Crossref Member Badge

ІІІ (міського) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з мови іврит та єврейської літератури (2020)

16.02.2020

12 лютого 2020 року в НВК № 141 «ОРТ» Дніпровського району відбувся ІІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з мови іврит.

У змаганні взяли участь 14 учнів 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів столиці: Навчально-виховного комплексу N 299 Оболонського району м. Києва, Спеціалізованої школи № 325 ІІ-ІІІ ступеня з поглибленим вивченням івриту Дніпровського району м. Києва, Навчально-виховного комплексу №141 «ОРТ» Дніпровського району м. Києва та Гімназії №177 Солом’янського району м. Києва.

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від «19» грудня 2019 року № 268, було визначено склад оргкомітету, журі, предметно-методичної комісії із складання завдань та експерт-консультант, а саме:

Організаційний комітет:

1. Кузьменчук І.В., методист науково-методичного центру координації методичної роботи та освітніх вимірювань Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, голова організаційного комітету

2. Кіньков Ю.Г., директор НВК № 141 «ОРТ» Дніпровського району, заступник голови оргкомітету

3. Котеля В.В., учитель НВК № 141 «ОРТ» Дніпровського району

4. Кравчук О.О., заступник директора НВК № 141 «ОРТ» Дніпровського  району

5. Олексенко М.Г., учитель НВК № 141 «ОРТ» Дніпровського району

6. Якуш О.О., учитель НВК № 141 «ОРТ» Дніпровського району

 Журі:

1. Бакуліна Н.В., старший науковий співробітник Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України, кандидат педагогічних наук, голова журі (за згодою)

2. Забродова А.П., учитель НВК № 141 «ОРТ» Дніпровського району

3. Майданик В.В., учитель НВК № 141 «ОРТ» Дніпровського району

4. Полянска Г. О. , учитель СШ № 325 «Щастя» Дніпровського району

5. Скляренко О. Б., учитель СШ № 325 «Щастя» Дніпровського району

6. Шохіна О.С., учитель СШ № 325 «Щастя» Дніпровського району

7. Чернявська Я., учитель НВК № 299 Оболонського району

 Предметно-методична комісія зі складання завдань:

1. Бакуліна Н.В., старший науковий співробітник Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України, кандидат педагогічних наук

2. Полянска Г.О., учитель СШ № 325 «Щастя» Дніпровського району

 

Експерт-консультант:

Школьна О.О., викладач кафедри мов та цивілізацій Близького і Середнього Сходу Київського національного лінгвістичного університету (за згодою)

 Попередні результати ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з мови іврит і Завдання та відповіді ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з мови іврит розміщено на сайті Інституту післядипломної педагогічноїосвіти Київського університету імені Бориса Грінченка

 

Фотогаларея


Повернення до списку