Crossref Member Badge

Новини

RSS

Семінари для українських авторів Державного стандарту Нової української школи 19.11.2018 Семінари для українських авторів Державного стандарту Нової української школи

Старший науковий співробітник відділу технологічної освіти Мачача Тетяна Святославівна у 2018 році брала участь у п’яти семінарах для українських авторів Державного стандарту Нової української школи в рамках фінсько- та польсько-українського проекту «Нова українська школа 2» за сприяння Центру Розвитку Освіти (ORE) у Варшаві:

Вільний та відкритий доступ до онлайн бібліотек у Франції  як  мегаджерело  наукової інформації для дослідників і практиків 19.11.2018 Вільний та відкритий доступ до онлайн бібліотек у Франції як мегаджерело наукової інформації для дослідників і практиків

Якщо немає можливості побувати та ознайомитися з фондами у бібліотеках Франції особисто, то реально і доступно, як переконує особистий досвід, скористатися ресурсами електронних бібліотек Франці (Репортаж із зарубіжної поїздки до бібліотек Франції)

Професійний розвиток вчителя початкових класів в умовах нової української школи 19.11.2018 Професійний розвиток вчителя початкових класів в умовах нової української школи

31 жовтня на базі Ружинської гімназії відбулася науково-практична конференція «Професійний розвиток вчителя початкових класів в умовах нової української школи». На конференцію були запрошені вчителі початкових класів району. В заході взяли участь співробітники відділу початкової освіти Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України Онопрієнко О. В. і Вашуленко О. В. 

Загальні збори Національної академії наук України 16.11.2018 Загальні збори Національної академії наук України

Наукові співробітники Інституту педагогіки взяли активну участь у заходах Національної академії наук України 15-16 листопада 2018 року.

Апробуємо та впроваджуємо результати наукового дослідження «Дидактичні та методичні засади компетентнісно орієнтованого навчання іноземних мов у початковій школі» 15.11.2018 Апробуємо та впроваджуємо результати наукового дослідження «Дидактичні та методичні засади компетентнісно орієнтованого навчання іноземних мов у початковій школі»

13–14 листопада 2018 року на базі Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся регіональний науково-практичний семінар «Дидактичне моделювання змісту компетентнісно орієнтованого навчання іноземних мов учнів початкової школи». 

Конференція з неформальної освіти до Всесвітнього дня єврейських знань 13.11.2018 Конференція з неформальної освіти до Всесвітнього дня єврейських знань

11 листопада 2018 року до Всесвітнього дня єврейських знань в общинному центрі «Халом» м. Києва відбулась конференція з проблем неформальної освіти. Ця конференція була присвячена темі «Тексти і мандри - шлях у незвідане».

Українці Румунії – історія, сучасність та перспективи 12.11.2018 Українці Румунії – історія, сучасність та перспективи

8-10 листопада 2018 року головні наукові співробітники Інституту педагогіки НАПН України, доктори педагогічних наук, професори
Н.І. Богданець-Білоскаленко та О.М. Горошкіна взяли участь у міжнародній науковій конференції «Українці Румунії – історія, сучасність та перспективи» (м. Бухарест).

Перше засідання оновленої Ради представників громадських об’єднань корінних народів, національних меншин України при Міністерстві освіти і науки України. 12.11.2018 Перше засідання оновленої Ради представників громадських об’єднань корінних народів, національних меншин України при Міністерстві освіти і науки України.

6 листопада 2018 року о 10-00 в Залі колегії Міністерства освіти і науки України відбулось перше засідання оновленої Ради представників громадських об’єднань корінних народів, національних меншин України при Міністерстві освіти і науки України.

Організаційно-педагогічні та партнерські засади шкільної автономії  опорних закладів освіти в умовах     децентралізації  та ОТГ 12.11.2018 Організаційно-педагогічні та партнерські засади шкільної автономії опорних закладів освіти в умовах децентралізації та ОТГ

10 листопада 2018 року відбулося ознайомлення провідного наукового співробітника відділу економіки та управління ЗСО Інституту педагогіки НАПН України Олени Онаць з діяльністю опорних закладів освіти Почаївської ОТГ та Горинського опорного закладу Кременецького району.

Становлення освіти на Кременеччині: погляд крізь століття 12.11.2018 Становлення освіти на Кременеччині: погляд крізь століття
10 листопада 2018 року до100-річчя відкриття Української гімназії імені Івана Стешенка у м. Кременець відбулися Всеукраїнські наукові читання «Становлення освіти на Кременеччині: погляд крізь століття».

День української писемності  в м. Кременець 12.11.2018 День української писемності в м. Кременець
9 листопада 2018 року в м. Кременець Тернопільської області відбулися урочистості, присвячені Дню української писемності.

Партнерська взаємодія держави і громадськості в управлінні освітою в умовах децентралізації і ОТГ 12.11.2018 Партнерська взаємодія держави і громадськості в управлінні освітою в умовах децентралізації і ОТГ
9 листопада 2018 року в м. Кременець відбулося виїзне засідання Всеукраїнського клубу «Директор школи».

Семінар з планування програм багатомовної освіти для учасників Всеукраїнського експерименту 12.11.2018 Семінар з планування програм багатомовної освіти для учасників Всеукраїнського експерименту

5-8 листопада 2018р. у м. Києві у рамках реалізації проекту «Формування багатомовності у дітей та учнів: прогресивні європейські ідеї в українському контексті» проведено семінар з планування програм багатомовної освіти для учасників Всеукраїнського експерименту при підтримці МОН України та Офісу Верховного Комісара ОБСЄ у справах національних меншин.

2 листопада 2018р. Науково-методичний семінар для вчителів – мовників «Формування ключових компетентностей у контексті інтегрованого навчання мов і літератур національних меншин та зарубіжної літератури» 12.11.2018 2 листопада 2018р. Науково-методичний семінар для вчителів – мовників «Формування ключових компетентностей у контексті інтегрованого навчання мов і літератур національних меншин та зарубіжної літератури»

2 листопада 2018р. відбувся науково-методичний семінар для вчителів – мовників Шевченківського району м. Києва «Формування ключових компетентностей у контексті інтегрованого навчання мов і літератур національних меншин та зарубіжної літератури» на базі гімназії №153 імені О.С. Пушкіна. У роботі семінару взяли участь співробітники відділу навчання мов національних меншин та зарубіжної літератури: Фідкевич О.Л., Снєгірьова В.В., Курач Л.І.

Ключ до слова 09.11.2018 Ключ до слова

1–2 листопада у м. Кременчук відбулося відкрите засідання Міжрегіональної творчої групи учителів словесності «Ключ до слова». Тема засідання «Методики і технології конструювання компетентнісно спрямованого уроку літератури».

Вітаємо з ювілеєм! 08.11.2018 Вітаємо з ювілеєм!
Колектив Інституту педагогіки НАПН України щиро вітає з ювілеєм старшого наукового співробітника відділу біологічної, хімічної та фізичної освіти Інституту педагогіки НАПН України, кандидата педагогічних наук, старшого наукового співробітника Дмитра Олександровича Засєкіна

Теорія і технології управління загальноосвітніми навчальними закладами як активними соціально-педагогічними системами 05.11.2018 Теорія і технології управління загальноосвітніми навчальними закладами як активними соціально-педагогічними системами

18 жовтня 2018 року відбулося чергове засідання Президії Національної академії педагогічних наук України, на якому слухалося питання про результати наукового дослідження «Теорія і технології управління загальноосвітніми навчальними закладами як активними соціально-педагогічними системами» за 2015–2017 рр. наукового колективу відділу економіки та управління загальною середньою освітою Інституту педагогіки НАПН України.

Вітаємо з ювілеєм! 05.11.2018 Вітаємо з ювілеєм!
Найкращі побажання Тетяні Святославівні Мачачі! 

Колектив Інституту педагогіки НАПН України щиро вітає з Днем народження старшого наукового співробітника відділу технологічної освіти Інституту педагогіки НАПН України, кандидата педагогічних наук, старшого наукового співробітника Тетяну Святославівну Мачачу.

Всеукраїнський круглий стіл «Мовне обличчя України» 05.11.2018 Всеукраїнський круглий стіл «Мовне обличчя України»

1 листопада 2018 року в Черкаському державному університеті імені Богдана Хмельницького відбувся Всеукраїнський круглий стіл «Мовне обличчя України». У роботі цього заходу взяла участь завідувачка відділу навчання української мови та літератури Інституту педагогіки НАПН України Голуб Ніна Борисівна.

Базовий стандарт  професійної діяльності керівника нової української школи 01.11.2018 Базовий стандарт професійної діяльності керівника нової української школи
30 жовтня 2018 року Київський будинок учителя організував та провів круглий стіл на тему: «Базовий стандарт професійної діяльності керівника нової української школи».


Новини 121 — 140 з 1051
Початок | Поперед. | 5 6 7 8 9 | Наст. | Кінець Всі