Новини

RSS

Участь у міжнародних заходах як засіб удосконалення професійної наукової компетентності 13.05.2018 Участь у міжнародних заходах як засіб удосконалення професійної наукової компетентності

7-12 травня 2018 року в Хорватії відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Єдиний освітній простір Україна - ЄС». У ній взяли участь науковці з Хорватії, Словенії, Болгарії, Італії, України. Учасником конференції був також завідувач відділу навчання іноземних мов Інституту педагогіки НАПН України В.Г. Редько.

"Нова українська школа: методичний коментар до впровадження Типової освітньої програми" 11.05.2018 "Нова українська школа: методичний коментар до впровадження Типової освітньої програми"

10 травня 2018 року Інститутом педагогіки НАПН України була проведена онлайн-конференція для фахівців початкової освіти "Нова українська школа: методичний коментар до впровадження Типової освітньої програми".

Оцінювання діяльності шкіл. Досвід Литви 01.05.2018 Оцінювання діяльності шкіл. Досвід Литви

27 квітня 2018 року відбувся семінар «Оцінювання діяльності шкіл. Досвід Литви». Організатор: Державна служба якості освіти в Україні ( Державна інспекція навчальних закладів України). Учасники семінару: представники МОН України, НАПН України, співробітники Державної служби якості освіти України, представники науки і освіти Києва та регіонів (працівники органів управління освіти, методисти, керівники закладів освіти, вчителі та інші фахівці)

Круглий стіл «Можливості багатомовної освіти» Діалог: учні, школа» 30.04.2018 Круглий стіл «Можливості багатомовної освіти» Діалог: учні, школа»

26 - 27 квітня 2018 року у місті Одесі проведено круглий стіл «Можливості багатомовної освіти» Діалог: учні, школа» з обговорення можливих шляхів імплементації статті 7 Закону України «Про освіту» за участі посла Вайдотаса Верби (Координатора проектів ОБСЄ в Україні, посла Светослава Спассова (Посольство Болгарії у Відні).

Зміст і методи інтегрованого навчання мов і літератур національних меншин на засадах компетентнісного підходу 30.04.2018 Зміст і методи інтегрованого навчання мов і літератур національних меншин на засадах компетентнісного підходу
23-25 квітня 2018 року на базі Одеського обласного інституту удосконалення вчителів відбувся регіональний науково-практичний семінар учителів-словесників «Зміст і методи інтегрованого навчання мов і літератур національних меншин на засадах компетентнісного підходу».

Компетентнісно орієнтована шкільна природничо-математична освіта: шляхи її реалізації 26.04.2018 Компетентнісно орієнтована шкільна природничо-математична освіта: шляхи її реалізації

26 квітня на базі Великодимерського НВО Броварського р-ну Київської обл. (експериментального майданчику Інституту педагогіки НАПН України) відбувся круглий стіл «Компетентнісно орієнтована шкільна природничо-математична освіта: шляхи її реалізації». 

Робоча зустріч з питань розвитку багатомовності 26.04.2018 Робоча зустріч з питань розвитку багатомовності

24 квітня 2018 року в Інституті педагогіці НАПН України відбулась робоча зустріч з питань розвитку багатомовності у сучасних здобувачів освіти – представників національних меншин України. Засідання було організовано відділом навчання мов національних меншин та зарубіжної літератури у співпраці з представниками ОБСЄ.

Обговорюємо результати дослідження  та ділимося досвідом 25.04.2018 Обговорюємо результати дослідження та ділимося досвідом

У квітні 2018 року в м. Луцьку відбувся семінар «Дошкілля - сучасний простір щасливого дитинства». У межах цього заходу презентувалися проміжні результати експериментального навчання англійської мови дошкільників і учнів початкової школи. Упродовж кількох років здійснюється це навчання за методом асоціативних символів, розробленим і запропонованим педагогами міста Луцька.

Всеукраїнська науково-методична конференція «Економіка і здоров’я в шкільній освіті» 25.04.2018 Всеукраїнська науково-методична конференція «Економіка і здоров’я в шкільній освіті»

24 квітня 2018 року на базі КЗ «НВК «Потенціал» Оболонського району м.Києва відбулася Всеукраїнська науково-методична конференція «Економіка і здоров’я в шкільній освіті», яка проводилася за підсумками дослідно-експериментальної роботи у Всеукраїнському експерименті «Економіка і здоров’я у шкільній освіті»

 Засідання вченої ради 23 квітня 2018 року 24.04.2018 Засідання вченої ради 23 квітня 2018 року

23 квітня 2018 року відбулося засідання вченої ради Інституту педагогіки НАПН України

Міжнародний українсько-чеський практичний семінар «На шляху до інклюзії» 24.04.2018 Міжнародний українсько-чеський практичний семінар «На шляху до інклюзії»

24 квітня 2018 року в Інституті педагогіки НАПН України відбувся цікавий і змістовний Міжнародний українсько-чеський практичний семінар «На шляху до інклюзії» за проектом «Відкрита школа», який здійснюється в Україні чеською громадською організацією «Асоціація з міжнародних питань» (АМО)– міжнародного партнера Асоціації керівників шкіл України (АКШУ) та Інституту педагогіки НАПН України за підтримки програми TRANSITION МЗС Чеської Республіки.

Розвиток творчих здібностей старшокласників в умовах профільного навчання: тенденції, проблеми, можливості 24.04.2018 Розвиток творчих здібностей старшокласників в умовах профільного навчання: тенденції, проблеми, можливості

23 квітня 2018 року на базі Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Ліцей – Мала Академія Наук» відбувся круглий стіл з питань розвитку творчих здібностей учнів в умовах профільного навчання.

Упроваджуємо результати наукових досліджень 20.04.2018 Упроваджуємо результати наукових досліджень

У квітні 2018 року в гімназії № 23 м. Житомира, експериментальному навчальному закладі відділу навчання іноземних мов Інституту педагогіки НАПН України, відбувся науково-практичний семінар. На ньому були представлені та обговорювалися результати упровадження елективних курсів з іноземних мов, підготовлені науковими співробітниками відділу. У межах теоретичної частини семінару виступили директор гімназії Купрійчук Н.В., заступник директора Мельник С.О. та завідувач відділу навчання іноземних мов доктор педагогічних наук Редько В.Г.

ХХХ міжнародна конференція Європейської ради національних асоціацій незалежних шкіл (ECNAIS) 20.04.2018 ХХХ міжнародна конференція Європейської ради національних асоціацій незалежних шкіл (ECNAIS)

19 квітня 2018 року відбулася ХХХ міжнародна конференція Європейської ради національних асоціацій незалежних шкіл (ECNAIS) «Свобода вибору в освіті та демократичні перетворення в суспільстві: роль незалежних шкіл. Європейська перспектива та український досвід», яка відбулася в Колонній залі Київської міської державної адміністрації,вул. Хрещатик,3.

Методика навчання української мови і літератури в контексті концепції Нової школи: проблеми, пошуки, перспективи 20.04.2018 Методика навчання української мови і літератури в контексті концепції Нової школи: проблеми, пошуки, перспективи

19-20 квітня у Глухівському НПУ імені Олександра Довженка відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «VІ Волошинські читання: «Методика навчання української мови і літератури в контексті концепції Нової школи: проблеми, пошуки, перспективи»

Плановий семінар - практикум «Специфіка управління опорними закладами світи в умовах децентралізації» 18.04.2018 Плановий семінар - практикум «Специфіка управління опорними закладами світи в умовах децентралізації»

12 квітня 2018 року на базі КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» Василівської районної ради Запорізької області – партнера і дослідно-ресурсного центру Інституту педагогіки НАПН України відбувся плановий семінар - практикум «Специфіка управління опорними закладами світи в умовах децентралізації» за темою фундаментального дослідження відділу економіки та управління ЗСО 2018-2020 рр.

Всеукраїнський науково–методичний форум «Панорама партнерської взаємодії школи та сім’ї» 18.04.2018 Всеукраїнський науково–методичний форум «Панорама партнерської взаємодії школи та сім’ї»

11 квітня 2018 року на базі КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» Василівської районної ради Запорізької області – партнера і дослідно-ресурсного центру Інституту педагогіки НАПН України відбувся Всеукраїнський науково-методичний форум «Панорама партнерської взаємодії школи та сім’ї».

Українсько-Ізраїльський освітній форум 2018: трансформація освіти 18.04.2018 Українсько-Ізраїльський освітній форум 2018: трансформація освіти

15-18 квітня 2018 року в Ізраїлі відбувся Українсько-Ізраїльський освітній форум 2018: трансформація освіти.

Видатні місця Святошинського району: погляд на минуле і сучасне 17.04.2018 Видатні місця Святошинського району: погляд на минуле і сучасне

12 квітня 2018 року в бібліотеці імені Н. Рибака для юнацтва Святошинського району м. Києва було проведено чергову учнівську конференцію «Видатні місця Святошинського району: погляд на минуле і сучасне».

Використання педагогічних технологій навчання на уроках географії та економіки з метою формування ключових і предметних компетентностей 13.04.2018 Використання педагогічних технологій навчання на уроках географії та економіки з метою формування ключових і предметних компетентностей

12 квітня 2018 року в школі № 282 І-Ш ступенів Деснянського району міста Києва був проведений практико-орієнтований семінар з теми «Використання педагогічних технологій навчання на уроках географії та економіки з метою формування ключових і предметних компетентностей».


Новини 21 — 40 з 845
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі