Новини

RSS

Експериментальна діяльність лабораторії математичної та фізичної освіти 08.10.2013 Експериментальна діяльність лабораторії математичної та фізичної освіти
7 жовтня 2013 року у м. Волноваха Донецької області в рамках експериментальної роботи співробітників лабораторії математичної та фізичної освіти Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України, що проводиться за темою НДР «Науково-методичне забезпечення навчання фізики в основній школі» відбувся робочий семінар.

ІV Міжнародна науково-методична конференція ЕА-2013 «Освітні вимірювання – 2013: ЗНО як інструмент забезпечення рівного доступу до вищої освіти і оцінювання якості освіти» 07.10.2013 ІV Міжнародна науково-методична конференція ЕА-2013 «Освітні вимірювання – 2013: ЗНО як інструмент забезпечення рівного доступу до вищої освіти і оцінювання якості освіти»

01-05 жовтня 2013 р. в с. Татарів Яремчанської міськради Івано-Франківської області відбулася ІV Міжнародна науково-методична конференція ЕА-2013 «Освітні вимірювання – 2013: ЗНО як інструмент забезпечення рівного доступу до вищої освіти і оцінювання якості освіти».

Вітаємо працівників галузі освіти з професійним святом! 04.10.2013 Вітаємо працівників галузі освіти з професійним святом!

Дирекція та колектив Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України вітає працівників галузі освіти з професійним святом!

Бажаємо Вам міцного здоров'я, успіхів, творчих злетів, достатку, сімейного благополуччя! Наснаги Вам у трудових буднях, миру та злагоди!

Семінар-практикум «Стратегічні напрями розвитку іншомовної освіти в сучасній загальноосвітній та вищій школі» 03.10.2013 Семінар-практикум «Стратегічні напрями розвитку іншомовної освіти в сучасній загальноосвітній та вищій школі»

1–2 жовтня 2013 року в м. Хмельницькому лабораторія навчання іноземних мов Інституту педагогіки НАПН України спільно з кафедрою іноземних мов Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії організували та провели регіональний семінар-практикум для вчителів іноземних мов, методистів з іноземних мов усіх ланок професійної освіти, викладачів вищих навчальних закладів, причетних до підготовки вчителів іноземних мов, із проблеми «Стратегічні напрями розвитку іншомовної освіти в сучасній загальноосвітній та вищій школі».

Круглий стіл «Освіта представників національних меншин України: проблеми та шляхи їх вирішення» 30.09.2013 Круглий стіл «Освіта представників національних меншин України: проблеми та шляхи їх вирішення»

26 вересня 2013 року у Комітеті з питань науки та освіти Верховної Ради України відбувся круглий стіл «Освіта представників національних меншин України: проблеми та шляхи їх вирішення».

VI Міжнародна науково-практична конференція та ХХ Всеукраїнські педагогічні читання «Василь Сухомлинський у діалозі з сучасністю: розвиток творчої особистості» 30.09.2013 VI Міжнародна науково-практична конференція та ХХ Всеукраїнські педагогічні читання «Василь Сухомлинський у діалозі з сучасністю: розвиток творчої особистості»

27-28 вересня 2013 року в Кіровограді та Павлиші відбулися VI Міжнародна науково-практична конференція та ХХ Всеукраїнські педагогічні читання «Василь Сухомлинський у діалозі з сучасністю: розвиток творчої особистості».

«Про досвід, стан і перспективи впровадження результатів наукових досліджень лабораторії навчання інформатики» 27.09.2013 «Про досвід, стан і перспективи впровадження результатів наукових досліджень лабораторії навчання інформатики»

26 вересня 2013 р. на засіданні вченої ради розглядалося питання «Про досвід, стан і перспективи впровадження результатів наукових досліджень лабораторії навчання інформатики» та їх упровадження у шкільну практику, що здійснює лабораторія навчання інформатики. Захід було проведено у формі вебінару, в якому взяли участь члени вченої ради Інституту педагогіки НАПН України і представники Фізико-математичної гімназії № 17 м. Вінниці, яка є експериментальним майданчиком всеукраїнського рівня. Модераторами вебінару були: у м. Києві – Лапінський В.В., завідувач лабораторії навчання інформатики; у м. Вінниці – Пасіхов Ю.Я., заступник директора гімназії з інформаційних технологій.

Вітаємо директора з Днем народження! 25.09.2013 Вітаємо директора з Днем народження!
Колектив Інституту педагогіки вітає директора Топузова Олега Михайловича з Днем народження!

Бажаємо Вам міцного здоровя, щастя, благополуччя, наснаги, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, а всі негаразди та непорозуміння обходять стороною.


Вітаємо з ювілеєм! 24.09.2013 Вітаємо з ювілеєм!

Дирекція та колектив Інституту педагогіки вітає з ювілеєм доктора педагогічних наук, професора,  академіка Національної академії педагогічних наук України Надію Михайлівну Бібік! 

Семінар-практикум «Особливості викладання другої іноземної мови в 5-х класах загальноосвітніх навчальних закладів» 24.09.2013 Семінар-практикум «Особливості викладання другої іноземної мови в 5-х класах загальноосвітніх навчальних закладів»

19 вересня 2013 року на базі Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів у м. Біла Церква відбувся обласний семінар-практикум для вчителів іноземних мов (іспанської, німецької, французької) з проблеми «Особливості викладання другої іноземної мови в 5-х класах загальноосвітніх навчальних закладів».

ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Міжнародне співробітництво в освіті в умовах глобалізації» 23.09.2013 ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Міжнародне співробітництво в освіті в умовах глобалізації»

19-22 вересня 2013 р. в м. Алушті (Автономна Республіка Крим) відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Міжнародне співробітництво в освіті в умовах глобалізації». Організатори: Міністерство освіти і науки України, Таврійський національний університет імені В.І. Вернадського, Інститут педагогіки НАПН України.

Круглий стіл «Українська традиція й інновації у сфері міжкультурної комунікації як наслідок інтеграції сучасного гуманітарного знання» 23.09.2013 Круглий стіл «Українська традиція й інновації у сфері міжкультурної комунікації як наслідок інтеграції сучасного гуманітарного знання»

19–21 вересня 2013 року в Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка відбувся круглий стіл «Українська традиція й інновації у сфері міжкультурної комунікації як наслідок інтеграції сучасного гуманітарного знання». У його роботі взяла участь завідувач лабораторії навчання української мови, доктор педагогічних наук, професор Голуб Ніна Борисівна.

Спеціалізованій школі №41 ім.З.К.Слюсаренко виповнюється 50 років! 20.09.2013 Спеціалізованій школі №41 ім.З.К.Слюсаренко виповнюється 50 років!

Дирекція Інституту педагогіки вітає адміністрацію спеціалізованої школи № 41 ім. З.К.Слюсаренка Шевченківського району м. Києва з 50-річним ювілеєм!
Бажаємо чудовому колективу, на чолі з Онаць Оленою Миколаївною, аби Ваші особисті якості, професійні здібності та наполегливість стали запорукою визначних успіхів у педагогічній діяльності та сприяли розвитку української освіти! 
Вітаємо!!! 19.09.2013 Вітаємо!!!

Колектив Інституту педагогіки НАПН України вітає з 65-річчям кандидата педагогічних наук, доцента, завідувача лабораторії оцінювання якості освіти Жука Юрія Олексійовича і кандидата педагогічних наук, старшого наукового співробітника лабораторії управління освітніми закладами, директора спеціалізованої школи імені З.К. Слюсаренко № 41 м. Києва, президента Асоціації керівників шкіл України Онаць Олену Миколаївну.

Педагогічні читання «Педагогічні ідеї О.Р. Мазуркевича в контексті сучасної методичної науки» 16.09.2013 Педагогічні читання «Педагогічні ідеї О.Р. Мазуркевича в контексті сучасної методичної науки»

13 вересня 2013 року у Києві відбулися Педагогічні читання «Педагогічні ідеї О.Р. Мазуркевича в контексті сучасної методичної науки». У межах Педагогічних читань відбулося урочисте відкриття виставки «Метод і творчість Олександра Мазуркевича» і наукове засідання.

В Україні готуються відзначити ювілей Василя Олександровича Сухомлинського 10.09.2013 В Україні готуються відзначити ювілей Василя Олександровича Сухомлинського

5 липня 2013 року Верховна Рада України прийняла Постанову «Про відзначення 95-ї річниці від дня народження В.О.Сухомлинського», якою передбачено урочисто відзначити на державному рівні 95-річчя від дня народження видатного українського педагога Василя Олександровича Сухомлинського.

ДЕТАЛЬНІШЕ

 

До 85-річчя видатного вченого-педагога Миколи Дмитровича Ярмаченка 02.09.2013 До 85-річчя видатного вченого-педагога Миколи Дмитровича Ярмаченка

У цьому році виповнилося б 85 років від дня народження Миколи Дмитровича Ярмаченка – відомого українського педагога, доктора педагогічних наук (1970), професора (1970), заслуженого діяча науки і техніки України (1991), дійсного члена-засновника та першого президента Академії педагогічних наук України (1992), радника Президії НАПН України (1997).

Співпраця Інституту педагогіки НАПН України з освітянами Пирятинщини: курс на нову школу 02.09.2013 Співпраця Інституту педагогіки НАПН України з освітянами Пирятинщини: курс на нову школу

28 серпня 2013 року делегація Інституту педагогіки прийняла участь у Пирятинській районній конференції педагогічних працівників «Нова школа – нові злети», яка відбувалася в затишному будинку культури міста Пирятина, були присутні практично всі педагоги й працівники закладів освіти району. Відчувалася щира зацікавленість освітян до участі в заході, увага до виступів доповідачів конференції.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

1 вересня - День знань! 31.08.2013 1 вересня - День знань!

Вітаємо усіх працівників галузі освіти з Днем знань!

Щиро бажаємо Вам наснаги у новому навчальному році, міцного здоров'я, хороших учнів та студентів, а ще  невичерпної енергії. Нехай звершаться усі Ваші сподівання та мрії!

З повагою, дирекція та колектив Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України. 

Нові стандарти - нова школа 29.08.2013 Нові стандарти - нова школа

21 серпня 2013 року секція працівників відділів (управлінь) освіти райдержадміністрацій (міськвиконкомів), методистів Р(М)МК, ІМЦ, керівників районних (міських) методичних об’єднань учителів іноземних мов Івано-Франковської області розглянула питання «Особливості навчання іноземних мов у загальноосвітніх навчальних закладах у 2013/2014 навчальному році: пріоритети і завдання». Метою зустрічі було: ознайомити із стратегіями навчання іноземних мов, дидактичним та методичним забезпеченням процесу навчання в початковій школі й особливостями впровадження нового Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти, нових навчальних програм.


Новини 881 — 900 з 975
Початок | Поперед. | 43 44 45 46 47 | Наст. | Кінець Всі