Новини

RSS

Семінар-практикум з теми «Реалізація компетентнісного підходу до навчання молодших школярів через діяльнісний потенціал підручників в умовах Нової української школи» 02.04.2018 Семінар-практикум з теми «Реалізація компетентнісного підходу до навчання молодших школярів через діяльнісний потенціал підручників в умовах Нової української школи»

30 березня 2018 року на базі Рівненського ОІППО проведено семінар-практикум з теми «Реалізація компетентнісного підходу до навчання молодших школярів через діяльнісний потенціал підручників в умовах Нової української школи»

Вітання із захистом дисертації 30.03.2018 Вітання із захистом дисертації
30 березня 2018 року відбулося засідання спеціалізованої вченої ради Д 26.452.05, на якому розглядалось питання із захисту дисертаційної роботи Вішнікіної Любові Петрівни на тему «Методична система формування предметної компетентності з географії в учнів основної школи» на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук за спеціальністю 13.00.02 – теорія та методика навчання (географія)

Дискусійна панель «Нова українська школа: виклик сьогодення» 29.03.2018 Дискусійна панель «Нова українська школа: виклик сьогодення»

29 березня 2018 року у рамках ІІ Міжнародного освітнього форуму «NewEdu» у Харкові відбулася дискусійна панель «Нова українська школа: виклик сьогодення».

Реалізація сучасних педагогічних технологій в умовах профільного навчання: акмеологічний аспект 29.03.2018 Реалізація сучасних педагогічних технологій в умовах профільного навчання: акмеологічний аспект

29 березня 2018 року на базі Пісківської гуманітарної гімназії відділ дидактики Інституту педагогіки НАПН України спільно з відділом освіти, молоді, спорту та зовнішніх зв’язків Пісківської селищної об’єднаної територіальної громади Бородянського району Київської області провів науково-практичний семінар «Реалізація сучасних педагогічних технологій в умовах профільного навчання: акмеологічний аспект».

Науково-методичний семінар «Компетентнісно орієнтоване навчання: теоретичні основи і шляхи практичної реалізації» 28.03.2018 Науково-методичний семінар «Компетентнісно орієнтоване навчання: теоретичні основи і шляхи практичної реалізації»

28 березня 2018 року в Петропавлівсько-Борщагівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів проведено науково-методичний семінар «Компетентнісно орієнтоване навчання: теоретичні основи і шляхи практичної реалізації»

Світ у живописі 28.03.2018 Світ у живописі

Все більше педагогів виявляють інтерес до інноваційної технології особистісного розвитку дошкільнят "Світ у живописі", атором якої є доктор педагогічних наук, провідний науковий співробітник відділу дидактики Інстититу педагогіки НАПН України Людмила Шелестова. Науковець розповіла про особливості організації навчання за цією технологією під час тренінгу, що пройшов 27 березня 2018 р. у приватному ДНЗ "Ліко-Світ".

Афілійований mini Ed Camp «STEM, STEAM, STREAM» 26.03.2018 Афілійований mini Ed Camp «STEM, STEAM, STREAM»

26 березня у Харкові був проведений Афілійований mini Ed Camp «STEM, STEAM, STREAM». Захід був організований технічною студією «Винахідник»

Тренінг  «Аксіологічна та прикладна спрямованість шкільного курсу математики» 23.03.2018 Тренінг «Аксіологічна та прикладна спрямованість шкільного курсу математики»

23 березня співробітником відділу математичної та інформатичної освіти Інституту педагогіки НАПН України був проведений тренінг для 40 вчителів математики. Павлоград.

Загальні збори Національної академії педагогічних наук України 23.03.2018 Загальні збори Національної академії педагогічних наук України

23 березня 2018 року в Інституті педагогіки НАПН України відбулися загальні збори Національної академії педагогічних наук України, які відкрив президент і академік НАПН України Василь Григорович Кремень.

Методологічний семінар «Концептуальні засади розроблення національного рейтингу закладів вищої освіти» 22.03.2018 Методологічний семінар «Концептуальні засади розроблення національного рейтингу закладів вищої освіти»

22 березня 2018р. в Інституті педагогіки НАПН України відбувся методологічний семінар «Концептуальні засади розроблення національного рейтингу закладів вищої освіти».

Всеукраїнський науково-методичний семінар «Риторика – ключ до успіху» 21.03.2018 Всеукраїнський науково-методичний семінар «Риторика – ключ до успіху»

21 березня 2018 року в Інституті педагогіки НАПН України проведено Всеукраїнський науково-методичний семінар «Риторика – ключ до успіху». Організатори заходу – департамент загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України і відділ навчання української мови та літератури Інституту педагогіки НАПН України.

Здоров’язбережувальна свідомість в теорії та практиці шкільної освіти 21.03.2018 Здоров’язбережувальна свідомість в теорії та практиці шкільної освіти

21 березня 2018 року на базі навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 – ліцей» Обухівської міської ради Київської області відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Здоров’язбережувальна свідомість в теорії та практиці шкільної освіти», присвячена завершенню дослідно-експериментальної роботи в проекті «Економіка і здоров’я у шкільній освіті».

Актуальні проблеми компетентнісно орієнтованого навчання української мови в сучасних закладах освіти 21.03.2018 Актуальні проблеми компетентнісно орієнтованого навчання української мови в сучасних закладах освіти

16 березня 2018 року в Інституті педагогіки НАПН України відбулося сьоме засідання Всеукраїнського круглого столу на тему «Актуальні проблеми компетентнісно орієнтованого навчання української мови в сучасних закладах освіти».

Система забезпечення якості шкільної освіти 20.03.2018 Система забезпечення якості шкільної освіти

20 березня 2018 року відбулася стратегічна сесія «Система забезпечення якості шкільної освіти», яка відбувалася на базі Національного університету імені Тараса Шевченка.

Компетентнісно орієнтований зміст шкільної математичної та інформатичної освіти: яким йому бути 20.03.2018 Компетентнісно орієнтований зміст шкільної математичної та інформатичної освіти: яким йому бути

15 березня 2018 року в рамка ІХ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти - 2018” відбувся круглий стіл «Компетентнісно орієнтований зміст шкільної математичної та інформатичної освіти: яким йому бути».

Ключові та предметні компетентності учнів: особливості формування в освітньому процесі 19.03.2018 Ключові та предметні компетентності учнів: особливості формування в освітньому процесі

16 березня 2018 року в рамках ІХ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2018» співробітниками відділу навчання мов національних меншин та зарубіжної літератури спільно з Центром інноваційної педагогіки департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради було проведено науково-практичну конференцію «Ключові та предметні компетентності учнів: особливості формування в освітньому процесі».

З нагоди 130-ї річниці від дня народження Антона Семеновича Макаренка 19.03.2018 З нагоди 130-ї річниці від дня народження Антона Семеновича Макаренка

15.03.2018 р. відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Педагогічна спадщина Антона Макаренка в науці та практиці. Мета конференції – актуалізація ідей та досвіду виховання молоді А.С. Макаренка в умовах сучасної педагогічної дійсності.

З нагоди 130-ї річниці від дня народження Антона Семеновича Макаренка 19.03.2018 З нагоди 130-ї річниці від дня народження Антона Семеновича Макаренка

13.03.2018 р. відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Педагогічна спадщина Антона Макаренка в науці та практиці. Мета конференції – окреслення значення ідей А.С. Макаренка для сучасної педагогічної теорії та практики виховання молоді.

Графік складання кандидатських іспитів  з іноземної мови в травні 2018 року 19.03.2018 Графік складання кандидатських іспитів з іноземної мови в травні 2018 року
Початок іспитів об 11 00 год. в ауд. № 418.

IX міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та VII міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» 15.03.2018 IX міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та VII міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu»

Інститут педагогіки НАПН України презентував результати науково-дослідної діяльності на IX Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти», що проходила 15 -17 березня 2018 року в Київському палаці дітей та юнацтва.


Новини 81 — 100 з 881
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі