Новини

RSS

Педагогічна конференція до 200-річчя з дня народження Т.Г. Шевченка 24.03.2014 Педагогічна конференція до 200-річчя з дня народження Т.Г. Шевченка

6 та 12 березня 2014 року в Економіко-правовому ліцеї м. Києва (Деснянський район) пройшла педагогічна конференція, присвячена 200-річчю з дня народження Т.Г. Шевченка. Відбувся своєрідний діалог між вчителями світової і української літератур та науковцями Інституту педагогіки НАПН України.

Районний науково-методичний семінар «Організаційно-методичні засади формування громадянської компетентності учнів гімназії в процесі її інноваційного розвитку» 24.03.2014 Районний науково-методичний семінар «Організаційно-методичні засади формування громадянської компетентності учнів гімназії в процесі її інноваційного розвитку»

21 березня 2014 р. в м. Києві відбувся Районний науково-методичний семінар «Організаційно-методичні засади формування громадянської компетентності учнів гімназії в процесі її інноваційного розвитку». В організації та проведенні семінару взяв участь завідувач лабораторії педагогічних інновацій Д.О. Пузіков.

Результати конкурсу НАПН України на кращі наукові роботи, створені в 2013 році 19.03.2014 Результати конкурсу НАПН України на кращі наукові роботи, створені в 2013 році

19 березня 2014 року на засіданні Президії НАПН України були оголошені підсумки конкурсу НАПН України на кращі наукові роботи, створені членами та співробітниками НАПН України в 2013 році.

V Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2014» 19.03.2014 V Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2014»

18–20 березня 2014 року в приміщенні Виставкового центру «КиївЕкспоПлаза» (м. Київ) відбулася V Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2014». У її роботі взяв участь й Інститут педагогіки Національної академії педагогічних наук України.

Міжрегіональна науково-практична конференція «Морально-етичні проблеми в мистецько-художній спадщині Т.Г. Шевченка» 17.03.2014 Міжрегіональна науково-практична конференція «Морально-етичні проблеми в мистецько-художній спадщині Т.Г. Шевченка»

13-14 березня 2014 року у м. Чернігові відбулася Міжрегіональна науково-практична конференція «Морально-етичні проблеми в мистецько-художній спадщині Т.Г. Шевченка»У роботі конференції взяли участь наукові співробітники лабораторії літературної освіти. Всі доповіді науковців викликали інтерес в учасників конференції у процесі їх обговорення. Науковці лабораторії відповіли на низку запитань про сучасне осмислення творчості Т.Шевченка в шкільному вивченні. 

На допомогу вітчизняній середній школі 17.03.2014 На допомогу вітчизняній середній школі

Вийшов у світ навчально-методичний посібник «Лінгводидактичні засади навчання іноземної мови учнів старших класів загальноосвітніх навчальних закладів», підготовлений науковими співробітниками лабораторії навчання іноземних мов за результатами завершеної у 2013 році трирічної науково-дослідної роботи. Обсяг посібника становить 360 сторінок. Він рекомендований МОН України для використання в навчальному процесі ЗНЗ. Матеріали посібника апробувалися в ЗНЗ, ОІППО, ВНЗ України.

Науково-практичний семінар «Ефективна взаємодія вчителя та учня у процесі соціально-професійної орієнтації» 10.03.2014 Науково-практичний семінар «Ефективна взаємодія вчителя та учня у процесі соціально-професійної орієнтації»

06 березня 2014 р. на базі гімназії СШ № 130 м. Києва лабораторія профільного навчання та профконсультацій Інституту педагогіки НАПН України організувала і провела науково-практичний семінар «Ефективна взаємодія вчителя та учня у процесі соціально-професійної орієнтації».

Регіональний науково-практичний семінар «Методика вивчення творчості Т.Г.Шевченка на уроках української літератури в загальноосвітній школі» 05.03.2014 Регіональний науково-практичний семінар «Методика вивчення творчості Т.Г.Шевченка на уроках української літератури в загальноосвітній школі»

4 березня 2014 року у м. Новограді-Волинському з ініціативи НАПН України спільно з інформаційно-методичним центром управління освіти і науки м. Новограда-Волинського та за участі співробітників лабораторії літературної освіти відбувся Регіональний науково-практичний семінар «Методика вивчення творчості Т.Г.Шевченка на уроках української літератури в загальноосвітній школі».

«Твоє слово повік буде в пам'яті нації жити  невгасимим вогнем, джерелом для майбутніх надій…» 05.03.2014 «Твоє слово повік буде в пам'яті нації жити невгасимим вогнем, джерелом для майбутніх надій…»

З кожним днем ми наближаємося до світлої дати, яку відзначатиме не тільки народ України, а й увесь світ. Це 200 річниця з дня народження Великої Людини, геніального поета, національного пророка, справжнього патріота своєї Батьківщини Тараса Григоровича Шевченка.

Саме ця подія стала поштовхом до створення у Щасливському навчально-виховному комплексі Бориспільського району з яким заключено Угоду про співпрацю з Інститутом педагогіки НАПН України Центру учнівського шевченкознавства. Метою створення такого центру є вивчення й популяризація поетичної та художньої творчості письменника, допомога в організації дослідницької роботи, виховання патріотичних почуттів і національної свідомості учнів.

Засідання вченої ради 27 лютого 2014 року 27.02.2014 Засідання вченої ради 27 лютого 2014 року

27 лютого 2014 р. на засіданні вченої ради Інституту педагогіки НАПН України розглядалося питання «Про Програму наукового дослідження теми «Дидактичне забезпечення варіативного компонента змісту навчання іноземних мов у старшій школі» (2014-2016 рр.; керівник НДР – Редько В.Г.). У засіданні взяли участь члени вченої ради Інституту педагогіки НАПН України і наукові співробітники лабораторії навчання іноземних мов.

Круглий стіл «Постать Є.С.Березняка в контексті інноваційного розвитку загальної середньої освіти України» 24.02.2014 Круглий стіл «Постать Є.С.Березняка в контексті інноваційного розвитку загальної середньої освіти України»

24 лютого 2014 р. у залі засідань вченої ради Інституту педагогіки НАПН України відбувся круглий стіл «Постать Є.С.Березняка в контексті інноваційного розвитку загальної середньої освіти України», співорганізаторами якого були: Національна академія педагогічних наук України (Відділення загальної педагогіки та філософії освіти, Відділення загальної середньої освіти), Інститут педагогіки Національної академії педагогічних наук України (лабораторія педагогічних інновацій, лабораторія історії педагогіки, лабораторія управління освітніми закладами), Педагогічний музей НАПН України. 

Всеукраїнській семінар «Актуальні проблеми оцінювання інноваційного розвитку загальноосвітнього навчального закладу» 13.02.2014 Всеукраїнській семінар «Актуальні проблеми оцінювання інноваційного розвитку загальноосвітнього навчального закладу»

11 лютого 2014 р. у ліцеї міжнародних відносин № 51 м. Києва відбувся Всеукраїнський семінар «Актуальні проблеми оцінювання інноваційного розвитку загальноосвітнього навчального закладу», співорганізаторами якого були: Інститут педагогіки Національної академії педагогічних наук України (відповідальна – лабораторія педагогічних інновацій), управління освіти Печерської районної в м. Києві державної адміністрації, ліцей міжнародних відносин № 51 м. Києва. 

Семінар учителів хімії «Підвищення якості освіти предметів природничо-математичного циклу та формування мотиваційної компетенції на уроках хімії» 12.02.2014 Семінар учителів хімії «Підвищення якості освіти предметів природничо-математичного циклу та формування мотиваційної компетенції на уроках хімії»

11 лютого 2014 р. лабораторія хімічної та біологічної освіти Інституту педагогіки НАПН України разом з НМЦ Святошинського району м. Києва провели семінар «Підвищення якості освіти предметів природничо-математичного циклу та формування мотиваційної компетенції на уроках хімії».

Засідання вченої ради від 30.01.2014 року 30.01.2014 Засідання вченої ради від 30.01.2014 року

30 січня 2014 року на засіданні вченої ради Інституту педагогіки НАПН України розглядалося питання «Про звітну науково-практичну конференцію за результатами наукових досліджень співробітників, докторантів, аспірантів, здобувачів і наукових кореспондентів Інституту педагогіки НАПН України за 2013 р.». З основною інформацією виступила заступник директора з науково-експериментальної роботи Тетяна Миколаївна Засєкіна. В обговоренні взяли участь керівники секцій конференції. 

Звітна науково-практична конференція «Зміст і технології шкільної освіти» за результатами наукових досліджень за 2013 рік 28.01.2014 Звітна науково-практична конференція «Зміст і технології шкільної освіти» за результатами наукових досліджень за 2013 рік

27 січня 2014 року в Інституті педагогіки Національної академії педагогічних наук України працювала звітна науково-практична конференція «Зміст і технології шкільної освіти» за результатами наукових досліджень співробітників, докторантів, аспірантів, здобувачів і наукових кореспондентів Інституту педагогіки НАПН України за 2013 рік.

До уваги користувачів сайту! 27.01.2014 До уваги користувачів сайту!

В електронну бібліотеку додано збірник  «Анотовані результати науково-дослідної роботи Інституту педагогіки НАПН України за 2013 рік».

 ПЕРЕГЛЯНУТИ

 

Районний науково-методичний семінар «Особливості формування громадянської компетентності учнів старших класів гімназії в процесі її інноваційного розвитку» 13.01.2014 Районний науково-методичний семінар «Особливості формування громадянської компетентності учнів старших класів гімназії в процесі її інноваційного розвитку»

9 січня 2014 р. в м. Києві відбувся Районний науково-методичний семінар «Особливості формування громадянської компетентності учнів старших класів гімназії в процесі її інноваційного розвитку». В організації та проведенні семінару взяв участь завідувач лабораторії педагогічних інновацій Д.О. Пузіков.

Шановні колеги! 30.12.2013 Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай Ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом, домівки повняться добром і радістю, а очі світяться щастям. Нехай з останніми хвилинами Старого року Вас покинуть турботи та негаразди, а Новий - 2014 рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги. Бажаємо щоб Різдвяна зоря запалила у Ваших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії! 

З повагою, керівництво та колектив Інституту педагогіки НАПН України

 

Засідання вченої ради від 23.12.2013 року 24.12.2013 Засідання вченої ради від 23.12.2013 року

23 грудня 2013 р. на засіданні вченої ради Інституту педагогіки НАПН України розглядалося питання "Про результати завершеного наукового дослідження «Формування ключових і предметних компетентностей молодших школярів у навчальному процесі» (2010–2013 рр.; керівник НДР – Онопрієнко О.В.) та їх упровадження в освітню практику". У засіданні взяли участь члени вченої ради Інституту педагогіки НАПН України і наукові співробітники лабораторії початкової освіти. З основною інформацією виступила завідувач лабораторії, кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник Оксана Володимирівна Онопрієнко.

Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Теорія і практика оцінювання інноваційного розвитку ЗНЗ» 21.12.2013 Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Теорія і практика оцінювання інноваційного розвитку ЗНЗ»

16–20 грудня 2013 року науковими співробітниками лабораторії педагогічних інновацій Інституту педагогіки НАПН України проведено Всеукраїнську науково-практичну інтернет-конференцію «Теорія і практика оцінювання інноваційного розвитку ЗНЗ».


Новини 781 — 800 з 932
Початок | Поперед. | 38 39 40 41 42 | Наст. | Кінець Всі