Новини

RSS

Упроваджуємо результати наукових досліджень 20.04.2018 Упроваджуємо результати наукових досліджень

У квітні 2018 року в гімназії № 23 м. Житомира, експериментальному навчальному закладі відділу навчання іноземних мов Інституту педагогіки НАПН України, відбувся науково-практичний семінар. На ньому були представлені та обговорювалися результати упровадження елективних курсів з іноземних мов, підготовлені науковими співробітниками відділу. У межах теоретичної частини семінару виступили директор гімназії Купрійчук Н.В., заступник директора Мельник С.О. та завідувач відділу навчання іноземних мов доктор педагогічних наук Редько В.Г.

ХХХ міжнародна конференція Європейської ради національних асоціацій незалежних шкіл (ECNAIS) 20.04.2018 ХХХ міжнародна конференція Європейської ради національних асоціацій незалежних шкіл (ECNAIS)

19 квітня 2018 року відбулася ХХХ міжнародна конференція Європейської ради національних асоціацій незалежних шкіл (ECNAIS) «Свобода вибору в освіті та демократичні перетворення в суспільстві: роль незалежних шкіл. Європейська перспектива та український досвід», яка відбулася в Колонній залі Київської міської державної адміністрації,вул. Хрещатик,3.

Методика навчання української мови і літератури в контексті концепції Нової школи: проблеми, пошуки, перспективи 20.04.2018 Методика навчання української мови і літератури в контексті концепції Нової школи: проблеми, пошуки, перспективи

19-20 квітня у Глухівському НПУ імені Олександра Довженка відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «VІ Волошинські читання: «Методика навчання української мови і літератури в контексті концепції Нової школи: проблеми, пошуки, перспективи»

Плановий семінар - практикум «Специфіка управління опорними закладами світи в умовах децентралізації» 18.04.2018 Плановий семінар - практикум «Специфіка управління опорними закладами світи в умовах децентралізації»

12 квітня 2018 року на базі КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» Василівської районної ради Запорізької області – партнера і дослідно-ресурсного центру Інституту педагогіки НАПН України відбувся плановий семінар - практикум «Специфіка управління опорними закладами світи в умовах децентралізації» за темою фундаментального дослідження відділу економіки та управління ЗСО 2018-2020 рр.

Всеукраїнський науково–методичний форум «Панорама партнерської взаємодії школи та сім’ї» 18.04.2018 Всеукраїнський науково–методичний форум «Панорама партнерської взаємодії школи та сім’ї»

11 квітня 2018 року на базі КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» Василівської районної ради Запорізької області – партнера і дослідно-ресурсного центру Інституту педагогіки НАПН України відбувся Всеукраїнський науково-методичний форум «Панорама партнерської взаємодії школи та сім’ї».

Українсько-Ізраїльський освітній форум 2018: трансформація освіти 18.04.2018 Українсько-Ізраїльський освітній форум 2018: трансформація освіти

15-18 квітня 2018 року в Ізраїлі відбувся Українсько-Ізраїльський освітній форум 2018: трансформація освіти.

Видатні місця Святошинського району: погляд на минуле і сучасне 17.04.2018 Видатні місця Святошинського району: погляд на минуле і сучасне

12 квітня 2018 року в бібліотеці імені Н. Рибака для юнацтва Святошинського району м. Києва було проведено чергову учнівську конференцію «Видатні місця Святошинського району: погляд на минуле і сучасне».

Використання педагогічних технологій навчання на уроках географії та економіки з метою формування ключових і предметних компетентностей 13.04.2018 Використання педагогічних технологій навчання на уроках географії та економіки з метою формування ключових і предметних компетентностей

12 квітня 2018 року в школі № 282 І-Ш ступенів Деснянського району міста Києва був проведений практико-орієнтований семінар з теми «Використання педагогічних технологій навчання на уроках географії та економіки з метою формування ключових і предметних компетентностей».

Навчально-методичне забезпечення для 1 класу Нової української школи: презентація комплектів з навчання грамоти і математики 12.04.2018 Навчально-методичне забезпечення для 1 класу Нової української школи: презентація комплектів з навчання грамоти і математики

11 квітня 2018 року на базі Житомирської гімназії № 3 проведено обласний науково-практичний семінар з теми «Навчально-методичне забезпечення для 1 класу Нової української школи: презентація комплектів з навчання грамоти і математики»

Математика у стилі START UP 12.04.2018 Математика у стилі START UP

10 квітня на базі Міжнародного освітнього центру Insight в приміщенні Креативної Міжнародної Дитячої Школи старшим науковим співробітником відділу математичної та інформатичної освіти Інституту педагогіки НАПН України Дариною Васильєвою було проведено майстер-клас «Математика у стилі START UP».

Подяка від Бучанського НВК «СЗОШ І-ІІІ ст. – ЗОШ І-ІІІ ст.» № 4 відділу біологічної, хімічної та фізичної освіти Інституту педагогіки НАПН України 10.04.2018 Подяка від Бучанського НВК «СЗОШ І-ІІІ ст. – ЗОШ І-ІІІ ст.» № 4 відділу біологічної, хімічної та фізичної освіти Інституту педагогіки НАПН України

Адміністрація, педагогічний та учнівський колективи Бучанського НВК «СЗОШ І-ІІІ ст. – ЗОШ І-ІІІ ст.» № 4 висловлюють подяку творчому колективу відділу біологічної, хімічної та фізичної освіти Інституту педагогіки НАПН України за співпрацю та подарований комплект підручників та посібників із хімії та біології для 6-9-х класів.

Засідання вченої ради 2 квітня 2018 року 02.04.2018 Засідання вченої ради 2 квітня 2018 року

2 квітня 2018 року відбулося засідання вченої ради Інституту педагогіки НАПН України

Семінар-практикум з теми «Реалізація компетентнісного підходу до навчання молодших школярів через діяльнісний потенціал підручників в умовах Нової української школи» 02.04.2018 Семінар-практикум з теми «Реалізація компетентнісного підходу до навчання молодших школярів через діяльнісний потенціал підручників в умовах Нової української школи»

30 березня 2018 року на базі Рівненського ОІППО проведено семінар-практикум з теми «Реалізація компетентнісного підходу до навчання молодших школярів через діяльнісний потенціал підручників в умовах Нової української школи»

Вітання із захистом дисертації 30.03.2018 Вітання із захистом дисертації
30 березня 2018 року відбулося засідання спеціалізованої вченої ради Д 26.452.05, на якому розглядалось питання із захисту дисертаційної роботи Вішнікіної Любові Петрівни на тему «Методична система формування предметної компетентності з географії в учнів основної школи» на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук за спеціальністю 13.00.02 – теорія та методика навчання (географія)

Дискусійна панель «Нова українська школа: виклик сьогодення» 29.03.2018 Дискусійна панель «Нова українська школа: виклик сьогодення»

29 березня 2018 року у рамках ІІ Міжнародного освітнього форуму «NewEdu» у Харкові відбулася дискусійна панель «Нова українська школа: виклик сьогодення».

Реалізація сучасних педагогічних технологій в умовах профільного навчання: акмеологічний аспект 29.03.2018 Реалізація сучасних педагогічних технологій в умовах профільного навчання: акмеологічний аспект

29 березня 2018 року на базі Пісківської гуманітарної гімназії відділ дидактики Інституту педагогіки НАПН України спільно з відділом освіти, молоді, спорту та зовнішніх зв’язків Пісківської селищної об’єднаної територіальної громади Бородянського району Київської області провів науково-практичний семінар «Реалізація сучасних педагогічних технологій в умовах профільного навчання: акмеологічний аспект».

Науково-методичний семінар «Компетентнісно орієнтоване навчання: теоретичні основи і шляхи практичної реалізації» 28.03.2018 Науково-методичний семінар «Компетентнісно орієнтоване навчання: теоретичні основи і шляхи практичної реалізації»

28 березня 2018 року в Петропавлівсько-Борщагівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів проведено науково-методичний семінар «Компетентнісно орієнтоване навчання: теоретичні основи і шляхи практичної реалізації»

Світ у живописі 28.03.2018 Світ у живописі

Все більше педагогів виявляють інтерес до інноваційної технології особистісного розвитку дошкільнят "Світ у живописі", атором якої є доктор педагогічних наук, провідний науковий співробітник відділу дидактики Інстититу педагогіки НАПН України Людмила Шелестова. Науковець розповіла про особливості організації навчання за цією технологією під час тренінгу, що пройшов 27 березня 2018 р. у приватному ДНЗ "Ліко-Світ".

Афілійований mini Ed Camp «STEM, STEAM, STREAM» 26.03.2018 Афілійований mini Ed Camp «STEM, STEAM, STREAM»

26 березня у Харкові був проведений Афілійований mini Ed Camp «STEM, STEAM, STREAM». Захід був організований технічною студією «Винахідник»

Тренінг  «Аксіологічна та прикладна спрямованість шкільного курсу математики» 23.03.2018 Тренінг «Аксіологічна та прикладна спрямованість шкільного курсу математики»

23 березня співробітником відділу математичної та інформатичної освіти Інституту педагогіки НАПН України був проведений тренінг для 40 вчителів математики. Павлоград.


Новини 81 — 100 з 893
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі