Новини

RSS

Про наукову та науково-організаційну діяльність Інституту педагогіки НАПН України за 2013-2017 рр. та перспективи його розвитку 27.10.2017 Про наукову та науково-організаційну діяльність Інституту педагогіки НАПН України за 2013-2017 рр. та перспективи його розвитку

19 жовтня 2017 року на засіданні Президії НАПН України було розглянуто питання про наукову та науково-організаційну діяльність Інституту педагогіки НАПН України за 2013-2017 рр. та перспективи його розвитку. Основні результати діяльності та перспективні напрями розбудови Інституту педагогіки представив його директор, член-кореспондент НАПН України, доктор педагогічних наук, професор О.М. Топузов.

Засідання вченої ради 26 жовтня  2017 року 27.10.2017 Засідання вченої ради 26 жовтня 2017 року

26 жовтня 2017 року відбулося засідання вченої ради Інституту педагогіки НАПН України.

Проект «Відкрита школа» 25.10.2017 Проект «Відкрита школа»

9 і 10 жовтня 2017 року в Інституті педагогіки НАПН України в рамках проекту «Відкрита школа» відбулося засідання круглого столу «Бар’єри або стереотипи в інклюзії» та дводенний українсько-чеський семінар « Вступ до інклюзії».

IX міжнародна виставки «Інноватика в сучасній освіті» 25.10.2017 IX міжнародна виставки «Інноватика в сучасній освіті»

24 жовтня в Київському палаці дітей та юнацтва розпочала роботу IX міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті». Захід організовано компанією «Виставковий Світ» за підтримки Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України.

Дослідно-експериментальна робота  відділу біологічної, хімічної і фізичної освіти 24.10.2017 Дослідно-експериментальна робота відділу біологічної, хімічної і фізичної освіти

У Хмельницькому ліцеї № 17 та Хмельницькому інституті післядипломної педагогічної освіти.

Творча співпраця науковців інституту та викладачів ВНЗ України 23.10.2017 Творча співпраця науковців інституту та викладачів ВНЗ України
Співробітники відділу історії педагогіки Інституту педагогіки НАПН України разом з викладачами Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя стали співорганізаторами Міжнародної науково-практичної конференції «Педагогічна освіта на зламі століть : досвід минулого – погляд у майбутнє». 

У заході, що відбувся 19–20 жовтня цього року у Ніжині, взяли участь представники наукових кіл США, Грузії, Польщі, а також педагоги з багатьох міст України.

Науково-практичний семінар щодо проблем оцінювання учнівських компетентностей засобами тестових технологій. 23.10.2017 Науково-практичний семінар щодо проблем оцінювання учнівських компетентностей засобами тестових технологій.

Згідно до плану роботи відділу моніторингу та оцінювання якості загальної середньої освіти Інституту педагогіки НАПН України на базі Хмельницького ліцею № 17 та за участі педагогічного колективу 11 – 12 жовтня 2017 року відбувся науково-практичний семінар.

Компетентнісні задачі: особливості будови і розв’язування 23.10.2017 Компетентнісні задачі: особливості будови і розв’язування

19-20 жовтня 2017 року у м. Коломия Івано-Франківської області відбувся Всеукраїнський науково-методичний семінар «Особливості вивчення математики в 9 класах загальноосвітніх навчальних закладів та в класах поглибленого вивчення математики після переходу на новий державний стандарт».

Науково-дослідна діяльність Інституту педагогіки НАПН України 20.10.2017 Науково-дослідна діяльність Інституту педагогіки НАПН України

19 жовтня 2017 на засіданні Президії Національної академії педагогічних наук України в. о. директора Інституту педагогіки НАПН України Олег Михайлович Топузов виступив з доповіддю про науково-дослідну діяльність Інституту педагогіки у 2013-2017 роках.

Графік складання кандидатських іспитів з іноземної мови в жовтні 2017 року 20.10.2017 Графік складання кандидатських іспитів з іноземної мови в жовтні 2017 року

 Пішла з життя наша колега 20.10.2017 Пішла з життя наша колега

З глибоким сумом повідомляємо, що пішла з життя Шухова Елеонора Василівна, кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник, яка працювала провідним науковим співробітником відділу біологічної, хімічної та фізичної освіти.

Співчуваємо 20.10.2017 Співчуваємо

З глибоким сумом повідомляємо, що пішов з життя інженер-програміст першої категорії відділу математичної та інформативної освіти Мірча Олександрович Патланжоглу.

Засідання виборчої комісії з проведення виборів директора Інституту педагогіки НАПН України 18.10.2017 Засідання виборчої комісії з проведення виборів директора Інституту педагогіки НАПН України

Засідання організаційного комітету з проведення виборів директора Інституту педагогіки НАПН України 18.10.2017 Засідання організаційного комітету з проведення виборів директора Інституту педагогіки НАПН України

STEM-освіта: від уроку до інновації 17.10.2017 STEM-освіта: від уроку до інновації

13 жовтня 2017 року на базі комунального вищого навчального закладу «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» відбувся майстер-клас співробітника відділу математичної та інформатичної освіти Інституту педагогіки НАПН України Васильєвої Дарина та завідувача кафедри управління інформаційно-освітніми проектами Бутурліної Оксани.

Вітання з державним святом – Днем Захисника України! 13.10.2017 Вітання з державним святом – Днем Захисника України!
Колектив Інституту педагогіки НАПН України щиро вітає  з Днем Захисника України наших славних воїнів, які сьогодні боронять українську державу від ворогів!

Від усього серця бажаємо Вам миру, здоров'я, сили духу, родинного тепла і злагоди, радості та добра!
Дякуємо за Вашу мужність і героїзм, повертайтесь – Вам розбудовувати державу та примножувати багаті і славні традиції України!

Позачергове засідання вченої ради Інституту педагогіки НАН України 12.10.2017 Позачергове засідання вченої ради Інституту педагогіки НАН України

12 жовтня 2017 року відбулось засідання вченої ради Інституту педагогіки, на якому обговорювались питання щодо виборів директора Інституту педагогіки НАПН України.

Національна академія педагогічних наук України оголошує конкурс на посаду директора Інституту педагогіки НАПН України. 11.10.2017 Національна академія педагогічних наук України оголошує конкурс на посаду директора Інституту педагогіки НАПН України.

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають науковий ступінь доктора наук або доктора філософії (кандидата наук), стаж роботи на посадах наукових та (або) науково-педагогічних працівників не менше як 10 років, а також високі моральні якості та організаторські здібності.

Вітаємо з ювілеєм Валерія Григоровича Редька! 09.10.2017 Вітаємо з ювілеєм Валерія Григоровича Редька!
Колектив Інституту педагогіки НАПН України щиро вітає з ювілеєм доктора педагогічних наук, доцента, старшого наукового співробітника, завідувача відділу навчання іноземних мов Валерія Григоровича Редька!

«Нові підходи до навчання української мови як державної у школах з мовами викладання національних меншин» 09.10.2017 «Нові підходи до навчання української мови як державної у школах з мовами викладання національних меншин»

Співробітники відділу навчання мов національних меншин та зарубіжної літератури Інституту педагогіки НАПН України (О.Петрук, Т.Кохно) 29 вересня 2017 року провели регіональний науково-практичний семінар «Нові підходи до навчання української мови як державної у школах з мовами викладання національних меншин» для вчителів і методистів Одеської області.


Новини 81 — 100 з 814
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі