Crossref Member Badge

Новини

RSS

Науково-методичний семінар для вчителів трудового навчання «Стан та перспективи розвитку технологічної освіти учнів загальноосвітніх шкіл» 15.05.2013 Науково-методичний семінар для вчителів трудового навчання «Стан та перспективи розвитку технологічної освіти учнів загальноосвітніх шкіл»

14 травня 2013 р. в м. Чернігові співробітники лабораторії трудової підготовки і політехнічної творчості Інституту педагогіки НАПН України разом з Управлінням освіти Чернігівської міської ради і дирекцією Ліцею № 15 м. Чернігова організували і провели науково-методичний семінар для вчителів трудового навчання «Стан та перспективи розвитку технологічної освіти учнів загальноосвітніх шкіл».

Привітання ветеранів інституту 08.05.2013 Привітання ветеранів інституту

8 травня 2013 року в урочистій атмосфері співробітники інституту привітали ветеранів з Днем Перемоги! 
Ветерани з сумом та болем згадували воєнні роки, але все ж раділи одержаній перемозі!
Загиблих вшанували хвилиною мовчання. 
Ми щиро вдячні Вам, шановні, за мирне небо над нами, за майбутнє наших дітей! Нехай подвиг Вашого життя буде пронесений крізь віки!

Виїзне засідання лабораторії географічної і економічної освіти Інституту педагогіки НАПН України на Миргородщині 30.04.2013 Виїзне засідання лабораторії географічної і економічної освіти Інституту педагогіки НАПН України на Миргородщині

29 квітня 2013 року лабораторія географічної і економічної освіти Інституту педагогіки НАПН України провела виїзне засідання на базі одного із своїх експериментальних закладів – Миргородської гімназії ім. Т. Г. Шевченка, якій нещодавно виповнилося 75 років.

Міжнародна наукова інтернет-конференція «Хімічна наука і освіта: перспективи розвитку» 29.04.2013 Міжнародна наукова інтернет-конференція «Хімічна наука і освіта: перспективи розвитку»

22–26 квітня 2013 року в м. Полтаві відбулася міжнародна наукова інтернет-конференція «Хімічна наука і освіта: перспективи розвитку». 

ІV Міжнародний інтернет-форум «Особистість в єдиному освітньому просторі» 29.04.2013 ІV Міжнародний інтернет-форум «Особистість в єдиному освітньому просторі»

11-26 квітня 2013 року у м. Запоріжжя комунальний заклад «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради провів ІV Міжнародний форум «Особистість в єдиному освітньому просторі» (у режимі інтернет-форуму). 

Відбувся науково-практичний семінар 29.04.2013 Відбувся науково-практичний семінар

26 квітня 2013 року в Прикарпатському національному університеті відбувся науково-практичний семінар «Актуальні проблеми навчання іноземних мов у загальноосвітніх і вищих навчальних закладах». 

Всеукраїнська конференція 29.04.2013 Всеукраїнська конференція

26 квітня 2013 року у Київській гімназії східних мов № 1 (вул. Львівська, 25, м. Київ) відбулась всеукраїнська науково-практична конференція «Фундаменталізація змісту освіти в умовах профільного навчання: формування ціннісних орієнтацій старшокласників». 

Конференція «Релігійна освіта та її альтернативи у загальноосвітній школі: європейський та український досвід». 26.04.2013 Конференція «Релігійна освіта та її альтернативи у загальноосвітній школі: європейський та український досвід».
25 квітня 2013року у стінах НПУ імені М.П. Драгоманова пройшла конференція «Релігійна освіта та її альтернативи у загальноосвітній школі: європейський та український досвід». Організаторами конференції виступили Науково-дослідницький центр вивчення релігійної освіти кафедри культурології Інституту філософської освіти та науки НПУ імені М.П. Драгоманова, Лабораторія суспільствознавчої освіти Інституту педагогіки НАПН України та Молодіжна асоціація релігієзнавців за участі представників робочої групи з вивчення релігійної освіти Європейської асоціації дослідження релігії.
  

Науково-методичний семінар в м. Кролевець Сумської області 26.04.2013 Науково-методичний семінар в м. Кролевець Сумської області

24-25 квітня 2013 року в м. Кролевець Сумської області на базі Кролевецької ЗСШ І-ІІІ ступенів № 1 було проведено науково-методичний семінар «Науково-методичні основи правового і технологічного забезпечення організаційного механізму управління діяльністю загальноосвітніх навчальних закладів».

Всеукраїнська науково-практична конференція щодо упровадження Державного стандарту початкової загальної освіти 26.04.2013 Всеукраїнська науково-практична конференція щодо упровадження Державного стандарту початкової загальної освіти

24–25 квітня 2012 року у м. Харкові відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Формування та розвиток фахової компетентності вчителя початкової школи в умовах упровадження Державного стандарту початкової загальної освіти». У роботі конференції взяли участь співробітники лабораторії початкової освіти Інституту педагогіки.

Круглий стіл «Світові тенденції інноваційного розвитку освіти» 26.04.2013 Круглий стіл «Світові тенденції інноваційного розвитку освіти»

25 квітня 2013 року в Інституті педагогіки НАПН України лабораторією педагогічних інновацій було проведено круглий стіл «Світові тенденції інноваційного розвитку освіти». 

Звітна науково-практична конференція за 2012 рік 26.04.2013 Звітна науково-практична конференція за 2012 рік

25 квітня 2013 року в Інституті педагогіки Національної академії педагогічних наук України відбулася Звітна науково-практична конференція за результатами наукових досліджень співробітників, докторантів, аспірантів, здобувачів і наукових кореспондентів Інституту педагогіки НАПН України за 2012 рік. 

Науково-практичний семінар «Формування літературної компетентності учнів-читачів основної школи за змістовими лініями державного стандарту» 25.04.2013 Науково-практичний семінар «Формування літературної компетентності учнів-читачів основної школи за змістовими лініями державного стандарту»

24 квітня 2013 року в м. Миколаєві відбувся науково-практичний семінар «Формування літературної компетентності учнів-читачів основної школи за змістовими лініями державного стандарту».

ІІІ (Всеукраїнський) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких учнівських робіт МАН у відділенні «Біологія і хімія». 25.04.2013 ІІІ (Всеукраїнський) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких учнівських робіт МАН у відділенні «Біологія і хімія».

З 22 по 25 квітня 2013 р. у Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді проходив ІІІ (Всеукраїнський) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких учнівських робіт МАН у відділенні «Біологія і хімія». Співробітники лабораторії хімічної і біологічної освіти Інституту педагогіки НАПН України взяли активну участь в оцінюванні учнівських робіт і проведенні заключного етапу конкурсу як члени журі. 

Науково-практичний семінар «Менеджмент наукової діяльності» 25.04.2013 Науково-практичний семінар «Менеджмент наукової діяльності»

25 квітня 2013 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, в рамках Всеукраїнського Фестиваля науки, присвяченому 150-річчю з дня народження В.І. Вернадського відбувся науково-практичний семінар «Менеджмент наукової діяльності» 

Круглий стіл «Навчання української літератури на компетентнісних засадах у школі та в системі післядипломної підготовки вчителів-словесників» 19.04.2013 Круглий стіл «Навчання української літератури на компетентнісних засадах у школі та в системі післядипломної підготовки вчителів-словесників»

18 квітня 2013 року в м. Чернігові відбувся круглий стіл «Навчання української літератури на компетентнісних засадах у школі та в системі післядипломної підготовки вчителів-словесників».

Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Теоретико-методичні засади компетентнісної моделі змісту освітніх галузей загальноосвітньої школи» 19.04.2013 Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Теоретико-методичні засади компетентнісної моделі змісту освітніх галузей загальноосвітньої школи»

18 квітня 2013 року в м. Полтаві на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського було проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Теоретико-методичні засади компетентнісної моделі змісту освітніх галузей загальноосвітньої школи».

Всеукраїнський науково-методичний семінар «Інноваційні технології в дошкільній освіті України: дитина в комп’ютерно-ігровому середовищі» 19.04.2013 Всеукраїнський науково-методичний семінар «Інноваційні технології в дошкільній освіті України: дитина в комп’ютерно-ігровому середовищі»

18 квітня 2013 року в м. Києві на базі НПУ ім. М.П. Драгоманова відбувся Всеукраїнський науково-методичний семінар «Інноваційні технології в дошкільній освіті України: дитина в комп’ютерно-ігровому середовищі».

Дослідження триває 19.04.2013 Дослідження триває

16-18 квітня 2013 року, відповідно до наказу  Інституту педагогіки НАПН України від 03.04.2013 № 126-к на базі ліцею №17 м. Хмельницького, науковими співробітниками лабораторії оцінювання якості освіти спільно з педагогічним та учнівським колективом ліцею було проведено другий етап експериментального дослідження.

Веб-семінари «Використання навчальної літератури у навчально-виховному процесі». 19.04.2013 Веб-семінари «Використання навчальної літератури у навчально-виховному процесі».

9 і 16 квітня 2013 року з ініціативи Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України були проведені веб-семінари з теми «Використання навчальної літератури у навчально-виховному процесі».


Новини 1141 — 1160 з 1193
Початок | Поперед. | 56 57 58 59 60 | Наст. | Кінець Всі