Новини

RSS

V науково-практичний семінар «Педагогічна компаративістика 2014: якісний вимір освіти зарубіжжя та український контекст» 06.06.2014 V науково-практичний семінар «Педагогічна компаративістика 2014: якісний вимір освіти зарубіжжя та український контекст»

5 червня 2014 року в Інституті педагогіки відбувся V науково-практичний семінар «Педагогічна компаративістика 2014: якісний вимір освіти зарубіжжя та український контекст». Семінар організовано лабораторією порівняльної педагогіки Інституту педагогіки НАПН України в рамках НДР «Порівняльний аналіз забезпечення якості загальної середньої освіти в провідних країнах Європи та США» (2012 – 2014) за підтримки партнерів – Інституту педагогічної освіти та освіти дорослих НАПН України, Інституту обдарованої дитини НАПН України, Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, а також Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. У заході взяло участь понад 100 учасників з багатьох регіонів України – Донецької, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Луганської, Тернопільської, Херсонської, Хмельницької, Чернігівської областей і м. Києва.

Засідання вченої ради від 26.05.2014 року 27.05.2014 Засідання вченої ради від 26.05.2014 року

26 травня 2014 року на виїзному засіданні вченої ради Інституту педагогіки НАПН України, яке відбулося в гімназії № 178 Солом’янського району м. Києва (експериментальний навчальний заклад лабораторії педагогічних інновацій (експеримент всеукраїнського рівня) та лабораторії математичної і фізичної освіти), розглядалося питання «Про досвід, стан і перспективи впровадження результатів наукових досліджень лабораторії педагогічних інновацій».
 

Вебінар для методистів «Реалізація Державного стандарту початкової загальної освіти за підручниками для учнів 3 класу» 26.05.2014 Вебінар для методистів «Реалізація Державного стандарту початкової загальної освіти за підручниками для учнів 3 класу»

20 травня 2014 року Міністерство освіти і науки України спільно з Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти на базі офісу-компанії «Майкрсофт Україна» провели вебінар для методистів (завідувачів кабінетів) початкової освіти обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти на тему: «Реалізація Державного стандарту початкової загальної освіти за підручниками для учнів 3 класу».

Регіональний науково-практичний семінар «Особливості профільного навчання іноземної мови у старшій школі» 23.05.2014 Регіональний науково-практичний семінар «Особливості профільного навчання іноземної мови у старшій школі»

16–17 травня 2014 року лабораторія навчання іноземних мов Інституту педагогіки НАПН України спільно з експериментальним навчальним закладом – Навчально-виховним комплексом «Нововолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 – колегіум Нововолинської міської ради Волинської області» та Управлінням освіти виконкому Нововолинської міської ради Волинської області провели регіональний науково-практичний семінар «Особливості профільного навчання іноземної мови у старшій школі» у м. Нововолинську на базі зазначеного НВК. Усього в заході взяли участь понад 50 чоловік.

Всеукраїнські читання «Павло Платонович Чубинський – етнолог, фольклорист, поет, громадський діяч» 22.05.2014 Всеукраїнські читання «Павло Платонович Чубинський – етнолог, фольклорист, поет, громадський діяч»

До 175-ї річниці від Дня народження автора слів гімну України у с. Щасливому Бориспільського району відбулися Всеукраїнські читання «Павло Платонович Чубинський – етнолог, фольклорист, поет, громадський діяч». 

 

Науково-практичний семінар «Дидактичні умови фундаменталізації змісту освіти в старшій школі в умовах профільного навчання» 19.05.2014 Науково-практичний семінар «Дидактичні умови фундаменталізації змісту освіти в старшій школі в умовах профільного навчання»

14 травня 2014 року на базі гімназії № 290 м. Києва лабораторія дидактики Інституту педагогіки НАПН України, Інститут післядипломної педагогічної освіти КУ імені Бориса Грінченка, Науково-методичний центр профільного навчання Управління освіти Дарницької РДА м. Києва, Науково-методичний центр управління освіти ДРДА провели науково-практичний семінар «Дидактичні умови фундаменталізації змісту освіти в старшій школі в умовах профільного навчання».

Семінар «Актуальні проблеми становлення педагогів-професіоналів в умовах багатовекторної системи неперервної освіти» 19.05.2014 Семінар «Актуальні проблеми становлення педагогів-професіоналів в умовах багатовекторної системи неперервної освіти»

15 травня 2014 року відбувся семінар заступників директорів з методичної роботи ЗНЗ м. Луцька Волинської області «Актуальні проблеми становлення педагогів-професіоналів в умовах багатовекторної системи неперервної освіти».

Конкурс педагогічної майстерності для середніх загальноосвітніх навчальних закладів «Сучасний урок» 16.05.2014 Конкурс педагогічної майстерності для середніх загальноосвітніх навчальних закладів «Сучасний урок»

У рамках фестивалю науки з метою використання в педагогічній практиці сучасних наукових психолого-педагогічних досягнень та інноваційних технологій Інститут педагогіки НАПН України та управління освіти та науки Дніпропетровської міської ради провели конкурс педагогічної майстерності для середніх загальноосвітніх навчальних закладів «Сучасний урок».


Круглий стіл на тему: «Пошук ефективних форм управління діяльністю ГАШ» 15.05.2014 Круглий стіл на тему: «Пошук ефективних форм управління діяльністю ГАШ»

7 травня 2014 року у с. Гнідин, Бориспільського району відбувся круглий стіл для директорів ЗНЗ Бориспільського району на тему: «Пошук ефективних форм управління діяльністю ГАШ».

Всеукраїнський навчально-методичний семінар методистів іноземних мов обласних (міських) ППО 12.05.2014 Всеукраїнський навчально-методичний семінар методистів іноземних мов обласних (міських) ППО

6-8 травня 2014 року в місті Ужгороді з ініціативи МОН України відбувся Всеукраїнський навчально-методичний семінар методистів іноземних мов обласних (міських) ППО. У семінарі взяли участь наукові співробітники лабораторії навчання іноземних мов Інституту педагогіки НАПН України В.Г. Редько і Н.П. Басай.

Науково-практична конференція в м. Кролевець Сумської області 09.05.2014 Науково-практична конференція в м. Кролевець Сумської області

7 травня 2014 року в м. Кролевець Сумської області на базі Кролевецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 відбулася науково-практична конференція «Правове і технологічне забезпечення організаційного механізму управління діяльністю загальноосвітніх навчальних закладів в умовах модернізаційних змін».

Вітаємо з Днем Перемоги!!! 08.05.2014 Вітаємо з Днем Перемоги!!!

Шановні співвітчизники! Прийміть найщиріші вітання з річницею Великої Перемоги! Цей святий день завжди викликає почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ. Знаючи, якою великою ціною завойовано нашу Перемогу, ми схиляємо голову перед священною пам'яттю загиблих. Висловлюємо свою безмежну синівську вдячність усім, хто тяжкою ратною працею наближав довгоочікуваний день визволення та кував перемогу в тилу. Низький уклін Вам за це! Щиросердно бажаємо Вам міцного здоров'я, добра й благополуччя! Нехай в вашій домівці завжди панують мир, спокій та достаток!
З повагою, керівництво та колектив Інституту педагогіки НАПН України

Привітання ветеранів 08.05.2014 Привітання ветеранів

8 травня 2013 року в урочистій атмосфері співробітники інституту привітали ветеранів з Днем Перемоги! Ветерани з сумом та болем згадували воєнні роки, але все ж раділи одержаній перемозі! Загиблих вшанували хвилиною мовчання. Ми щиро вдячні Вам, шановні, за мирне небо над нами! Нехай подвиг Вашого життя буде пронесений крізь віки!

Міжнародна науково-практична конференція «Упровадження інтегрованого навчання в загальноосвітній і вищій школах: реалії та перспективи» 05.05.2014 Міжнародна науково-практична конференція «Упровадження інтегрованого навчання в загальноосвітній і вищій школах: реалії та перспективи»

30 квітня 2014 р. на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М. В. Остроградського відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Упровадження інтегрованого навчання в загальноосвітній і вищій школах: реалії та перспективи».

Лабораторія інтеграції змісту освіти святкує 20-ти річчя! 28.04.2014 Лабораторія інтеграції змісту освіти святкує 20-ти річчя!

Шановні колеги, вітаємо Вас з ювілеєм! Прийміть найщиріші вітання та побажання творчої наснаги та успіхів! Нехай Ваш досвід і професіоналізм, величезний творчий та інтелектуальний потенціал і надалі служитиме зміцненню нашої держави!

Всеукраїнський науково-практичний семінар з теми «Організаційно-педагогічні умови інноваційного розвитку загальноосвітнього навчального закладу» 28.04.2014 Всеукраїнський науково-практичний семінар з теми «Організаційно-педагогічні умови інноваційного розвитку загальноосвітнього навчального закладу»

24 квітня 2014 року у м. Черкаси на базі Першої міської гімназії було проведено Всеукраїнський науково-практичний семінар з теми «Організаційно-педагогічні умови інноваційного розвитку загальноосвітнього навчального закладу». 

У семінарі взяли участь представники державних освітніх установ м. Черкас і області, зокрема директори ЗНЗ інноваційного типу, а також завідувачі лабораторій навчання іноземних мов і педагогічних інновацій Редько В.Г. і  Пузіков Д.О.    

Науково-практичний семінар «Соціально-професійна орієнтація старшокласників у процесі навчання за технологічним профілем» 25.04.2014 Науково-практичний семінар «Соціально-професійна орієнтація старшокласників у процесі навчання за технологічним профілем»

24 квітня 2014 р. в м. Чернігові відбувся науково-практичний семінар «Соціально-професійна орієнтація старшокласників у процесі навчання за технологічним профілем». У його роботі взяли участь наукові співробітники лабораторії профільного навчання та профконсультацій Інституту педагогіки НАПН України. 

Всеукраїнська науково-практична конференція «Теорія і практика природничого навчання школярів» 25.04.2014 Всеукраїнська науково-практична конференція «Теорія і практика природничого навчання школярів»

23-24 квітня 2014 року на базі Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Теорія і практика природничого навчання школярів». У роботі конференції взяла участь старший науковий співробітник лабораторії оцінювання якості освіти Інституту педагогіки НАПН України С.О. Науменко.

Науково-практичний семінар «Про результати експериментальної роботи з реалізації лінгвокультурологічного підходу до навчання учнів російської мови» 21.04.2014 Науково-практичний семінар «Про результати експериментальної роботи з реалізації лінгвокультурологічного підходу до навчання учнів російської мови»

18 квiтня 2014 року на базі гімназії № 153 м. Києва лабораторія навчання російської мови та мов інших етнічних меншин Інституту педагогіки НАПН України організували і провели науково-практичний семінар «Про результати експериментальної роботи з реалізації лінгвокультурологічного підходу до навчання учнів російської мови».

Засідання Всеукраїнського клубу «Директор школи» на тему: «Роль керівника – лідера у впровадженні демократичних процедур управління та організаційних механізмів державно-громадського врядування» 20.04.2014 Засідання Всеукраїнського клубу «Директор школи» на тему: «Роль керівника – лідера у впровадженні демократичних процедур управління та організаційних механізмів державно-громадського врядування»

11 квітня 2014 року у Київському міському будинку учителя відбулося засідання Всеукраїнського клубу «Директор школи» на тему: «Роль керівника – лідера у впровадженні демократичних процедур управління та організаційних механізмів державно-громадського врядування». 


Новини 741 — 760 з 931
Початок | Поперед. | 36 37 38 39 40 | Наст. | Кінець Всі