Crossref Member Badge

Новини

RSS

Народні свята – не лише традиції 11.03.2019 Народні свята – не лише традиції

10 березня 2019 року в Україні відбулися масові заходи з нагоди Масляної як свята, що сприяє вивченню, збереженню та примноженню народних звичаїв і традицій. Науковці відділу дидактики Інституту педагогіки НАПН України активно долучилися до святкувань.

Вітання зі Святом Весни! 07.03.2019 Вітання зі Святом Весни!

Вітаємо жінок зі святом! 
З повагою, чоловічий колектив Інституту педагогіки НАПН України.

Dnipro Open 2019 04.03.2019 Dnipro Open 2019

1-3 березня 2019 року в м. Дніпро проходив ХІ міжнародний дебатний турнір для школярів «Dnipro Open 2019».

Педагогічна компаративістика і міжнародна освіта - 2019: інтернаціоналізація та інтеграція в освіті в умовах глобалізації 04.03.2019 Педагогічна компаративістика і міжнародна освіта - 2019: інтернаціоналізація та інтеграція в освіті в умовах глобалізації

30 травня 2019 року в Інституті педагогіки НАПН України (м. Київ) відбудеться ІІІ Міжнародна наукова конференція «Педагогічна компаративістика і міжнародна освіта - 2019: інтернаціоналізація та інтеграція в освіті в умовах глобалізації».

Інститут педагогіки НАПН України оголошує конкурс на здобуття Премій імені видатних вчених-педагогів 01.03.2019 Інститут педагогіки НАПН України оголошує конкурс на здобуття Премій імені видатних вчених-педагогів

Інститутом педагогіки Національної академії педагогічних наук України до Дня науки започатковано щорічний конкурс на здобуття Премій імені видатних вчених-педагогів.

Науково-практичний семінар   «Мовно-літературна освітня галузь: нові завдання – нові рішення» 01.03.2019 Науково-практичний семінар «Мовно-літературна освітня галузь: нові завдання – нові рішення»

22 лютого 2019 року на базі Боярського академічного ліцею «Лідер» відбувся науково-практичний семінар «Мовно-літературна освітня галузь: нові завдання – нові рішення» для вчителів початкових класів Києво-Святошинського району.

Засідання вченої ради Іституту педагогіки НАПН України 28.02.2019 Засідання вченої ради Іституту педагогіки НАПН України

28 лютого 2019 року відбулося засідання вченої ради Інституту педагогіки НАПН України

Вітаємо Дворецьку Ларису Павлівну із славним ювілеєм! 27.02.2019 Вітаємо Дворецьку Ларису Павлівну із славним ювілеєм!
Вітання науковому співробітнику відділу моніторингу та оцінювання якості загальної середньої освіти Дворецькій Ларисі Павлівні від колективу Інституту педагогіки НАПН України.

Семінар для журі всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» 26.02.2019 Семінар для журі всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019»

Інститут модернізації змісту освіти, як організатор всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019», провів установчий семінар для членів журі третього туру змагання. З колегами спілкувалися фахівці наукової установи та експерти. Головною темою розмови були критерії оцінювання конкурсних випробувань, які потрібно розробити й затвердити.

Виховання толерантності школярів на прикладі вивчення Голокосту 25.02.2019 Виховання толерантності школярів на прикладі вивчення Голокосту

18-22 лютого 2019 року на базі Інституту вивчення Катастрофи Яд Вашем (м. Єрусалим, Ізраїль) за організаційної підтримки Інституту вивчення голокосту «Ткума» (м. Дніпро, Україна) відбувся науково-педагогічний семінар «Виховання толерантності школярів на прикладі вивчення Голокосту».

Навчальний тренінг «Методика викладання другої мови у програмах з багатомовної освіти»   25.02.2019 Навчальний тренінг «Методика викладання другої мови у програмах з багатомовної освіти»

19-21 лютого 2019 р. проходив тренініг «Методика викладання другої мови у програмах з багатомовної освіти» організований спільно МОН України і офісом Верховного комісара ЕС у справах національних меншин.

Нова українська школа: від гасла до реального втілення ідеї 25.02.2019 Нова українська школа: від гасла до реального втілення ідеї

20 лютого 2019 року на базі ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» за сприяння відділів освіти Переяслав-Хмельницької міської ради та Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації та партнерської підтримки відділу початкової освіти Інституту педагогіки та видавництва «Ранок» відбувся педагогічний коучинг «Нова українська школа: від гасла до реального втілення ідеї».

Пріоритети Міністерства освіти і науки України на 2019 рік 22.02.2019 Пріоритети Міністерства освіти і науки України на 2019 рік

21 лютого 2019 року в прямому ефірі Програми «Київ-LIVE» телеканалу «Київ» участь завідувач відділу економіки та управління загальною середньою освітою Інституту педагогіки НАПН України Олена Онаць

Розширене засідання  професійного об’єднання вчителів початкових класів  «Методичний подіум» 21.02.2019 Розширене засідання професійного об’єднання вчителів початкових класів «Методичний подіум»

20 лютого 2019 року на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів № 132 м. Києва відбулося розширене засідання професійного об’єднання вчителів початкових класів Голосіївського району «Методичний подіум».

Гостьова лекція Ярослава Чарчули 21.02.2019 Гостьова лекція Ярослава Чарчули

20 лютого 2019 року у Педагогічному інституті Київського університету імені Бориса Грінченка відбулася гостьова лекція доктора соціологічних наук Ярослава Чарчули (Jarosław Charchuła), який є заступником директора Інституту педагогічних наук Єзуїтського університету Ігнація в Кракові (Akademia Ignatianum w Krakowie).

До Міжнародного дня рідної мови: презентація збірника «Україна в нас одна» 20.02.2019 До Міжнародного дня рідної мови: презентація збірника «Україна в нас одна»

19 лютого 2019 року в Інституті модернізації змісту освіти відбулась презентація фольклорного збірника «Україна в нас одна», яку підготувало видавництво «Букрек» за підтримки Українського культурного фонду

Всеукраїнський семінар-практикум завідувачів кабінетів фізики та астрономії інститутів післядипломної освіти 18.02.2019 Всеукраїнський семінар-практикум завідувачів кабінетів фізики та астрономії інститутів післядипломної освіти

13-15 лютого 2019 року за підтримки Міністерства освіти і науки України на базі Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся Всеукраїнський семінар-практикум завідувачів кабінетів фізики та астрономії інститутів післядипломної освіти «Особистісне та професійне зростання учителя фізики в умовах неперервної освіти».

Материнська молитва. Українки – героям Майдану 18.02.2019 Материнська молитва. Українки – героям Майдану

Науковці Інституту педагогіки беруть активну участь у культурно-громадському житті країни. Зокрема 15 лютого 2019 р. д.п.н., гол. наук. співр. Наталія Богданець-Білоскаленко взяла участь у прес-конференції, що відбулася в Укрінформі до 5-річчя виходу антології поезій “Материнська молитва. Українки – героям Майдану".

Симбіоз педагогічної науки і шкільної практики: творче обговорення актуальних проблем розвитку сучасної шкільної іншомовної освіти 14.02.2019 Симбіоз педагогічної науки і шкільної практики: творче обговорення актуальних проблем розвитку сучасної шкільної іншомовної освіти

Одним із визначальних видів діяльності наукового співробітника є потреба в апробації результатів його досліджень, а також інформування педагогічної громадськості про тенденції розвитку певної наукової галузі. Саме такі завдання були визначенні для зустрічей Валерія Редька, завідувача відділу навчання іноземних мов Інституту педагогіки НАПН України, доктора педагогічних наук з освітянами м. Коломиї та Коломийського р-ну Івано-Франківської області (7–9 лютого 2019 р.).

Спільне  розширене засідання колегії Державної служби якості освіти України та Громадської ради при ДСЯОУ 13.02.2019 Спільне розширене засідання колегії Державної служби якості освіти України та Громадської ради при ДСЯОУ

7 лютого 2019 року відбулося спільне розширене засідання колегії Державної служби якості освіти України та Громадської ради при ДСЯОУ, у якому, як член Громадської ради при ДСЯОУ, брала участь завідувач відділу економіки та управління загальною середньою освітою, президент Асоціації керівників шкіл України Олена Онаць.


Новини 81 — 100 з 1063
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі