Новини

RSS

«Організаційно-педагогічні та економічні засади партнерської взаємодії в умовах реформування освіти в Україні» 23.05.2018 «Організаційно-педагогічні та економічні засади партнерської взаємодії в умовах реформування освіти в Україні»

21 травня 2018 року відбувся науково-практичний семінар «Організаційно-педагогічні та економічні засади партнерської взаємодії в умовах реформування освіти в Україні» з керівниками опорних та інших закладів освіти, представників органів управління освіти та методичних служб Стрийського району Львівської області, який організовано відділом економіки та управління ЗСО

Особливості управління опорними закладами різних типів та структур в умовах децентралізації 23.05.2018 Особливості управління опорними закладами різних типів та структур в умовах децентралізації
Наприкінці травня цього року, у контексті теми дослідження та плану роботи Інституту педагогіки на 2018 рік, на базі Манявського ліцею Богородчанської районної ради відбувся обласний науково-практичний семінар.

Ювілей Навчально-виховного комплексу «Школа-садок» Софія» 21.05.2018 Ювілей Навчально-виховного комплексу «Школа-садок» Софія»

19–20 травня 2018 року відзначив свій ювілей експериментальний навчальний заклад Інститутуту педагогіки НАПН України - Навчально-виховний комплекс «Школа-садок» Софія» м. Львова, який з 1993 року є дослідно-ресурсним центром АКШУ та Інституту педагогіки НАПН України.

Симбіоз педагогічної науки та шкільної практики 20.05.2018 Симбіоз педагогічної науки та шкільної практики

Упродовж 13 років відділ навчання іноземних мов Інституту педагогіки НАПН України підтримує плідні партнерські стосунки з навчальним закладом м. Нововолинська Волинської області (директор С.В. Мороз). Учителі англійської, іспанської, німецької та французької мов є одними з перших, хто апробує у своїй діяльності дидактичні та методичні напрацювання наукових співробітників відділу: навчальні програми, концепції, підручники, посібники тощо.

Шановні колеги! Щиро вітаємо Вас з Днем науки України! 17.05.2018 Шановні колеги! Щиро вітаємо Вас з Днем науки України!

Бажаємо всім, хто сьогодні продовжує славні наукові традиції, докладає зусиль до розвитку української педагогіки, хто своїм талантом і знаннями забезпечує впровадження наукових надбань в педагогічну практику – міцного здоров’я, родинного затишку, добробуту, творчої наснаги та нових відкриттів на славу України!

Особливості навчання української мови та літератури у 5 класі шкіл з польською мовою викладання 17.05.2018 Особливості навчання української мови та літератури у 5 класі шкіл з польською мовою викладання

16 травня 2018 року у місті Львові на базі середньої загальноосвітньої школи з польською мовою навчання №10 ім. Святої Марії Магдалени співробітниками відділу навчання мов національних меншин та зарубіжної літератури було проведено засідання круглого столу.

Диференціація у шкільній освіті: історичний досвід і сучасні технології 16.05.2018 Диференціація у шкільній освіті: історичний досвід і сучасні технології

16 травня, у контексті тижня науки України, відділ історії та філософії освіти Інституту педагогіки НАПН провів Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Диференціація у шкільній освіті: історичний досвід і сучасні технології». 

До Дня науки засідання вченої ради 14.05.2018 До Дня науки засідання вченої ради
14 травня 2018 року відбулося засідання вченої ради Інституту педагогіки НАПН України

Участь у міжнародних заходах як засіб удосконалення професійної наукової компетентності 13.05.2018 Участь у міжнародних заходах як засіб удосконалення професійної наукової компетентності

7-12 травня 2018 року в Хорватії відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Єдиний освітній простір Україна - ЄС». У ній взяли участь науковці з Хорватії, Словенії, Болгарії, Італії, України. Учасником конференції був також завідувач відділу навчання іноземних мов Інституту педагогіки НАПН України В.Г. Редько.

"Нова українська школа: методичний коментар до впровадження Типової освітньої програми" 11.05.2018 "Нова українська школа: методичний коментар до впровадження Типової освітньої програми"

10 травня 2018 року Інститутом педагогіки НАПН України була проведена онлайн-конференція для фахівців початкової освіти "Нова українська школа: методичний коментар до впровадження Типової освітньої програми".

Оцінювання діяльності шкіл. Досвід Литви 01.05.2018 Оцінювання діяльності шкіл. Досвід Литви

27 квітня 2018 року відбувся семінар «Оцінювання діяльності шкіл. Досвід Литви». Організатор: Державна служба якості освіти в Україні ( Державна інспекція навчальних закладів України). Учасники семінару: представники МОН України, НАПН України, співробітники Державної служби якості освіти України, представники науки і освіти Києва та регіонів (працівники органів управління освіти, методисти, керівники закладів освіти, вчителі та інші фахівці)

Круглий стіл «Можливості багатомовної освіти» Діалог: учні, школа» 30.04.2018 Круглий стіл «Можливості багатомовної освіти» Діалог: учні, школа»

26 - 27 квітня 2018 року у місті Одесі проведено круглий стіл «Можливості багатомовної освіти» Діалог: учні, школа» з обговорення можливих шляхів імплементації статті 7 Закону України «Про освіту» за участі посла Вайдотаса Верби (Координатора проектів ОБСЄ в Україні, посла Светослава Спассова (Посольство Болгарії у Відні).

Зміст і методи інтегрованого навчання мов і літератур національних меншин на засадах компетентнісного підходу 30.04.2018 Зміст і методи інтегрованого навчання мов і літератур національних меншин на засадах компетентнісного підходу
23-25 квітня 2018 року на базі Одеського обласного інституту удосконалення вчителів відбувся регіональний науково-практичний семінар учителів-словесників «Зміст і методи інтегрованого навчання мов і літератур національних меншин на засадах компетентнісного підходу».

Компетентнісно орієнтована шкільна природничо-математична освіта: шляхи її реалізації 26.04.2018 Компетентнісно орієнтована шкільна природничо-математична освіта: шляхи її реалізації

26 квітня на базі Великодимерського НВО Броварського р-ну Київської обл. (експериментального майданчику Інституту педагогіки НАПН України) відбувся круглий стіл «Компетентнісно орієнтована шкільна природничо-математична освіта: шляхи її реалізації». 

Робоча зустріч з питань розвитку багатомовності 26.04.2018 Робоча зустріч з питань розвитку багатомовності

24 квітня 2018 року в Інституті педагогіці НАПН України відбулась робоча зустріч з питань розвитку багатомовності у сучасних здобувачів освіти – представників національних меншин України. Засідання було організовано відділом навчання мов національних меншин та зарубіжної літератури у співпраці з представниками ОБСЄ.

Обговорюємо результати дослідження  та ділимося досвідом 25.04.2018 Обговорюємо результати дослідження та ділимося досвідом

У квітні 2018 року в м. Луцьку відбувся семінар «Дошкілля - сучасний простір щасливого дитинства». У межах цього заходу презентувалися проміжні результати експериментального навчання англійської мови дошкільників і учнів початкової школи. Упродовж кількох років здійснюється це навчання за методом асоціативних символів, розробленим і запропонованим педагогами міста Луцька.

Всеукраїнська науково-методична конференція «Економіка і здоров’я в шкільній освіті» 25.04.2018 Всеукраїнська науково-методична конференція «Економіка і здоров’я в шкільній освіті»

24 квітня 2018 року на базі КЗ «НВК «Потенціал» Оболонського району м.Києва відбулася Всеукраїнська науково-методична конференція «Економіка і здоров’я в шкільній освіті», яка проводилася за підсумками дослідно-експериментальної роботи у Всеукраїнському експерименті «Економіка і здоров’я у шкільній освіті»

 Засідання вченої ради 23 квітня 2018 року 24.04.2018 Засідання вченої ради 23 квітня 2018 року

23 квітня 2018 року відбулося засідання вченої ради Інституту педагогіки НАПН України

Міжнародний українсько-чеський практичний семінар «На шляху до інклюзії» 24.04.2018 Міжнародний українсько-чеський практичний семінар «На шляху до інклюзії»

24 квітня 2018 року в Інституті педагогіки НАПН України відбувся цікавий і змістовний Міжнародний українсько-чеський практичний семінар «На шляху до інклюзії» за проектом «Відкрита школа», який здійснюється в Україні чеською громадською організацією «Асоціація з міжнародних питань» (АМО)– міжнародного партнера Асоціації керівників шкіл України (АКШУ) та Інституту педагогіки НАПН України за підтримки програми TRANSITION МЗС Чеської Республіки.

Розвиток творчих здібностей старшокласників в умовах профільного навчання: тенденції, проблеми, можливості 24.04.2018 Розвиток творчих здібностей старшокласників в умовах профільного навчання: тенденції, проблеми, можливості

23 квітня 2018 року на базі Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Ліцей – Мала Академія Наук» відбувся круглий стіл з питань розвитку творчих здібностей учнів в умовах профільного навчання.


Новини 81 — 100 з 913
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі