Crossref Member Badge

Новини

RSS

Зустріч освітян закладів освіти України з виклаланням дистциплін юдаїки 10.06.2020 Зустріч освітян закладів освіти України з виклаланням дистциплін юдаїки

8 червня 2020 р. відбулась міжнародна онлайн зустріч на платформі ZOOM для освітян закладів освіти України з викладанням дисциплін юдаїки.

Педагогічна компаративістика і міжнародна освіта – 2020: глобалізований простір інновацій 04.06.2020 Педагогічна компаративістика і міжнародна освіта – 2020: глобалізований простір інновацій
28 травня 2020 р. відділ порівняльної педагогіки Інституту педагогіки провів ІV Міжнародну Інтернет-конференцію.

Україна моя вишивана: етнокультурний та освітньо-виховний потенціал української вишиванки 27.05.2020 Україна моя вишивана: етнокультурний та освітньо-виховний потенціал української вишиванки

21 травня з ініціативи Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України, ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» (м.Івано-Франківськ) та Ізмаїльського державного гуманітарного університету відбулася онлайн-конференція “Україна моя вишивана: етнокультурний та освітньо-виховний потенціал української вишиванки”. Захід присвячено Всесвітньому Дню вишиванки.

Міжнародний науково-практичний вебінар «Україна і світ: ціннісно-смислові орієнтири розвитку гуманітарно-педагогічної освіти» 22.05.2020 Міжнародний науково-практичний вебінар «Україна і світ: ціннісно-смислові орієнтири розвитку гуманітарно-педагогічної освіти»
20 травня 2020 р. у режимі Zoom відбувся Міжнародний науково-практичний вебінар «Україна і світ: ціннісно-смислові орієнтири розвитку гуманітарно-педагогічної освіти».

конференція «Вивчення української мови у ЗЗСО з навчанням румунською мовою» 22.05.2020 конференція «Вивчення української мови у ЗЗСО з навчанням румунською мовою»

19 травня на сервісі ZOOM відбулася конференція «Вивчення української мови у ЗЗСО з навчанням румунською мовою» для методистів РМК/ММК/ОТГ, керівників методичних об’єднань учителів початкових класів шкіл зазначеного типу.

Спільний  вебінар у м. Чернігові  «Дистанційне навчання: наявна практика та інноваційні форми». 20.05.2020 Спільний вебінар у м. Чернігові «Дистанційне навчання: наявна практика та інноваційні форми».

Вебінар був ініційований Чернігівським регіональним центром підвищення кваліфікації органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій та проведений спільно з Інститутом педагогіки НАПН України (відділ економіки та управління ЗСО, Відділення загальної педагогіки та філософії освіти) та Асоціацією керівників шкіл України для начальників відділів освіти об’єднаних територіальних громад Чернігівської області. Навчання здійснювалося за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації.

ІІI Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні аспекти розвитку STEM – освіти в навчанні природничо-наукових дисциплін» 18.05.2020 ІІI Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні аспекти розвитку STEM – освіти в навчанні природничо-наукових дисциплін»

14 - 15 травня 2020 р. у м. Кропивницький в Льотній академії Національного авіаційного університету відбулася ІІI Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні аспекти розвитку STEM – освіти в навчанні природничо-наукових дисциплін». Цьогорічний захід пройшов в онлайн форматі на платформі meet.jit.si.

Шкільна літературна освіта: традиції і новаторство. VІІІ Волошинські читання 15.05.2020 Шкільна літературна освіта: традиції і новаторство. VІІІ Волошинські читання

У відділі навчання української мови та літератури (сектор української літератури) підготовлено та опубліковано збірник тез доповідей учасників всеукраїнської науково-практичної конференції «Шкільна літературна освіта: традиції і новаторство. VІІІ Волошинські читання» Наукове електронне видання присвячено вшануванню світлої пам’яті доктора педагогічних наук, професора, члена-кореспондента НАПН України, заслуженого діяча науки і техніки України Н. Й. Волошиної з нагоди 80-річного ювілею.

Прикладні ігри в роботі шкільного психолога, соціального педагога, педагога–організатора, класного керівника, тьютора, асистента вчителя 04.05.2020 Прикладні ігри в роботі шкільного психолога, соціального педагога, педагога–організатора, класного керівника, тьютора, асистента вчителя
30 квітня 2020 р. успішно відбувся III Всеукраїнський безкоштовний вебінар «Прикладні ігри в роботі шкільного психолога, соціального педагога, педагога–організатора, класного керівника, тьютора, асистента вчителя».

ЮНЕСКО: Рекомендації щодо надання постійної підтримки вчителям, учням та їхнім родинам 01.05.2020 ЮНЕСКО: Рекомендації щодо надання постійної підтримки вчителям, учням та їхнім родинам

Професійна і соціальна підтримка вчителів, учнів та їхніх сімей є важливою частиною реагування освіти на таку кризу, як пандемія COVID-19. Підтримка повинна бути адекватною, ефективною й постійної, щоб навчання тривало, і щоб посткризове відновлення, у свою чергу, було максимально простим. Навіть якщо країни вже мають план дій у надзвичайних ситуаціях для сфери освіти, наші рекомендації також можуть бути корисними.

Гейміфікація та прикладні ігри в освіту 28.04.2020 Гейміфікація та прикладні ігри в освіту

23 квітня 2020 р. відбувся другий безкоштовний Всеукраїнський вебінар для керівників закладів освіти «Гейміфікація та прикладні ігри в освіту»

Особливості оцінювання навчальних досягнень молодших школярів в умовах дистанційного навчання математики 28.04.2020 Особливості оцінювання навчальних досягнень молодших школярів в умовах дистанційного навчання математики

Шановні фахівці початкової освіти! Вашій увазі пропонуємо відеозапис виступу та презентації Оксани Онопрієнко, завідувачки відділу початкової освіти Інституту педагогіки НАПН України на тему «Особливості оцінювання навчальних досягнень молодших школярів в умовах дистанційного навчання математики», що відбувся 23 квітня 2020 р. на віртуальній Педраді в межах проєкту «Освітній волонтер».

Педрада у віртуальній школі 27.04.2020 Педрада у віртуальній школі

23 квітня 2020 р. завідувачка відділу початкової освіти Інституту педагогіки НАПН України Оксана Володимирівна Онопрієнко виступила спікером на Педраді «Особливості оцінювання в умовах дистанційного навчання в початковій школі» в межах проєкту «Освітній волонтер» Віртуальної школи «Ранок».

VІ Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Інноваційний розвиток вищої освіти: глобальний, європейський та національний виміри змін» 27.04.2020 VІ Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Інноваційний розвиток вищої освіти: глобальний, європейський та національний виміри змін»

На базі Навчально-наукового інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка вже в шосте розпочала свою роботу Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційний розвиток вищої освіти: глобальний, європейський та національний виміри змін» в незвичному для себе форматі онлайн. Всього подали заявки близько трьохсот учасників, на онлайн-конференції 23 квітня 2020 р. виступили 75 доповідачів.

Онлайн засідання науковців відділу навчання географії та економіки  Інституту педагогіки НАПН України 27.04.2020 Онлайн засідання науковців відділу навчання географії та економіки Інституту педагогіки НАПН України

Онлайн консультація вчителів початкової школи 27.04.2020 Онлайн консультація вчителів початкової школи

22 квітня 2020 р. завідувачка відділу початкової освіти Інституту педагогіки НАПН України Оксана Володимирівна Онопрієнко провела ZOOM-консультацію на тему «Оцінювання досягнень учнів з математики в умовах дистанційного навчання», організовану кафедрою теорії й методики дошкільної, початкової освіти та мовних комунікацій Херсонської академії неперервної освіти.

VІІІ Волошинські читання. Шкільна літературна освіта: традиції і новаторство 24.04.2020 VІІІ Волошинські читання. Шкільна літературна освіта: традиції і новаторство

Організаційний комітет Всеукраїнської науково-практичної конференції «VІІІ Волошинські читання. Шкільна літературна освіта: традиції і новаторство», присвяченої вшануванню світлої пам’яті доктора педагогічних наук, професора, члена-кореспондента НАПН України, заслуженого діяча науки і техніки України Н. Й. Волошиної з нагоди 80-річного ювілею, продовжив термін подачі тез до збірника конференції до 1 травня 2020 р. Ознайомитись з умовами участі в конференції можна в інформаційному листі, що додається.

Про дистанційне навчання предмета «Я досліджую світ» 23.04.2020 Про дистанційне навчання предмета «Я досліджую світ»

Від початку карантину на платформі CLASS DOYO вчитель-експериментатор Боярського ліцею «Престиж» Києво-Святошинського району Київської області, співавтор навчально-методичного комплекту з предмета «Я досліджую світ» Галина Павлівна Бондарчук проводить онлайн уроки з використанням розробок головного наукового співробітника відділу початкової освіти Інституту педагогіки НАПН України Надії Михайлівни Бібік.

Засідання науково-методичної комісії з інформатизації закладів освіти НМР МОН України 17.04.2020 Засідання науково-методичної комісії з інформатизації закладів освіти НМР МОН України

Незважаючи на карантин, співробітники НАПН України, зокрема - Інституту педагогіки, продовжують брати активну участь у роботі, спрямованій на вдосконалення системи освіти держави Україна. Сьогодні, 17.04.2020, відбулося засідання науково-методичної комісії з інформатизації закладів освіти НМР МОН України.

Вебінар «Гейміфікація освітнього процесу в школі – необхідна складова результативного дистанційного навчання» 15.04.2020 Вебінар «Гейміфікація освітнього процесу в школі – необхідна складова результативного дистанційного навчання»

13 квітня 2020 р. за ініціативою Тренінгової компанії «Академія гри», Відділу економіки та управління загальною середньою освітою Інституту педагогіки НАПН України Відділення загальної педагогіки та філософії освіти, Асоціації керівників шкіл України, Порталу професіоналів розвитку особистості WEBSMART, Міжнародної Асоціації Ігротехніків Гейміфікації та Ігропрактиків було проведено безкоштовний Всеукраїнський вебінар для керівників закладів освіти на тему: «Гейміфікація освітнього процесу в школі – необхідна складова результативного дистанційного навчання».


Новини 61 — 80 з 1231
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 | Наст. | Кінець Всі