Crossref Member Badge

Новини

RSS

Експериментальна діяльність лабораторії математичної та фізичної освіти 08.10.2013 Експериментальна діяльність лабораторії математичної та фізичної освіти
7 жовтня 2013 року у м. Волноваха Донецької області в рамках експериментальної роботи співробітників лабораторії математичної та фізичної освіти Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України, що проводиться за темою НДР «Науково-методичне забезпечення навчання фізики в основній школі» відбувся робочий семінар.

ІV Міжнародна науково-методична конференція ЕА-2013 «Освітні вимірювання – 2013: ЗНО як інструмент забезпечення рівного доступу до вищої освіти і оцінювання якості освіти» 07.10.2013 ІV Міжнародна науково-методична конференція ЕА-2013 «Освітні вимірювання – 2013: ЗНО як інструмент забезпечення рівного доступу до вищої освіти і оцінювання якості освіти»

01-05 жовтня 2013 р. в с. Татарів Яремчанської міськради Івано-Франківської області відбулася ІV Міжнародна науково-методична конференція ЕА-2013 «Освітні вимірювання – 2013: ЗНО як інструмент забезпечення рівного доступу до вищої освіти і оцінювання якості освіти».

Вітаємо працівників галузі освіти з професійним святом! 04.10.2013 Вітаємо працівників галузі освіти з професійним святом!

Дирекція та колектив Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України вітає працівників галузі освіти з професійним святом!

Бажаємо Вам міцного здоров'я, успіхів, творчих злетів, достатку, сімейного благополуччя! Наснаги Вам у трудових буднях, миру та злагоди!

Семінар-практикум «Стратегічні напрями розвитку іншомовної освіти в сучасній загальноосвітній та вищій школі» 03.10.2013 Семінар-практикум «Стратегічні напрями розвитку іншомовної освіти в сучасній загальноосвітній та вищій школі»

1–2 жовтня 2013 року в м. Хмельницькому лабораторія навчання іноземних мов Інституту педагогіки НАПН України спільно з кафедрою іноземних мов Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії організували та провели регіональний семінар-практикум для вчителів іноземних мов, методистів з іноземних мов усіх ланок професійної освіти, викладачів вищих навчальних закладів, причетних до підготовки вчителів іноземних мов, із проблеми «Стратегічні напрями розвитку іншомовної освіти в сучасній загальноосвітній та вищій школі».

Круглий стіл «Освіта представників національних меншин України: проблеми та шляхи їх вирішення» 30.09.2013 Круглий стіл «Освіта представників національних меншин України: проблеми та шляхи їх вирішення»

26 вересня 2013 року у Комітеті з питань науки та освіти Верховної Ради України відбувся круглий стіл «Освіта представників національних меншин України: проблеми та шляхи їх вирішення».

VI Міжнародна науково-практична конференція та ХХ Всеукраїнські педагогічні читання «Василь Сухомлинський у діалозі з сучасністю: розвиток творчої особистості» 30.09.2013 VI Міжнародна науково-практична конференція та ХХ Всеукраїнські педагогічні читання «Василь Сухомлинський у діалозі з сучасністю: розвиток творчої особистості»

27-28 вересня 2013 року в Кіровограді та Павлиші відбулися VI Міжнародна науково-практична конференція та ХХ Всеукраїнські педагогічні читання «Василь Сухомлинський у діалозі з сучасністю: розвиток творчої особистості».

«Про досвід, стан і перспективи впровадження результатів наукових досліджень лабораторії навчання інформатики» 27.09.2013 «Про досвід, стан і перспективи впровадження результатів наукових досліджень лабораторії навчання інформатики»

26 вересня 2013 р. на засіданні вченої ради розглядалося питання «Про досвід, стан і перспективи впровадження результатів наукових досліджень лабораторії навчання інформатики» та їх упровадження у шкільну практику, що здійснює лабораторія навчання інформатики. Захід було проведено у формі вебінару, в якому взяли участь члени вченої ради Інституту педагогіки НАПН України і представники Фізико-математичної гімназії № 17 м. Вінниці, яка є експериментальним майданчиком всеукраїнського рівня. Модераторами вебінару були: у м. Києві – Лапінський В.В., завідувач лабораторії навчання інформатики; у м. Вінниці – Пасіхов Ю.Я., заступник директора гімназії з інформаційних технологій.

Вітаємо директора з Днем народження! 25.09.2013 Вітаємо директора з Днем народження!
Колектив Інституту педагогіки вітає директора Топузова Олега Михайловича з Днем народження!

Бажаємо Вам міцного здоровя, щастя, благополуччя, наснаги, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, а всі негаразди та непорозуміння обходять стороною.


Семінар-практикум «Особливості викладання другої іноземної мови в 5-х класах загальноосвітніх навчальних закладів» 24.09.2013 Семінар-практикум «Особливості викладання другої іноземної мови в 5-х класах загальноосвітніх навчальних закладів»

19 вересня 2013 року на базі Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів у м. Біла Церква відбувся обласний семінар-практикум для вчителів іноземних мов (іспанської, німецької, французької) з проблеми «Особливості викладання другої іноземної мови в 5-х класах загальноосвітніх навчальних закладів».

ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Міжнародне співробітництво в освіті в умовах глобалізації» 23.09.2013 ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Міжнародне співробітництво в освіті в умовах глобалізації»

19-22 вересня 2013 р. в м. Алушті (Автономна Республіка Крим) відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Міжнародне співробітництво в освіті в умовах глобалізації». Організатори: Міністерство освіти і науки України, Таврійський національний університет імені В.І. Вернадського, Інститут педагогіки НАПН України.

Круглий стіл «Українська традиція й інновації у сфері міжкультурної комунікації як наслідок інтеграції сучасного гуманітарного знання» 23.09.2013 Круглий стіл «Українська традиція й інновації у сфері міжкультурної комунікації як наслідок інтеграції сучасного гуманітарного знання»

19–21 вересня 2013 року в Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка відбувся круглий стіл «Українська традиція й інновації у сфері міжкультурної комунікації як наслідок інтеграції сучасного гуманітарного знання». У його роботі взяла участь завідувач лабораторії навчання української мови, доктор педагогічних наук, професор Голуб Ніна Борисівна.

Спеціалізованій школі №41 ім.З.К.Слюсаренко виповнюється 50 років! 20.09.2013 Спеціалізованій школі №41 ім.З.К.Слюсаренко виповнюється 50 років!

Дирекція Інституту педагогіки вітає адміністрацію спеціалізованої школи № 41 ім. З.К.Слюсаренка Шевченківського району м. Києва з 50-річним ювілеєм!
Бажаємо чудовому колективу, на чолі з Онаць Оленою Миколаївною, аби Ваші особисті якості, професійні здібності та наполегливість стали запорукою визначних успіхів у педагогічній діяльності та сприяли розвитку української освіти! 
Педагогічні читання «Педагогічні ідеї О.Р. Мазуркевича в контексті сучасної методичної науки» 16.09.2013 Педагогічні читання «Педагогічні ідеї О.Р. Мазуркевича в контексті сучасної методичної науки»

13 вересня 2013 року у Києві відбулися Педагогічні читання «Педагогічні ідеї О.Р. Мазуркевича в контексті сучасної методичної науки». У межах Педагогічних читань відбулося урочисте відкриття виставки «Метод і творчість Олександра Мазуркевича» і наукове засідання.

В Україні готуються відзначити ювілей Василя Олександровича Сухомлинського 10.09.2013 В Україні готуються відзначити ювілей Василя Олександровича Сухомлинського

5 липня 2013 року Верховна Рада України прийняла Постанову «Про відзначення 95-ї річниці від дня народження В.О.Сухомлинського», якою передбачено урочисто відзначити на державному рівні 95-річчя від дня народження видатного українського педагога Василя Олександровича Сухомлинського.

ДЕТАЛЬНІШЕ

 

До 85-річчя видатного вченого-педагога Миколи Дмитровича Ярмаченка 02.09.2013 До 85-річчя видатного вченого-педагога Миколи Дмитровича Ярмаченка

У цьому році виповнилося б 85 років від дня народження Миколи Дмитровича Ярмаченка – відомого українського педагога, доктора педагогічних наук (1970), професора (1970), заслуженого діяча науки і техніки України (1991), дійсного члена-засновника та першого президента Академії педагогічних наук України (1992), радника Президії НАПН України (1997).

Співпраця Інституту педагогіки НАПН України з освітянами Пирятинщини: курс на нову школу 02.09.2013 Співпраця Інституту педагогіки НАПН України з освітянами Пирятинщини: курс на нову школу

28 серпня 2013 року делегація Інституту педагогіки прийняла участь у Пирятинській районній конференції педагогічних працівників «Нова школа – нові злети», яка відбувалася в затишному будинку культури міста Пирятина, були присутні практично всі педагоги й працівники закладів освіти району. Відчувалася щира зацікавленість освітян до участі в заході, увага до виступів доповідачів конференції.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

1 вересня - День знань! 31.08.2013 1 вересня - День знань!

Вітаємо усіх працівників галузі освіти з Днем знань!

Щиро бажаємо Вам наснаги у новому навчальному році, міцного здоров'я, хороших учнів та студентів, а ще  невичерпної енергії. Нехай звершаться усі Ваші сподівання та мрії!

З повагою, дирекція та колектив Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України. 

Нові стандарти - нова школа 29.08.2013 Нові стандарти - нова школа

21 серпня 2013 року секція працівників відділів (управлінь) освіти райдержадміністрацій (міськвиконкомів), методистів Р(М)МК, ІМЦ, керівників районних (міських) методичних об’єднань учителів іноземних мов Івано-Франковської області розглянула питання «Особливості навчання іноземних мов у загальноосвітніх навчальних закладах у 2013/2014 навчальному році: пріоритети і завдання». Метою зустрічі було: ознайомити із стратегіями навчання іноземних мов, дидактичним та методичним забезпеченням процесу навчання в початковій школі й особливостями впровадження нового Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти, нових навчальних програм.

Обговорення проекту "Концепція географічної освіти" 01.08.2013 Обговорення проекту "Концепція географічної освіти"

Шановні колеги! 
Запрошуємо Вас взяти участь в обговоренні проекту "Концепції географічної освіти".
ПЕРЕЙТИ ДО ОБГОВОРЕННЯ

Увага!!! Оголошено прийом статей! 25.07.2013 Увага!!! Оголошено прийом статей!

Інститут педагогіки Національної академії педагогічних наук України оголошує прийом статей до чергового випуску збірника наукових праць «Проблеми сучасного підручника». До збірника приймаються статті, які присвячені проблемам створення і використання підручників й електронних засобів навчання.Термін прийому статей – до 01 жовтня 2013 року.


Новини 1101 — 1120 з 1193
Початок | Поперед. | 54 55 56 57 58 | Наст. | Кінець Всі