Crossref Member Badge

Новини

RSS

Нові стандарти - нова школа 29.08.2013 Нові стандарти - нова школа

21 серпня 2013 року секція працівників відділів (управлінь) освіти райдержадміністрацій (міськвиконкомів), методистів Р(М)МК, ІМЦ, керівників районних (міських) методичних об’єднань учителів іноземних мов Івано-Франковської області розглянула питання «Особливості навчання іноземних мов у загальноосвітніх навчальних закладах у 2013/2014 навчальному році: пріоритети і завдання». Метою зустрічі було: ознайомити із стратегіями навчання іноземних мов, дидактичним та методичним забезпеченням процесу навчання в початковій школі й особливостями впровадження нового Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти, нових навчальних програм.

Обговорення проекту "Концепція географічної освіти" 01.08.2013 Обговорення проекту "Концепція географічної освіти"

Шановні колеги! 
Запрошуємо Вас взяти участь в обговоренні проекту "Концепції географічної освіти".
ПЕРЕЙТИ ДО ОБГОВОРЕННЯ

Увага!!! Оголошено прийом статей! 25.07.2013 Увага!!! Оголошено прийом статей!

Інститут педагогіки Національної академії педагогічних наук України оголошує прийом статей до чергового випуску збірника наукових праць «Проблеми сучасного підручника». До збірника приймаються статті, які присвячені проблемам створення і використання підручників й електронних засобів навчання.Термін прийому статей – до 01 жовтня 2013 року.

Вітаємо завідувачку лабораторії суспільствознавчої освіти Інституту педагогіки НАПН України Олену Іванівну Пометун з отриманням медалі «Незалежність України» 01.07.2013 Вітаємо завідувачку лабораторії суспільствознавчої освіти Інституту педагогіки НАПН України Олену Іванівну Пометун з отриманням медалі «Незалежність України»

Завідувачку лабораторії суспільствознавчої освіти Інституту педагогіки та члена-кореспондента НАПН України Олену Іванівну Пометун відзначено у Міжнародному академічному рейтингу «Золота фортуна» медаллю «Незалежність України». 

Науково-практичний семінар на тему «Шляхи реалізації інтеграційної моделі школа-коледж-ВНЗ-ринок праці» 28.06.2013 Науково-практичний семінар на тему «Шляхи реалізації інтеграційної моделі школа-коледж-ВНЗ-ринок праці»

27 червня 2013 року в м. Ужгороді на базі Спеціалізованого навчально-виховного комплексу ЗОШ І ст. – ДНЗ з поглибленим вивченням англійської мови «Пролісок» було проведено науково-практичний семінар на тему «Шляхи реалізації інтеграційної моделі школа-коледж-ВНЗ-ринок праці».

Вітаємо! 27.06.2013 Вітаємо!

25 червня 2013 р. в актовій залі НПУ імені М.П.Драгоманова відбулося урочисте зібрання колективу Університету, розширена вчена рада Університету, де було відзначено участь наукових співробітників лабораторії історії педагогіки Інституту педагогіки НАПН України у діяльності закладу.

Міжнародна конференція «Англійська мова для початкової школи» 24.06.2013 Міжнародна конференція «Англійська мова для початкової школи»

З 18 по 22 червня 2013 року в м. Ташкенті (Узбекистан) за ініціативи Британських рад в Україні, Казахстані, Узбекистані проходила Міжнародна конференція «Англійська мова для початкової школи».

Всеукраїнська науково-практична конференція з теми «Теорія і практика реалізації державних стандартів освітньої галузі «Суспільствознавство» в умовах реформування національної системи освіти» 24.06.2013 Всеукраїнська науково-практична конференція з теми «Теорія і практика реалізації державних стандартів освітньої галузі «Суспільствознавство» в умовах реформування національної системи освіти»

19-21 червня 2013 року на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція з теми «Теорія і практика реалізації державних стандартів освітньої галузі «Суспільствознавство» в умовах реформування національної системи освіти». Офіційно заявленою метою заходу було науково-методичне обґрунтування та визначення основних шляхів реалізації державних стандартів освітньої галузі «Суспільствознавство» в умовах реформування системи освіти України.

Всеукраїнська науково-практична конференція «Розвиток освітнього округу Кременчуччини «Профільна освіта регіону»: досвід і перспективи» 24.06.2013 Всеукраїнська науково-практична конференція «Розвиток освітнього округу Кременчуччини «Профільна освіта регіону»: досвід і перспективи»

21 червня 2013 року на базі Кременчуцького інституту Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля відбулася всеукраїнська науково-практична конференція «Розвиток освітнього округу Кременчуччини «Профільна освіта регіону»: досвід і перспективи».

Практичний семінар «Підручник з інформатики в контексті розвитку сучасних ІКТ» 21.06.2013 Практичний семінар «Підручник з інформатики в контексті розвитку сучасних ІКТ»

21 червня 2013 року в м. Києві відбувся практичний семінар «Підручник з інформатики в контексті розвитку сучасних ІКТ».

Засідання Президії НАПН України від 20 червня 2013 р. 21.06.2013 Засідання Президії НАПН України від 20 червня 2013 р.

20 червня 2013 року відбулось засідання Президії Національної академії педагогічних наук України, на якому розглядалось питання про організацію і результати експериментальної роботи в Інституті педагогіки НАПН України. 

Розміщено бібліографічний покажчик праць лабораторії навчання іноземних мов 17.06.2013 Розміщено бібліографічний покажчик праць лабораторії навчання іноземних мов

Шановні колеги! Запрошуємо Вас ознайомитися з переліком публікацій наукових співробітників лабораторії навчання іноземних мов Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук за 2012-2013 рр.

ПЕРЕГЛЯНУТИ СПИСОК

VII Міжнародна науково-практична конференція «Русский язык в поликультурном мире» 12.06.2013 VII Міжнародна науково-практична конференція «Русский язык в поликультурном мире»

8-11 червня 2013 р. в м. Ялті відбулася VII Міжнародна науково-практична конференція «Русский язык в поликультурном мире».

IV Всеукраїнський науково-практичний семінар «Педагогічна компаративістика-2013: трансформації в освіті зарубіжжя та український контекст» 11.06.2013 IV Всеукраїнський науково-практичний семінар «Педагогічна компаративістика-2013: трансформації в освіті зарубіжжя та український контекст»

10 червня 2013 року в м. Києві відбувся IV Всеукраїнський науково-практичний семінар «Педагогічна компаративістика-2013: трансформації в освіті зарубіжжя та український контекст».

Всеукраїнський семінар «Виклики на шляху запровадження вивчення другої іноземної мови з 5-го класу». 10.06.2013 Всеукраїнський семінар «Виклики на шляху запровадження вивчення другої іноземної мови з 5-го класу».

З 3 по 6 червня 2013р. в смт. Чорноморське (АРК) відбувся Всеукраїнський семінар методистів обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти з теми: «Виклики на шляху запровадження вивчення другої іноземної мови з 5-го класу». Ініціатором семінару були Міністерство освіти і науки України та Британська рада в Україні.

Круглий стіл на тему «Інтеграція профінформації. Зміст освіти профільної школи» 31.05.2013 Круглий стіл на тему «Інтеграція профінформації. Зміст освіти профільної школи»

30 травня 2013 року в м. Києві на базі спеціалізованої школи № 130 з поглибленим вивченням англійської та італійської мови імені Данте Аліг'єрі було проведено круглий стіл на тему «Інтеграція профінформації. Зміст освіти профільної школи».

Науково-практична конференція «Компетентнісно орієнтована методика навчання математики і фізики в основній школі» 24.05.2013 Науково-практична конференція «Компетентнісно орієнтована методика навчання математики і фізики в основній школі»

23 травня 2013 року на базі Вишгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 відбулася науково-практична конференція «Компетентнісно орієнтована методика навчання математики і фізики в основній школі».

Круглий стіл в м. Конотоп Сумської області 23.05.2013 Круглий стіл в м. Конотоп Сумської області

22 травня 2013 року в м. Конотоп Сумської області відбувся круглий стіл «Правове і технологічне забезпечення організаційного механізму управління діяльністю загальноосвітнього навчального закладу».

Науково-практична конференція «Засоби і технології сучасного навчального середовища» 20.05.2013 Науково-практична конференція «Засоби і технології сучасного навчального середовища»

17-18 травня 2013 року в Кіровоградському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка відбулася науково-практична конференція «Засоби і технології сучасного навчального середовища».

Всеукраїнська науково-практична конференція «Інформаційні технології в освіті: стан, проблеми, перспективи» 20.05.2013 Всеукраїнська науково-практична конференція «Інформаційні технології в освіті: стан, проблеми, перспективи»

16-17 травня 2013 року в м. Херсоні відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Інформаційні технології в освіті: стан, проблеми, перспективи».


Новини 941 — 960 з 1016
Початок | Поперед. | 46 47 48 49 50 | Наст. | Кінець Всі