Новини

RSS

Засідання вченої ради 1 червня  2017 року 02.06.2017 Засідання вченої ради 1 червня 2017 року
1 червня 2017 року відбулося засідання вченої ради Інституту педагогіки НАПН України.

Вітання із захистом дисертації 01.06.2017 Вітання із захистом дисертації

Колектив Інституту педагогіки НАПН України щиросердно вітає співробітника  відділу навчання мов національних меншин та зарубіжної літератури Колесник Катерину Василівну з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук на тему «Формування лінгвокультурологічної компетентності на уроках новогрецької мови у 5-6 класах». 

Бажаємо творчих звершень у подальшій науковій діяльності!

Виїзне засідання  відділу економіки та управління  загальною середньою освітою ІП НАПН України 31.05.2017 Виїзне засідання відділу економіки та управління загальною середньою освітою ІП НАПН України

25 травня 2017 року відділ економіки та управління загальною середньою освітою ІП НАПН України провів виїзне засідання «Нова українська школа у практичному дискурсі експериментальної Підгірцівської загальноосвітньої школи Обухівського району Київської області».

Вітання із захистом дисертації 29.05.2017 Вітання із захистом дисертації
Колектив Інституту педагогіки НАПН України щиросердно вітає завідувача відділу навчання іноземних мов Редька Валерія Григоровича з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук на тему «Теорія і практика конструювання змісту шкільних підручників з іноземних мов». 


Бажаємо творчих звершень у подальшій науковій діяльності!

Ukrainian STEM Festival - 2017 29.05.2017 Ukrainian STEM Festival - 2017

27 травня, субота (Київ, вул. Саратівська, 20, дитяча інженерна Академія) з 11:00 до 19:00 відбувся STEM Festival - фестиваль знань, майданчик для обміну досвідом в області науки, технології та інженерії. Його мета – популяризація науки серед молоді.

День Європи в Миколаєві 29.05.2017 День Європи в Миколаєві

20 травня учні Миколаївської спеціалізованої школи «Академія дитячої творчості» експериментального майданчика Відділу економіки та управління загальною середньою освітою Інституту педагогіки НАПН України (наукові керівники: О.М.Топузов, Л.М.Калініна, Г.Д.Матвєєва) під керівництвом директора – Матвєєвої Г.Д. і педагогічного колективу взяли активну участь у другому молодіжному фестивалі-конкурсі презентацій країн Євросоюзу у рамках Дня Європи в Миколаєві.

Михайло Стельмах у новітніх парадигмах наукового знання 29.05.2017 Михайло Стельмах у новітніх парадигмах наукового знання

25-26 травня 2017 року на базі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського відбулася науково-практична конференція «Михайло Стельмах у новітніх парадигмах наукового знання».

Всеукраїнський навчально-методичний семінар методистів іноземних мов обласних (міських) ІППО 29.05.2017 Всеукраїнський навчально-методичний семінар методистів іноземних мов обласних (міських) ІППО

23–25 травня 2017 року в смт. Маньківка Черкаської області відбувся Всеукраїнський навчально-методичний семінар методистів іноземних мов обласних (міських) інститутів післядипломної педагогічної освіти «Іноземна мова як життєве вміння».

Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації 24.05.2017 Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації
В основу інклюзивної освіти покладена ідеологія, яка виключає будь-яку дискримінацію учнів, і водночас створює відповідні умови для отримання якісної освіти такими дітьми. Інклюзія навчає співіснувати з відмінностями.

Україна-ЄС: крос-культурні порівняння в освітніх дослідженнях 24.05.2017 Україна-ЄС: крос-культурні порівняння в освітніх дослідженнях

22-23 травня 2017 року в Інституту педагогіки НАПН України відбулася I Міжнародна наукова конференція «Україна-ЄС: крос-культурні порівняння в освітніх дослідженнях». Конференція стала важливою подією, організація якої стала можливою завдяки тісній співпраці Відділу міжнародних зав’язків та наукової співпраці Інституту педагогіки НАПН України з Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини, Центром трансатлантичної мобільності Познанського університету імені Адама Міцкевича та Українською асоціацією дослідників освіти.

Експериментальна робота відділу економіки та управління ЗСО Інституту педагогіки НАПН України 22.05.2017 Експериментальна робота відділу економіки та управління ЗСО Інституту педагогіки НАПН України

19 травня 2017 року в експериментальному інноваційному навчальному закладі відділу економіки та управління ЗСО Інституту педагогіки НАПН України ліцеї-інтернаті № 23 «Кадетський корпус» Шевченківського району м. Києва відбувся казковий випускний бал шляхетних паняночок і кадетів, церемонія вручення кришталевого черевичка попелюшки паняночкам та шаблі честі і відваги кадетам.

Привітання з Днем науки 19.05.2017 Привітання з Днем науки

Шановні колеги! Щиро вітаємо Вас з Днем науки! День науки – свято людей творчої праці, діяльність яких є символом духовної свободи та розвитку особистості. У сучасному світі інтелектуальний ресурс виступає головним рушієм розвитку суспільства. Без науковця, педагога держава не має майбутнього.

Підписано угоду про наукову співпрацю з Науково-методичною установою «Національний інститут освіти» Міністерства освіти Республіки Білорусь 19.05.2017 Підписано угоду про наукову співпрацю з Науково-методичною установою «Національний інститут освіти» Міністерства освіти Республіки Білорусь

18 травня 2017 року в стінах Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України в. о. директора Інституту педагогіки Олегом Михайловичем Топузовим та директором Науково-методичої установи «Національний інститут освіти» Міністерства освіти Республіки Білорусь Сергієм Олександровичем Важніком було підписано угоду про наукову співпрацю між установами, що полягатиме у виданні рецензованого наукового видання.

Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми сучасного підручника» 18.05.2017 Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми сучасного підручника»

До Дня науки в Інституті педагогіки НАПН України 18 травня 2017 року відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми сучасного підручника», у якій взяли участь вчені, науково-педагогічні та педагогічні працівники, докторанти, аспіранти, здобувачі, видавці навчальної літератури.

Засідання робочої групи з питань впровадження STEM-освіти в Україні 17.05.2017 Засідання робочої групи з питань впровадження STEM-освіти в Україні

16 травня 2017 року у приміщенні ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» відбулося засідання робочої групи з питань впровадження STEM-освіти в Україні.

Гуманітарна освіта у технічній цивілізації ХХІ століття 16.05.2017 Гуманітарна освіта у технічній цивілізації ХХІ століття

25 квітня - 10 травня 2017 року пройшла міжнародна науково-практична конференція «Гуманітарна освіта у технічній цивілізації ХХІ ст.» в університеті єврорегіональної економіки імені Алькіде де Гаспері, Юзефів, Польща, м. Варшава.

Спільнота «Розумників» росте: на Волині відкриваються нові класи Smart Kids 13.05.2017 Спільнота «Розумників» росте: на Волині відкриваються нові класи Smart Kids
Уже 173 класи початкової школи по всій України використовують у навчально-виховному процесі сучасні освітні технології Smart Kids. Це число постійно збільшується. 

Наукове співробітництво Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України 10.05.2017 Наукове співробітництво Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України

10 травня 2017 року в Національної академії педагогічних наук України відбулась зустріч з фінськими експертами в галузі освіти. Фінські колеги відвідали Україну з метою спільного розроблення концептуальних засад реформування загальної середньої освіти в Україні в контексті створення нової української школи.

Результативність упровадження моделі мережевої організації профільного навчання в освітньому окрузі 09.05.2017 Результативність упровадження моделі мережевої організації профільного навчання в освітньому окрузі
Відповідно до плану роботи відділу економіки та управління загальною середньою освітою Інститутом педагогіки НАПН України та спільної угоди про співпрацю між Інститутом педагогіки НАПН України і Івано-Франківським ОІППО, якими організовано та проведено обласний науково-практичний семінар «Результативність упровадження моделі мережевої організації профільного навчання в освітньому окрузі», що відбувся 27 квітня 2017 року на базі Чернелицької загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів.

Вітання з Днем пам'яті і примирення та Днем перемоги 08.05.2017 Вітання з Днем пам'яті і примирення та Днем перемоги

У ці дні ми разом відзначаємо День пам’яті і примирення та 72-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Усе більше віддаляються від нас роки Другої світової війни, найжорстокішої в історії людства. Але час не владний стерти пам'ять про них.


Новини 81 — 100 з 746
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі