Crossref Member Badge

Новини

RSS

Апробуємо та впроваджуємо результати наукового дослідження «Дидактичні та методичні засади компетентнісно орієнтованого навчання іноземних мов у початковій школі» 15.11.2018 Апробуємо та впроваджуємо результати наукового дослідження «Дидактичні та методичні засади компетентнісно орієнтованого навчання іноземних мов у початковій школі»

13–14 листопада 2018 року на базі Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся регіональний науково-практичний семінар «Дидактичне моделювання змісту компетентнісно орієнтованого навчання іноземних мов учнів початкової школи». 

Конференція з неформальної освіти до Всесвітнього дня єврейських знань 13.11.2018 Конференція з неформальної освіти до Всесвітнього дня єврейських знань

11 листопада 2018 року до Всесвітнього дня єврейських знань в общинному центрі «Халом» м. Києва відбулась конференція з проблем неформальної освіти. Ця конференція була присвячена темі «Тексти і мандри - шлях у незвідане».

Українці Румунії – історія, сучасність та перспективи 12.11.2018 Українці Румунії – історія, сучасність та перспективи

8-10 листопада 2018 року головні наукові співробітники Інституту педагогіки НАПН України, доктори педагогічних наук, професори
Н.І. Богданець-Білоскаленко та О.М. Горошкіна взяли участь у міжнародній науковій конференції «Українці Румунії – історія, сучасність та перспективи» (м. Бухарест).

Перше засідання оновленої Ради представників громадських об’єднань корінних народів, національних меншин України при Міністерстві освіти і науки України. 12.11.2018 Перше засідання оновленої Ради представників громадських об’єднань корінних народів, національних меншин України при Міністерстві освіти і науки України.

6 листопада 2018 року о 10-00 в Залі колегії Міністерства освіти і науки України відбулось перше засідання оновленої Ради представників громадських об’єднань корінних народів, національних меншин України при Міністерстві освіти і науки України.

Організаційно-педагогічні та партнерські засади шкільної автономії  опорних закладів освіти в умовах     децентралізації  та ОТГ 12.11.2018 Організаційно-педагогічні та партнерські засади шкільної автономії опорних закладів освіти в умовах децентралізації та ОТГ

10 листопада 2018 року відбулося ознайомлення провідного наукового співробітника відділу економіки та управління ЗСО Інституту педагогіки НАПН України Олени Онаць з діяльністю опорних закладів освіти Почаївської ОТГ та Горинського опорного закладу Кременецького району.

Становлення освіти на Кременеччині: погляд крізь століття 12.11.2018 Становлення освіти на Кременеччині: погляд крізь століття
10 листопада 2018 року до100-річчя відкриття Української гімназії імені Івана Стешенка у м. Кременець відбулися Всеукраїнські наукові читання «Становлення освіти на Кременеччині: погляд крізь століття».

День української писемності  в м. Кременець 12.11.2018 День української писемності в м. Кременець
9 листопада 2018 року в м. Кременець Тернопільської області відбулися урочистості, присвячені Дню української писемності.

Партнерська взаємодія держави і громадськості в управлінні освітою в умовах децентралізації і ОТГ 12.11.2018 Партнерська взаємодія держави і громадськості в управлінні освітою в умовах децентралізації і ОТГ
9 листопада 2018 року в м. Кременець відбулося виїзне засідання Всеукраїнського клубу «Директор школи».

Семінар з планування програм багатомовної освіти для учасників Всеукраїнського експерименту 12.11.2018 Семінар з планування програм багатомовної освіти для учасників Всеукраїнського експерименту

5-8 листопада 2018р. у м. Києві у рамках реалізації проекту «Формування багатомовності у дітей та учнів: прогресивні європейські ідеї в українському контексті» проведено семінар з планування програм багатомовної освіти для учасників Всеукраїнського експерименту при підтримці МОН України та Офісу Верховного Комісара ОБСЄ у справах національних меншин.

2 листопада 2018р. Науково-методичний семінар для вчителів – мовників «Формування ключових компетентностей у контексті інтегрованого навчання мов і літератур національних меншин та зарубіжної літератури» 12.11.2018 2 листопада 2018р. Науково-методичний семінар для вчителів – мовників «Формування ключових компетентностей у контексті інтегрованого навчання мов і літератур національних меншин та зарубіжної літератури»

2 листопада 2018р. відбувся науково-методичний семінар для вчителів – мовників Шевченківського району м. Києва «Формування ключових компетентностей у контексті інтегрованого навчання мов і літератур національних меншин та зарубіжної літератури» на базі гімназії №153 імені О.С. Пушкіна. У роботі семінару взяли участь співробітники відділу навчання мов національних меншин та зарубіжної літератури: Фідкевич О.Л., Снєгірьова В.В., Курач Л.І.

Ключ до слова 09.11.2018 Ключ до слова

1–2 листопада у м. Кременчук відбулося відкрите засідання Міжрегіональної творчої групи учителів словесності «Ключ до слова». Тема засідання «Методики і технології конструювання компетентнісно спрямованого уроку літератури».

Вітаємо з ювілеєм! 08.11.2018 Вітаємо з ювілеєм!
Колектив Інституту педагогіки НАПН України щиро вітає з ювілеєм старшого наукового співробітника відділу біологічної, хімічної та фізичної освіти Інституту педагогіки НАПН України, кандидата педагогічних наук, старшого наукового співробітника Дмитра Олександровича Засєкіна

Теорія і технології управління загальноосвітніми навчальними закладами як активними соціально-педагогічними системами 05.11.2018 Теорія і технології управління загальноосвітніми навчальними закладами як активними соціально-педагогічними системами

18 жовтня 2018 року відбулося чергове засідання Президії Національної академії педагогічних наук України, на якому слухалося питання про результати наукового дослідження «Теорія і технології управління загальноосвітніми навчальними закладами як активними соціально-педагогічними системами» за 2015–2017 рр. наукового колективу відділу економіки та управління загальною середньою освітою Інституту педагогіки НАПН України.

Вітаємо з ювілеєм! 05.11.2018 Вітаємо з ювілеєм!
Найкращі побажання Тетяні Святославівні Мачачі! 

Колектив Інституту педагогіки НАПН України щиро вітає з Днем народження старшого наукового співробітника відділу технологічної освіти Інституту педагогіки НАПН України, кандидата педагогічних наук, старшого наукового співробітника Тетяну Святославівну Мачачу.

Всеукраїнський круглий стіл «Мовне обличчя України» 05.11.2018 Всеукраїнський круглий стіл «Мовне обличчя України»

1 листопада 2018 року в Черкаському державному університеті імені Богдана Хмельницького відбувся Всеукраїнський круглий стіл «Мовне обличчя України». У роботі цього заходу взяла участь завідувачка відділу навчання української мови та літератури Інституту педагогіки НАПН України Голуб Ніна Борисівна.

Базовий стандарт  професійної діяльності керівника нової української школи 01.11.2018 Базовий стандарт професійної діяльності керівника нової української школи
30 жовтня 2018 року Київський будинок учителя організував та провів круглий стіл на тему: «Базовий стандарт професійної діяльності керівника нової української школи».

Роль учителя в реалізації Концепції «Нова українська школа» 01.11.2018 Роль учителя в реалізації Концепції «Нова українська школа»
31 жовтня 2018 року у Васильківському академічному ліцеї «Успіх» Київської області відбулося розширене засідання педагогічної ради на тему: «Роль учителя в реалізації Концепції «Нова українська школа»

Дидактичні та методичні положення компетентнісно орієнтованого підходу до навчання іноземних мов упроваджуємо у шкільну практику: апробація проміжних результатів 01.11.2018 Дидактичні та методичні положення компетентнісно орієнтованого підходу до навчання іноземних мов упроваджуємо у шкільну практику: апробація проміжних результатів

30–31 жовтня 2018 року на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського відбулася обласна науково-практична конференція «Лінгводидактичні засади компетентнісно орієнтованого навчання іноземних мов у закладах освіти». У роботі конференції взяли участь наукові співробітники Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України, науково-педагогічні, педагогічні працівники закладів вищої та загальної середньої освіти Чернігівської області, агенти змін Нової української школи, заступники директорів та учителі англійської мови шкіл міста Чернігова, учителі іноземних мов – слухачі курсів підвищення кваліфікації.

Трансформація української педагогічної концепції на початку ІІІ тисячоліття 31.10.2018 Трансформація української педагогічної концепції на початку ІІІ тисячоліття

31 жовтня в актовій залі Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція, приурочена 100-річчю від Дня народження Василя Сухомлинського

V Конгрес молодих дослідників релігії «Релігія в сучасній культурі» 28.10.2018 V Конгрес молодих дослідників релігії «Релігія в сучасній культурі»

25-26 жовтня 2018 року в Харкові відбувся V Конгрес молодих дослідників релігії «Релігія в сучасній культурі». У Конгресі взяли участь дослідники релігії (науковці, викладачі, аспіранти, студенти з України та інших держав), які працюють у сфері релігієзнавства, культурології, політології, соціології, освіти та інших соціогуманітарних дисциплін.


Новини 101 — 120 з 1027
Початок | Поперед. | 4 5 6 7 8 | Наст. | Кінець Всі