло Стельмах у новітніх парадигмах наукового знання 29.05.2017 Михайло Стельмах у новітніх парадигмах наукового знання

25-26 травня 2017 року на базі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського відбулася науково-практична конференція «Михайло Стельмах у новітніх парадигмах наукового знання».

Всеукраїнський навчально-методичний семінар методистів іноземних мов обласних (міських) ІППО 29.05.2017 Всеукраїнський навчально-методичний семінар методистів іноземних мов обласних (міських) ІППО

23–25 травня 2017 року в смт. Маньківка Черкаської області відбувся Всеукраїнський навчально-методичний семінар методистів іноземних мов обласних (міських) інститутів післядипломної педагогічної освіти «Іноземна мова як життєве вміння».

Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації 24.05.2017 Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації
В основу інклюзивної освіти покладена ідеологія, яка виключає будь-яку дискримінацію учнів, і водночас створює відповідні умови для отримання якісної освіти такими дітьми. Інклюзія навчає співіснувати з відмінностями.

Україна-ЄС: крос-культурні порівняння в освітніх дослідженнях 24.05.2017 Україна-ЄС: крос-культурні порівняння в освітніх дослідженнях

22-23 травня 2017 року в Інституту педагогіки НАПН України відбулася I Міжнародна наукова конференція «Україна-ЄС: крос-культурні порівняння в освітніх дослідженнях». Конференція стала важливою подією, організація якої стала можливою завдяки тісній співпраці Відділу міжнародних зав’язків та наукової співпраці Інституту педагогіки НАПН України з Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини, Центром трансатлантичної мобільності Познанського університету імені Адама Міцкевича та Українською асоціацією дослідників освіти.


Новини 81 — 100 з 755
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі