Crossref Member Badge

Новини

RSS

Новий підручник “Українська мова та читання” для шкіл з румунською мовою навчання (3 клас) 15.04.2020 Новий підручник “Українська мова та читання” для шкіл з румунською мовою навчання (3 клас)

У 2020/21 навчальному році третьокласники шкіл з румунською мовою навчання опановуватимуть державну мову за новим підручником “Українська мова та читання”. Його створила Оксана Миколаївна Петрук - провідний науковий співробітник відділу початкової освіти Інституту педагогіки НАПН України. Підручник став переможцем конкурсного відбору підручників для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників, він буде друкуватися за державні кошти.

Про створення групи відділу початкової освіти 15.04.2020 Про створення групи відділу початкової освіти

Група створена науковцями відділу початкової освіти для комунікування в колі освітянської спільноти з актуальних питань навчання молодших школярів.

Наказ «Про введення обмежувальних заходів в Інституті педагогіки НАПН України» 14.04.2020 Наказ «Про введення обмежувальних заходів в Інституті педагогіки НАПН України»
На виконання Постанови Кабінету Міністрів України № 239 від 25 березня 2020 року «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», Постанови Кабінету Міністрів України № 211 від 11 березня 2020 року «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» із змінами, внесеними Постановою Кабінету Міністрів № 215 від 16 березня 2020 року, вводяться обмежувальні заходи в Інституті педагогіки НАПН України з 31.03.2020.

Зв'язок із експериментальними закладами освіти 13.04.2020 Зв'язок із експериментальними закладами освіти

Бакуліна Н. В., к.пед.наук, ст. наук.співробітник відділу навчання мов національних меншин та зарубіжної літератури Інституту педагогіки НАПН України провела оперативне дослідження з досвіду впровадження дистанційного навчання в період карантину у закладах освіти з вивченням єврейського етнокультурного компоненту (мови іврит, історії та культури єврейського народу).

Педагогічний міст для координаторів експерименту з пілотування Державного стандарту 10.04.2020 Педагогічний міст для координаторів експерименту з пілотування Державного стандарту

7 квітня 2020 р. за планом співпраці Інституту педагогіки НАПН України з Херсонською академією неперервної освіти відбувся Педагогічний міст для координаторів Всеукраїнського експерименту з пілотування Державного стандарту початкової освіти «Оцінювання в умовах дистанційного навчання». Спікером на заході була завідувачка відділу початкової освіти Інституту педагогіки НАПН України
О. В. Онопрієнко.

Відділ дидактики Інституту педагогіки НАПН України звітує про діяльності в умовах карантину і завдячує всім, хто поділяє погляди науковців! 09.04.2020 Відділ дидактики Інституту педагогіки НАПН України звітує про діяльності в умовах карантину і завдячує всім, хто поділяє погляди науковців!

Відділ дидактики Інституту педагогіки НАПН України проаналізував статистику за інформаціями, поданими на своїй сторінці у Facebook https://www.facebook.com/didaktika.ip/

«Єдина школа» – дієвий інструмент для усіх зацікавлених у якісній освіті 09.04.2020 «Єдина школа» – дієвий інструмент для усіх зацікавлених у якісній освіті
Шановні колеги-освітяни! Керівники сфери освіти! У зв’язку із складною епідеміологічною ситуацією, що склалася в Україні та світі, з огляду на продовження карантинних заходів партнери ІНСТИТУТУ ПЕДАГОГІКИ НАПН України Товариство «ТАТЛ ТЕХНОЛОДЖІ» пропонує закладам Загальної середньої освіти, батькам і учням безоплатний доступ на період карантину до інформаційно-комунікаційної автоматизованої системи «Єдина школа».

Інтегрована освітня система, створена за сприяння Інституту педагогіки НАПН України 08.04.2020 Інтегрована освітня система, створена за сприяння Інституту педагогіки НАПН України

Шановні педагоги та батьки учнів початкової школи. Раді презентувати інтегровану освітню систему, створену за сприяння Інституту педагогіки НАПН України. Із радістю приймемо у свою дружну крилату родину всіх бажаючих!

Про дистанційне навчання у початковій школі 07.04.2020 Про дистанційне навчання у початковій школі

Для першокласників і їхніх учителів, які працюють за навчально-методичним комплектом з математики С. О. Скворцової та О. В. Онопрієнко підготовлені відеоуроки на черговий навчальний тиждень: «Рахуємо десятками», «Досліджуємо десяток», «Записуємо задачу коротко».

Самоосвіта в умовах карантину 06.04.2020 Самоосвіта в умовах карантину

25 березня 2020 р. Відділ дидактики Інституту педагогіки НАПН України  на веб-сайті http://didactics.ucoz.ua відкрив Форум з науково-методичного супроводу процесу реалізації педагогічних технологій в умовах дистанційного навчання.

On-line урок для 10 го класу з теми «Америка: природні умови та ресурси, населення», 06.04.2020 On-line урок для 10 го класу з теми «Америка: природні умови та ресурси, населення»,

2 квітня 2020 р. Назаренко Тетяна Геннадіївна, завідуюча відділом, доктор педагогічних наук провела on-line урок для 10 го класу з теми «Америка: природні умови та ресурси, населення».

Діяльність науковців НАПН України під час дистанційного навчання учнів початкової школи. 01.04.2020 Діяльність науковців НАПН України під час дистанційного навчання учнів початкової школи.

Карантин – це виклик для нашого буття. Це особливий час, коли освітянам довелось швидко реагувати на складні обставини й вчасно зорганізуватися для підтримки учнів. Другий тиждень поспіль учителі 1 і 2 класів – Марина Кисіль і Ганна Заставська, разом із науковцями НАПН України Світланою Скворцовою і Оксаною Онопрієнко готують і проводять онлайн уроки математики на основі їхнього навчально-методичного комплекту.

Cистема для початкової школи А Д Цимбалару 31.03.2020 Cистема для початкової школи А Д Цимбалару
Вітаємо усіх окрилених педагогів, крилатиків і їхніх батьків. Раді презентувати матеріали за нашою інтегрованою освітньою системою.

Шановні колеги-освітяни! Вельмишановні друзі та гості сторінки! 27.03.2020 Шановні колеги-освітяни! Вельмишановні друзі та гості сторінки!
Усі ми знаємо, що з 12 березня на території України введено тритижневий карантин через поширення вірусу COVID-19 (коронавірусна хвороба), який не має кордонів у планетарному масштабі. З 25 березня Уряд України запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території країни до 24 квітня...

Відділ навчання мов національних меншин та зарубіжної літератури Інституту педагогіки НАПН України – на допомогу вчителям, методистам, керівникам закладів освіти 23.03.2020 Відділ навчання мов національних меншин та зарубіжної літератури Інституту педагогіки НАПН України – на допомогу вчителям, методистам, керівникам закладів освіти

У зв’язку із запровадженням карантинних заходів з метою запобігання поширення на території України короновірусу COVID19 Відділ навчання мов національних меншин та зарубіжної літератури Інституту педагогіки НАПН України пропонує науково- та навчально-методичну підтримку закладів освіти різних рівнів у дистанційному режимі.

Відділ навчання мов національних меншин та зарубіжної літератури Інституту педагогіки НАПН України створив свою сторінку у мережі Фейсбук. 23.03.2020 Відділ навчання мов національних меншин та зарубіжної літератури Інституту педагогіки НАПН України створив свою сторінку у мережі Фейсбук.

Відповідно до принципів відкритості та розширення комунікативної стратегії Відділ навчання мов національних меншин та зарубіжної літератури Інституту педагогіки НАПН України створив свою сторінку у мережі Фейсбук.

Діяльність науковців Інституту педагогіки щодо навчально-методичного забезпечення реалізації типової освітньої програми для 3 – 4 класів закладів загальної середньої освіти, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко. 22.03.2020 Діяльність науковців Інституту педагогіки щодо навчально-методичного забезпечення реалізації типової освітньої програми для 3 – 4 класів закладів загальної середньої освіти, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко.

Науковці відділу початкової освіти створили підручники для 3 класу, які забезпечують досягнення очікуваних результатів типової освітньої програми. Всі вони успішно пройшли конкурсний відбір підручників для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників і будуть друкуватися за державні кошти.

Діяльність науковців НАПН України щодо навчально-методичного забезпечення Всеукраїнського експерименту з пілотування Державного стандарту початкової освіти. 22.03.2020 Діяльність науковців НАПН України щодо навчально-методичного забезпечення Всеукраїнського експерименту з пілотування Державного стандарту початкової освіти.

Три роки поспіль за інноваційними навчально-методичними матеріалами з математики, створеними науковцями НАПН України – Світланою Скворцовою і Оксаною Онопрієнко, – навчаються учні й працюють учителі пілотних класів Всеукраїнського експерименту з пілотування Державного стандарту початкової освіти. Всі матеріали перебувають у вільному доступі для ознайомлення і завантаження в групі фейсбуку «Математика. Ранок. Пілот» та на сайті видавництва «Інтерактивне навчання. Видавництва Ранок».

Методичні розробки для забезпечення уроків математики в 3-х пілотних класах Всеукраїнського експерименту з пілотування Державного стандарту 22.03.2020 Методичні розробки для забезпечення уроків математики в 3-х пілотних класах Всеукраїнського експерименту з пілотування Державного стандарту
Науковці НАПН України - Світлана Скворцова і Оксана Онопрієнко, підготували методичні розробки для забезпечення уроків математики в 3-х пілотних класах Всеукраїнського експерименту з пілотування Державного стандарту. Матеріали відкриті для завантаження

Заходи Інституту педагогіки  щодо підтримки освітнього загалу дистанційними засобами 21.03.2020 Заходи Інституту педагогіки щодо підтримки освітнього загалу дистанційними засобами


Новини 81 — 100 з 1231
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі