Новини

RSS

Зміст і методи інтегрованого навчання мов і літератур національних меншин на засадах компетентнісного підходу 30.04.2018 Зміст і методи інтегрованого навчання мов і літератур національних меншин на засадах компетентнісного підходу
23-25 квітня 2018 року на базі Одеського обласного інституту удосконалення вчителів відбувся регіональний науково-практичний семінар учителів-словесників «Зміст і методи інтегрованого навчання мов і літератур національних меншин на засадах компетентнісного підходу».

Компетентнісно орієнтована шкільна природничо-математична освіта: шляхи її реалізації 26.04.2018 Компетентнісно орієнтована шкільна природничо-математична освіта: шляхи її реалізації

26 квітня на базі Великодимерського НВО Броварського р-ну Київської обл. (експериментального майданчику Інституту педагогіки НАПН України) відбувся круглий стіл «Компетентнісно орієнтована шкільна природничо-математична освіта: шляхи її реалізації». 

Робоча зустріч з питань розвитку багатомовності 26.04.2018 Робоча зустріч з питань розвитку багатомовності

24 квітня 2018 року в Інституті педагогіці НАПН України відбулась робоча зустріч з питань розвитку багатомовності у сучасних здобувачів освіти – представників національних меншин України. Засідання було організовано відділом навчання мов національних меншин та зарубіжної літератури у співпраці з представниками ОБСЄ.

Обговорюємо результати дослідження  та ділимося досвідом 25.04.2018 Обговорюємо результати дослідження та ділимося досвідом

У квітні 2018 року в м. Луцьку відбувся семінар «Дошкілля - сучасний простір щасливого дитинства». У межах цього заходу презентувалися проміжні результати експериментального навчання англійської мови дошкільників і учнів початкової школи. Упродовж кількох років здійснюється це навчання за методом асоціативних символів, розробленим і запропонованим педагогами міста Луцька.

Всеукраїнська науково-методична конференція «Економіка і здоров’я в шкільній освіті» 25.04.2018 Всеукраїнська науково-методична конференція «Економіка і здоров’я в шкільній освіті»

24 квітня 2018 року на базі КЗ «НВК «Потенціал» Оболонського району м.Києва відбулася Всеукраїнська науково-методична конференція «Економіка і здоров’я в шкільній освіті», яка проводилася за підсумками дослідно-експериментальної роботи у Всеукраїнському експерименті «Економіка і здоров’я у шкільній освіті»

 Засідання вченої ради 23 квітня 2018 року 24.04.2018 Засідання вченої ради 23 квітня 2018 року

23 квітня 2018 року відбулося засідання вченої ради Інституту педагогіки НАПН України

Міжнародний українсько-чеський практичний семінар «На шляху до інклюзії» 24.04.2018 Міжнародний українсько-чеський практичний семінар «На шляху до інклюзії»

24 квітня 2018 року в Інституті педагогіки НАПН України відбувся цікавий і змістовний Міжнародний українсько-чеський практичний семінар «На шляху до інклюзії» за проектом «Відкрита школа», який здійснюється в Україні чеською громадською організацією «Асоціація з міжнародних питань» (АМО)– міжнародного партнера Асоціації керівників шкіл України (АКШУ) та Інституту педагогіки НАПН України за підтримки програми TRANSITION МЗС Чеської Республіки.

Розвиток творчих здібностей старшокласників в умовах профільного навчання: тенденції, проблеми, можливості 24.04.2018 Розвиток творчих здібностей старшокласників в умовах профільного навчання: тенденції, проблеми, можливості

23 квітня 2018 року на базі Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Ліцей – Мала Академія Наук» відбувся круглий стіл з питань розвитку творчих здібностей учнів в умовах профільного навчання.

Упроваджуємо результати наукових досліджень 20.04.2018 Упроваджуємо результати наукових досліджень

У квітні 2018 року в гімназії № 23 м. Житомира, експериментальному навчальному закладі відділу навчання іноземних мов Інституту педагогіки НАПН України, відбувся науково-практичний семінар. На ньому були представлені та обговорювалися результати упровадження елективних курсів з іноземних мов, підготовлені науковими співробітниками відділу. У межах теоретичної частини семінару виступили директор гімназії Купрійчук Н.В., заступник директора Мельник С.О. та завідувач відділу навчання іноземних мов доктор педагогічних наук Редько В.Г.

ХХХ міжнародна конференція Європейської ради національних асоціацій незалежних шкіл (ECNAIS) 20.04.2018 ХХХ міжнародна конференція Європейської ради національних асоціацій незалежних шкіл (ECNAIS)

19 квітня 2018 року відбулася ХХХ міжнародна конференція Європейської ради національних асоціацій незалежних шкіл (ECNAIS) «Свобода вибору в освіті та демократичні перетворення в суспільстві: роль незалежних шкіл. Європейська перспектива та український досвід», яка відбулася в Колонній залі Київської міської державної адміністрації,вул. Хрещатик,3.

Методика навчання української мови і літератури в контексті концепції Нової школи: проблеми, пошуки, перспективи 20.04.2018 Методика навчання української мови і літератури в контексті концепції Нової школи: проблеми, пошуки, перспективи

19-20 квітня у Глухівському НПУ імені Олександра Довженка відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «VІ Волошинські читання: «Методика навчання української мови і літератури в контексті концепції Нової школи: проблеми, пошуки, перспективи»

Плановий семінар - практикум «Специфіка управління опорними закладами світи в умовах децентралізації» 18.04.2018 Плановий семінар - практикум «Специфіка управління опорними закладами світи в умовах децентралізації»

12 квітня 2018 року на базі КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» Василівської районної ради Запорізької області – партнера і дослідно-ресурсного центру Інституту педагогіки НАПН України відбувся плановий семінар - практикум «Специфіка управління опорними закладами світи в умовах децентралізації» за темою фундаментального дослідження відділу економіки та управління ЗСО 2018-2020 рр.

Всеукраїнський науково–методичний форум «Панорама партнерської взаємодії школи та сім’ї» 18.04.2018 Всеукраїнський науково–методичний форум «Панорама партнерської взаємодії школи та сім’ї»

11 квітня 2018 року на базі КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» Василівської районної ради Запорізької області – партнера і дослідно-ресурсного центру Інституту педагогіки НАПН України відбувся Всеукраїнський науково-методичний форум «Панорама партнерської взаємодії школи та сім’ї».

Українсько-Ізраїльський освітній форум 2018: трансформація освіти 18.04.2018 Українсько-Ізраїльський освітній форум 2018: трансформація освіти

15-18 квітня 2018 року в Ізраїлі відбувся Українсько-Ізраїльський освітній форум 2018: трансформація освіти.

Видатні місця Святошинського району: погляд на минуле і сучасне 17.04.2018 Видатні місця Святошинського району: погляд на минуле і сучасне

12 квітня 2018 року в бібліотеці імені Н. Рибака для юнацтва Святошинського району м. Києва було проведено чергову учнівську конференцію «Видатні місця Святошинського району: погляд на минуле і сучасне».

Використання педагогічних технологій навчання на уроках географії та економіки з метою формування ключових і предметних компетентностей 13.04.2018 Використання педагогічних технологій навчання на уроках географії та економіки з метою формування ключових і предметних компетентностей

12 квітня 2018 року в школі № 282 І-Ш ступенів Деснянського району міста Києва був проведений практико-орієнтований семінар з теми «Використання педагогічних технологій навчання на уроках географії та економіки з метою формування ключових і предметних компетентностей».

Навчально-методичне забезпечення для 1 класу Нової української школи: презентація комплектів з навчання грамоти і математики 12.04.2018 Навчально-методичне забезпечення для 1 класу Нової української школи: презентація комплектів з навчання грамоти і математики

11 квітня 2018 року на базі Житомирської гімназії № 3 проведено обласний науково-практичний семінар з теми «Навчально-методичне забезпечення для 1 класу Нової української школи: презентація комплектів з навчання грамоти і математики»

Математика у стилі START UP 12.04.2018 Математика у стилі START UP

10 квітня на базі Міжнародного освітнього центру Insight в приміщенні Креативної Міжнародної Дитячої Школи старшим науковим співробітником відділу математичної та інформатичної освіти Інституту педагогіки НАПН України Дариною Васильєвою було проведено майстер-клас «Математика у стилі START UP».

Подяка від Бучанського НВК «СЗОШ І-ІІІ ст. – ЗОШ І-ІІІ ст.» № 4 відділу біологічної, хімічної та фізичної освіти Інституту педагогіки НАПН України 10.04.2018 Подяка від Бучанського НВК «СЗОШ І-ІІІ ст. – ЗОШ І-ІІІ ст.» № 4 відділу біологічної, хімічної та фізичної освіти Інституту педагогіки НАПН України

Адміністрація, педагогічний та учнівський колективи Бучанського НВК «СЗОШ І-ІІІ ст. – ЗОШ І-ІІІ ст.» № 4 висловлюють подяку творчому колективу відділу біологічної, хімічної та фізичної освіти Інституту педагогіки НАПН України за співпрацю та подарований комплект підручників та посібників із хімії та біології для 6-9-х класів.

Засідання вченої ради 2 квітня 2018 року 02.04.2018 Засідання вченої ради 2 квітня 2018 року

2 квітня 2018 року відбулося засідання вченої ради Інституту педагогіки НАПН України


Новини 61 — 80 з 881
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 | Наст. | Кінець Всі