Новини

RSS

Семінар з планування програм багатомовної освіти для учасників Всеукраїнського експерименту 12.11.2018 Семінар з планування програм багатомовної освіти для учасників Всеукраїнського експерименту

5-8 листопада 2018р. у м. Києві у рамках реалізації проекту «Формування багатомовності у дітей та учнів: прогресивні європейські ідеї в українському контексті» проведено семінар з планування програм багатомовної освіти для учасників Всеукраїнського експерименту при підтримці МОН України та Офісу Верховного Комісара ОБСЄ у справах національних меншин.

2 листопада 2018р. Науково-методичний семінар для вчителів – мовників «Формування ключових компетентностей у контексті інтегрованого навчання мов і літератур національних меншин та зарубіжної літератури» 12.11.2018 2 листопада 2018р. Науково-методичний семінар для вчителів – мовників «Формування ключових компетентностей у контексті інтегрованого навчання мов і літератур національних меншин та зарубіжної літератури»

2 листопада 2018р. відбувся науково-методичний семінар для вчителів – мовників Шевченківського району м. Києва «Формування ключових компетентностей у контексті інтегрованого навчання мов і літератур національних меншин та зарубіжної літератури» на базі гімназії №153 імені О.С. Пушкіна. У роботі семінару взяли участь співробітники відділу навчання мов національних меншин та зарубіжної літератури: Фідкевич О.Л., Снєгірьова В.В., Курач Л.І.

Ключ до слова 09.11.2018 Ключ до слова

1–2 листопада у м. Кременчук відбулося відкрите засідання Міжрегіональної творчої групи учителів словесності «Ключ до слова». Тема засідання «Методики і технології конструювання компетентнісно спрямованого уроку літератури».

Вітаємо з ювілеєм! 08.11.2018 Вітаємо з ювілеєм!
Колектив Інституту педагогіки НАПН України щиро вітає з ювілеєм старшого наукового співробітника відділу біологічної, хімічної та фізичної освіти Інституту педагогіки НАПН України, кандидата педагогічних наук, старшого наукового співробітника Дмитра Олександровича Засєкіна

Теорія і технології управління загальноосвітніми навчальними закладами як активними соціально-педагогічними системами 05.11.2018 Теорія і технології управління загальноосвітніми навчальними закладами як активними соціально-педагогічними системами

18 жовтня 2018 року відбулося чергове засідання Президії Національної академії педагогічних наук України, на якому слухалося питання про результати наукового дослідження «Теорія і технології управління загальноосвітніми навчальними закладами як активними соціально-педагогічними системами» за 2015–2017 рр. наукового колективу відділу економіки та управління загальною середньою освітою Інституту педагогіки НАПН України.

Вітаємо з ювілеєм! 05.11.2018 Вітаємо з ювілеєм!
Найкращі побажання Тетяні Святославівні Мачачі! 

Колектив Інституту педагогіки НАПН України щиро вітає з Днем народження старшого наукового співробітника відділу технологічної освіти Інституту педагогіки НАПН України, кандидата педагогічних наук, старшого наукового співробітника Тетяну Святославівну Мачачу.

Всеукраїнський круглий стіл «Мовне обличчя України» 05.11.2018 Всеукраїнський круглий стіл «Мовне обличчя України»

1 листопада 2018 року в Черкаському державному університеті імені Богдана Хмельницького відбувся Всеукраїнський круглий стіл «Мовне обличчя України». У роботі цього заходу взяла участь завідувачка відділу навчання української мови та літератури Інституту педагогіки НАПН України Голуб Ніна Борисівна.

Базовий стандарт  професійної діяльності керівника нової української школи 01.11.2018 Базовий стандарт професійної діяльності керівника нової української школи
30 жовтня 2018 року Київський будинок учителя організував та провів круглий стіл на тему: «Базовий стандарт професійної діяльності керівника нової української школи».

Роль учителя в реалізації Концепції «Нова українська школа» 01.11.2018 Роль учителя в реалізації Концепції «Нова українська школа»
31 жовтня 2018 року у Васильківському академічному ліцеї «Успіх» Київської області відбулося розширене засідання педагогічної ради на тему: «Роль учителя в реалізації Концепції «Нова українська школа»

Дидактичні та методичні положення компетентнісно орієнтованого підходу до навчання іноземних мов упроваджуємо у шкільну практику: апробація проміжних результатів 01.11.2018 Дидактичні та методичні положення компетентнісно орієнтованого підходу до навчання іноземних мов упроваджуємо у шкільну практику: апробація проміжних результатів

30–31 жовтня 2018 року на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського відбулася обласна науково-практична конференція «Лінгводидактичні засади компетентнісно орієнтованого навчання іноземних мов у закладах освіти». У роботі конференції взяли участь наукові співробітники Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України, науково-педагогічні, педагогічні працівники закладів вищої та загальної середньої освіти Чернігівської області, агенти змін Нової української школи, заступники директорів та учителі англійської мови шкіл міста Чернігова, учителі іноземних мов – слухачі курсів підвищення кваліфікації.

Виставка «Інноватика в сучасній освіті» 26.10.2018 Виставка «Інноватика в сучасній освіті»

У рамках виставки «Інноватика в сучасній освіті» 25 жовтня відбувся круглий стіл «Математична та інформатична освіта 12-річної школи: якій їй бути», організований відділом математичної та інформатичної освіти Інституту педагогіки НАПН України.

Дисемінація впровадження в освітній процес інноваційного досвіду експериментальної діяльності – потенційний ресурс підвищення якості надання освітніх послуг 25.10.2018 Дисемінація впровадження в освітній процес інноваційного досвіду експериментальної діяльності – потенційний ресурс підвищення якості надання освітніх послуг

25 листопада 2018 року відбулося засідання науково-методичної комісії з інформатизації закладів освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України з у межах науково - практичного семінару «Дисемінація впровадження в освітній процес інноваційного досвіду експериментальної діяльності – потенційний ресурс підвищення якості надання освітніх послуг» на Десятій Міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті».

Презентація «Василь Сухомлинський: до 100 - річчя від дня народження» 25.10.2018 Презентація «Василь Сухомлинський: до 100 - річчя від дня народження»

24 жовтня 2018 року у рамках Міжнародної виставки “Інноватика в сучасній освіті” відбулася Презентація бібліографічного покажчика, Василь Олександрович Сухомлинський: до 100-річчя від дня народження

Реалізація інноваційних технологій в умовах упровадження Концепції Нової української школи 25.10.2018 Реалізація інноваційних технологій в умовах упровадження Концепції Нової української школи

24 жовтня 2018 року у рамках Десятої міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» та Восьмої міжнародної виставки освіти за кордоном «World Edu» відбувся науково-практичний семінар «Реалізація інноваційних технологій в умовах упровадження Концепції Нової української школи».

Підготовка майбутніх педагогів – актуальні виклики 23.10.2018 Підготовка майбутніх педагогів – актуальні виклики
22 жовтня 2018 року в Інституті педагогіки НАПН України відбулося засідання українсько-чеського круглого столу «Підготовка майбутніх педагогів – актуальні виклики»

На шляху до інклюзії. Як працювати з іншістю в школі 23.10.2018 На шляху до інклюзії. Як працювати з іншістю в школі
22 жовтня 2018 року в залі засідань Національної академії педагогічних наук відбувся Міжнародний українсько-чеський семінар «На шляху до інклюзії. Як працювати з іншістю в школі»

Опорний заклад освіти як центр управління Новою українською школою в умовах децентралізації 23.10.2018 Опорний заклад освіти як центр управління Новою українською школою в умовах децентралізації
23 жовтня 2018 року в рамках X Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» та ХІII Міжнародної виставки «WorldEdu» під час проведення громадської платформи «Опорний заклад освіти як центр управління Новою українською школою в умовах децентралізації» взяли участь наукові співробітники відділу економіки та управління загальною середньою освітою Інституту педагогіки НАПН України

Десята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Восьма міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» 23.10.2018 Десята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Восьма міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu»

23 жовтня 2018 р. у Київському Палаці дітей та юнацтва відкрилась Десята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Восьма міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu».

Конкурс на заміщення посади вченого секретаря Інституту педагогіки НАПН України 23.10.2018 Конкурс на заміщення посади вченого секретаря Інституту педагогіки НАПН України

Інститут педагогіки НАПН України оголошує конкурс на заміщення посади вченого секретаря.

Мій особистісно зорієнтований урок 22.10.2018 Мій особистісно зорієнтований урок

11-13 жовтня 2018 року в м. Одесі відбувся VIII Всеукраїнський Фестиваль педагогічних ідей «Мій особистісно зорієнтований урок» в якому взяли участь співробітники відділу навчання української мови і літератури Інституту педагогіки НАПН України: Фасоля Анатолій Миколайович, провідний науковий співробітник, Бійчук Галина Леонідівна, старший науковий співробітник, Тименко Валентина Миколаївна, молодший науковий співробітник.


Новини 21 — 40 з 932
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі