Crossref Member Badge

Новини

RSS

Вітаємо з ювілеєм! 15.04.2019 Вітаємо з ювілеєм!

Колектив Інституту педагогіки вітає з ювілеєм старшого наукового співробітника відділу суспільствознавчої освіти Мороза Петра Володимировича

Вітаємо!!! 10.04.2019 Вітаємо!!!

Колектив Інституту педагогіки НАПН України вітає з ювілеєм старшого наукового співробітника відділу профільного навчання Чудакову Віру Петрівну.

Загальні збори Національної академії педагогічних наук України 05.04.2019 Загальні збори Національної академії педагогічних наук України

5 квітня 2019 р. в Інституті педагогіки НАПН України відбулися загальні збори Національної академії педагогічних наук України, на яких основним питанням був звіт про діяльність Національної академії педагогічних наук України у 2018 році та завдання на 2019 рік.

Упроваджуємо результати наукових досліджень 04.04.2019 Упроваджуємо результати наукових досліджень

21-22 березня 2019 р. в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника відбулася Міжнародна конференція “Викладання іноземних мов в Україні та за її межами: досвід і виклики”.

«Інноваційні підходи у викладанні іноземних мов: досвід вальдорфської педагогіки» 01.04.2019 «Інноваційні підходи у викладанні іноземних мов: досвід вальдорфської педагогіки»

З 25 по 29 березня 2019 року під егідою Інституту педагогіки НАПН України та Асоціації вальдорфських ініціатив в Україні за підтримки Педагогічної секції Гетеануму (Швейцарія) на базі СЗШ №195 м. Києва відбувся Всеукраїнський методичний семінар «Інноваційні підходи у викладанні іноземних мов: досвід вальдорфської педагогіки».

Засідання вченої ради 01 квітня 2019 року 01.04.2019 Засідання вченої ради 01 квітня 2019 року

01 квітня 2019 року відбулося засідання вченої ради Інституту педагогіки НАПН України.

«Формування багатомовності у дітей та учнів: прогресивні європейські ідеї в українському контексті» 01.04.2019 «Формування багатомовності у дітей та учнів: прогресивні європейські ідеї в українському контексті»

27 – 29 березня 2019 р. відбувся міжнародний науково-методичний семінар у рамках заходів з підтримки Всеукраїнського експерименту «Формування багатомовності у дітей та учнів: прогресивні європейські ідеї в українському контексті, огранізований МОН України і Офісом Верховного Комісара з питань національних меншин в Україні.

VI всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання методики викладання суспільних та гуманітарних дисциплін в умовах розбудови сучасної школи» 01.04.2019 VI всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання методики викладання суспільних та гуманітарних дисциплін в умовах розбудови сучасної школи»

28-29 березня 2019 року на базі кафедри всесвітньої історії, міжнародних відносин та методики навчання історичних дисциплін ННІ історії та філософії СумДПУ імені А. С. Макаренка відбулася VI Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання методики викладання суспільних та гуманітарних дисциплін в умовах розбудови сучасної школи».

Концептуальні засади компетентнісного навчання української мови 28.03.2019 Концептуальні засади компетентнісного навчання української мови

Круглий стіл «Концептуальні засади компетентнісного навчання української мови», присвячений пам’яті члена-кореспондента НАПН України, доктора педагогічних наук, професора Біляєва Олександра Михайловича».

«Освітні й наукові виміри географії та туризму» 27.03.2019 «Освітні й наукові виміри географії та туризму»

26 березня 2019 році на базі Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка викладачами кафедри географії та методики її навчання відбулася Міжнародна науково-практична інтернет-конференція з теми «Освітні й наукові виміри географії та туризму».

Інститут педагогіки НАПН України запрошує освітян взяти участь у Міжнародній  науково-практичній конференції «Проблеми сучасного підручника» 27.03.2019 Інститут педагогіки НАПН України запрошує освітян взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми сучасного підручника»

14 травня 2019 року в Інституті педагогіки НАПН України відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми сучасного підручника».

Практичний семінар для вчителів географії та економіки 26.03.2019 Практичний семінар для вчителів географії та економіки

25 березня 2019 року на базі гімназії № 163 Шевченківського району міста Києва відбувся практичний семінар для вчителів географії та економіки. Цей навчальний заклад формує в учнів основи керування родинним бюджетом та вмінням заощаджувати на підставі різноманітних місцевих та краєзнавчих особливостей.

Нагороджено перших лауреатів Премії Полтавської обласної ради імені В.І. Вернадського 25.03.2019 Нагороджено перших лауреатів Премії Полтавської обласної ради імені В.І. Вернадського

19 березня 2019 року в Полтавському Художньому музеї імені Миколи Ярошенка вперше нагородили лауреатів премії імені Володимира Вернадського Полтавської обласної ради. Зокрема, за вагомі здобутки у науково-дослідницький діяльності, розвиток та популяризацію наукової спадщини академіка Вернадського премію отримала Віра Романівна Ільченко.

«Нова українська школа: перші кроки, здобутки та виклики» 20.03.2019 «Нова українська школа: перші кроки, здобутки та виклики»

20 березня 2019 року О. В. Онопрієнко та І. В. Андрусенко взяли участь у засіданні методичного об’єднання голів циклових комісій основ початкового курсу математики та природознавчих дисциплін.

Конференція EdCamp 18.03.2019 Конференція EdCamp

15 березня на базі школи №1 Чорноморська пройшла конференція EdCamp

Організаційно-дидактичні особливості реалізації технологій профільного навчання 18.03.2019 Організаційно-дидактичні особливості реалізації технологій профільного навчання

14 березня 2019 року в рамках Х Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» (м. Київ) науковці відділу дидактики Інституту педагогіки НАПН України на чолі із завідувачем Г. О. Васьківською провели круглий стіл «Організаційно-дидактичні особливості реалізації технологій профільного навчання».

Виставка «Сучасні заклади освіти та дев’ята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» 14.03.2019 Виставка «Сучасні заклади освіти та дев’ята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu»

14 березня 2019 року в Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13) розпочато роботу – Десятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» та Дев’ятої міжнародної виставки освіти за кордоном «World Edu».

Семінар в ліцеї «Універсум» 13.03.2019 Семінар в ліцеї «Універсум»

13 березня 2019 року в ліцеї «Універсум» міста Києва, вчитель географії та економіки Іванова Ірина Володимирівна, яка активно співпрацює з відділом навчання географії та економіки Інституту педагогіки НАПН України та проводить експериментальну роботу за напрямком науково-дослідної теми відділу, презентувала власний педагогічний досвід

VІІ Волошинські читання. Шкільна мовно-літературна освіта: традиції і новаторство 12.03.2019 VІІ Волошинські читання. Шкільна мовно-літературна освіта: традиції і новаторство

Запрошуємо Вас до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції «VІІ Волошинські читання. Шкільна мовно-літературна освіта: традиції і новаторство», яка відбудеться 17 травня 2019 року в Інституті педагогіки НАПН України

Круглий стіл «Практична філософія і нова українська школа» 12.03.2019 Круглий стіл «Практична філософія і нова українська школа»

Відповідно до плану роботи Національної академії педагогічних наук України 16 травня 2019 року відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція (круглий стіл) на тему: «Практична філософія і нова українська школа»


Новини 61 — 80 з 1063
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 | Наст. | Кінець Всі