Crossref Member Badge

Новини

RSS

Всеукраїнський науково-практичний семінар з теми «Організаційно-педагогічні умови інноваційного розвитку загальноосвітнього навчального закладу» 28.04.2014 Всеукраїнський науково-практичний семінар з теми «Організаційно-педагогічні умови інноваційного розвитку загальноосвітнього навчального закладу»

24 квітня 2014 року у м. Черкаси на базі Першої міської гімназії було проведено Всеукраїнський науково-практичний семінар з теми «Організаційно-педагогічні умови інноваційного розвитку загальноосвітнього навчального закладу». 

У семінарі взяли участь представники державних освітніх установ м. Черкас і області, зокрема директори ЗНЗ інноваційного типу, а також завідувачі лабораторій навчання іноземних мов і педагогічних інновацій Редько В.Г. і  Пузіков Д.О.    

Науково-практичний семінар «Соціально-професійна орієнтація старшокласників у процесі навчання за технологічним профілем» 25.04.2014 Науково-практичний семінар «Соціально-професійна орієнтація старшокласників у процесі навчання за технологічним профілем»

24 квітня 2014 р. в м. Чернігові відбувся науково-практичний семінар «Соціально-професійна орієнтація старшокласників у процесі навчання за технологічним профілем». У його роботі взяли участь наукові співробітники лабораторії профільного навчання та профконсультацій Інституту педагогіки НАПН України. 

Всеукраїнська науково-практична конференція «Теорія і практика природничого навчання школярів» 25.04.2014 Всеукраїнська науково-практична конференція «Теорія і практика природничого навчання школярів»

23-24 квітня 2014 року на базі Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Теорія і практика природничого навчання школярів». У роботі конференції взяла участь старший науковий співробітник лабораторії оцінювання якості освіти Інституту педагогіки НАПН України С.О. Науменко.

Науково-практичний семінар «Про результати експериментальної роботи з реалізації лінгвокультурологічного підходу до навчання учнів російської мови» 21.04.2014 Науково-практичний семінар «Про результати експериментальної роботи з реалізації лінгвокультурологічного підходу до навчання учнів російської мови»

18 квiтня 2014 року на базі гімназії № 153 м. Києва лабораторія навчання російської мови та мов інших етнічних меншин Інституту педагогіки НАПН України організували і провели науково-практичний семінар «Про результати експериментальної роботи з реалізації лінгвокультурологічного підходу до навчання учнів російської мови».

Засідання Всеукраїнського клубу «Директор школи» на тему: «Роль керівника – лідера у впровадженні демократичних процедур управління та організаційних механізмів державно-громадського врядування» 20.04.2014 Засідання Всеукраїнського клубу «Директор школи» на тему: «Роль керівника – лідера у впровадженні демократичних процедур управління та організаційних механізмів державно-громадського врядування»

11 квітня 2014 року у Київському міському будинку учителя відбулося засідання Всеукраїнського клубу «Директор школи» на тему: «Роль керівника – лідера у впровадженні демократичних процедур управління та організаційних механізмів державно-громадського врядування». 

Семінар для вчителів та методистів російської мови і літератури 17.04.2014 Семінар для вчителів та методистів російської мови і літератури

16 квiтня 2014 року на базі ЗОШ № 247 м. Києва лабораторія навчання російської мови та мов інших етнічних меншин Інституту педагогіки НАПН України разом з Управлінням освіти Деснянського району м. Києва організували і провели семінар для вчителів та методистів російської мови та літератури.

Шановні колеги, вітаємо Вас з Великоднем! 17.04.2014 Шановні колеги, вітаємо Вас з Великоднем!

Бажаємо Вам щастя і радості, віри і благополуччя! Нехай чудове свято Великодня принесе любов та світло у Вашу родину, щирість та добро у взаємини! Нехай Боже благословення буде запорукою миру на нашій землі, духовного відродження нашої держави, здійснення найзаповітніших сподівань!

З повагою, керівництво Інституту педагогіки НАПН України

Засідання вченої ради від 17.04.2014 року 17.04.2014 Засідання вченої ради від 17.04.2014 року

17 квітня 2014 року на засіданні вченої ради Інституту педагогіки НАПН України розглядалося питання «Про досвід, стан і перспективи впровадження результатів наукових досліджень лабораторії хімічної і біологічної освіти». У засіданні взяли участь члени вченої ради, наукові співробітники лабораторії хімічної і біологічної освіти. 


Науково-методичний семінар для вчителів трудового навчання м. Бровари «Інноваційні технології на уроках трудового навчання» 16.04.2014 Науково-методичний семінар для вчителів трудового навчання м. Бровари «Інноваційні технології на уроках трудового навчання»

14 квітня 2014 року відбувся Науково-методичний семінар для вчителів трудового навчання м. Бровари «Інноваційні технології на уроках трудового навчання». В організації та роботі семінару взяли участь співробітники лабораторії трудової підготовки і політехнічної творчості.

Всеукраїнська  науково-практична конференція «Сучасні тенденції  розвитку  організаційної  культури та її вплив на ефективність діяльності загальноосвітніх навчальних закладів» 16.04.2014 Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні тенденції розвитку організаційної культури та її вплив на ефективність діяльності загальноосвітніх навчальних закладів»

10 квітня 2014 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні тенденції розвитку організаційної культури та її вплив на ефективність діяльності загальноосвітніх навчальних закладів». 

Виїзне засідання лабораторії географічної і економічної освіти 14.04.2014 Виїзне засідання лабораторії географічної і економічної освіти

Згідно з Планом роботи Інституту педагогіки НАПН України 10 квітня 2014 року у м. Бердичеві було проведене виїзне засідання лабораторії географічної і економічної освіти.

Всеросійський педагогічний марафон навчальних предметів «День учителя біології» 07.04.2014 Всеросійський педагогічний марафон навчальних предметів «День учителя біології»

3 квітня 2014 р. в м. Москві (Російська Федерація) відбувся Всеросійський педагогічний марафон навчальних предметів «День учителя біології». У його роботі взяв участь один науковий співробітник лабораторії хімічної і біологічної освіти (Козленко О.Г.).

Загальні збори НАПН України 07.04.2014 Загальні збори НАПН України

4 квітня 2014 року під головуванням Президента Національної академії педагогічних наук України Василя Кременя відбулися Загальні збори НАПН України.

Зустріч зі студентами 06.04.2014 Зустріч зі студентами

3 квітня 2014 року у рамках науково-дослідної практики відбулася зустріч студентів VI курсу освітньо-кваліфікаційного рівня «магістри» Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка (спеціальність «початкова освіта») із науковцями лабораторії навчання української словесності у школах національних меншин України та діаспори.

Методологічний семінар "Компетентнісний підхід в освіті: Теоретичні засади і практика реалізації" 03.04.2014 Методологічний семінар "Компетентнісний підхід в освіті: Теоретичні засади і практика реалізації"

3 квітня 2014 року в актовій залі Інституту педагогіки НАПН України відбулося пленарне засідання методологічного семінару «Компетентнісний підхід в освіті: Теоретичні засади і практика реалізації».


Науково-методичний семінар «Про результати впровадження варіативних моделей освітніх округів у сільській місцевості» 03.04.2014 Науково-методичний семінар «Про результати впровадження варіативних моделей освітніх округів у сільській місцевості»

27 березня 2014 року лабораторією сільської школи Інституту педагогіки НАПН України спільно з методичним кабінетом відділу освіти Обухівської облдержадміністрації проведено науково-методичний семінар «Про результати впровадження варіативних моделей освітніх округів у сільській місцевості»

Круглий стіл з теми «Організаційні засади сучасного уроку» 02.04.2014 Круглий стіл з теми «Організаційні засади сучасного уроку»

20 березня 2014 року у Боярській ЗСШ № 3 Києво-Святошинського р-ну Київської обл. відбувся круглий стіл з теми «Організаційні засади сучасного уроку». Метою заходу є упровадження результатів наукового дослідження в масову педагогічну практику.

Науково-практичний семінар «Упровадження особистісно орієнтованого підходу до навчання в умовах інноваційного розвитку загальноосвітнього навчального закладу» 31.03.2014 Науково-практичний семінар «Упровадження особистісно орієнтованого підходу до навчання в умовах інноваційного розвитку загальноосвітнього навчального закладу»

28 березня 2014 р. в м. Пирятині (Полтавська область) відбувся Науково-практичний семінар «Упровадження особистісно орієнтованого підходу до навчання в умовах інноваційного розвитку загальноосвітнього навчального закладу». В організації та проведенні семінару взяв участь завідувач лабораторії педагогічних інновацій Д.О. Пузіков.

Науково-практичний семінар «Технологія комплексного оцінювання інноваційного розвитку загальноосвітнього навчального закладу» 31.03.2014 Науково-практичний семінар «Технологія комплексного оцінювання інноваційного розвитку загальноосвітнього навчального закладу»

27 березня 2014 р. в м. Пирятині (Полтавська область) відбувся Науково-практичний семінар «Технологія комплексного оцінювання інноваційного розвитку загальноосвітнього навчального закладу». В організації та роботі семінару взяли участь три наукових співробітника лабораторії педагогічних інновацій (Пузіков Д.О., Зоц В.М., Гораш К.В.).

 Круглий стіл «Урок української мови у системі компетентнісної освіти» 31.03.2014 Круглий стіл «Урок української мови у системі компетентнісної освіти»

28 березня 2014 року лабораторією навчання української мови Інституту педагогіки НАПН України проведено круглий стіл «Урок української мови у системі компетентнісної освіти». У роботі круглого столу взяли участь 7 докторів педагогічних наук, спеціальність 13.00.02 – теорія та методика навчання (українська мова) (Бакум З.П., Голуб Н.Б., Мамчур Л. І., Караман С.О., Котик Т.М., Кучерук О.А., Хом’як І.М.), 17 кандидатів педагогічних наук, наукові співробітники, учителі експериментальних шкіл. 


Новини 881 — 900 з 1054
Початок | Поперед. | 43 44 45 46 47 | Наст. | Кінець Всі