Новини

RSS

Дидактичні та методичні положення компетентнісно орієнтованого підходу до навчання іноземних мов упроваджуємо у шкільну практику: апробація проміжних результатів 01.11.2018 Дидактичні та методичні положення компетентнісно орієнтованого підходу до навчання іноземних мов упроваджуємо у шкільну практику: апробація проміжних результатів

30–31 жовтня 2018 року на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського відбулася обласна науково-практична конференція «Лінгводидактичні засади компетентнісно орієнтованого навчання іноземних мов у закладах освіти». У роботі конференції взяли участь наукові співробітники Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України, науково-педагогічні, педагогічні працівники закладів вищої та загальної середньої освіти Чернігівської області, агенти змін Нової української школи, заступники директорів та учителі англійської мови шкіл міста Чернігова, учителі іноземних мов – слухачі курсів підвищення кваліфікації.

Виставка «Інноватика в сучасній освіті» 26.10.2018 Виставка «Інноватика в сучасній освіті»

У рамках виставки «Інноватика в сучасній освіті» 25 жовтня відбувся круглий стіл «Математична та інформатична освіта 12-річної школи: якій їй бути», організований відділом математичної та інформатичної освіти Інституту педагогіки НАПН України.

Дисемінація впровадження в освітній процес інноваційного досвіду експериментальної діяльності – потенційний ресурс підвищення якості надання освітніх послуг 25.10.2018 Дисемінація впровадження в освітній процес інноваційного досвіду експериментальної діяльності – потенційний ресурс підвищення якості надання освітніх послуг

25 листопада 2018 року відбулося засідання науково-методичної комісії з інформатизації закладів освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України з у межах науково - практичного семінару «Дисемінація впровадження в освітній процес інноваційного досвіду експериментальної діяльності – потенційний ресурс підвищення якості надання освітніх послуг» на Десятій Міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті».

Презентація «Василь Сухомлинський: до 100 - річчя від дня народження» 25.10.2018 Презентація «Василь Сухомлинський: до 100 - річчя від дня народження»

24 жовтня 2018 року у рамках Міжнародної виставки “Інноватика в сучасній освіті” відбулася Презентація бібліографічного покажчика, Василь Олександрович Сухомлинський: до 100-річчя від дня народження

Реалізація інноваційних технологій в умовах упровадження Концепції Нової української школи 25.10.2018 Реалізація інноваційних технологій в умовах упровадження Концепції Нової української школи

24 жовтня 2018 року у рамках Десятої міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» та Восьмої міжнародної виставки освіти за кордоном «World Edu» відбувся науково-практичний семінар «Реалізація інноваційних технологій в умовах упровадження Концепції Нової української школи».

Підготовка майбутніх педагогів – актуальні виклики 23.10.2018 Підготовка майбутніх педагогів – актуальні виклики
22 жовтня 2018 року в Інституті педагогіки НАПН України відбулося засідання українсько-чеського круглого столу «Підготовка майбутніх педагогів – актуальні виклики»

На шляху до інклюзії. Як працювати з іншістю в школі 23.10.2018 На шляху до інклюзії. Як працювати з іншістю в школі
22 жовтня 2018 року в залі засідань Національної академії педагогічних наук відбувся Міжнародний українсько-чеський семінар «На шляху до інклюзії. Як працювати з іншістю в школі»

Опорний заклад освіти як центр управління Новою українською школою в умовах децентралізації 23.10.2018 Опорний заклад освіти як центр управління Новою українською школою в умовах децентралізації
23 жовтня 2018 року в рамках X Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» та ХІII Міжнародної виставки «WorldEdu» під час проведення громадської платформи «Опорний заклад освіти як центр управління Новою українською школою в умовах децентралізації» взяли участь наукові співробітники відділу економіки та управління загальною середньою освітою Інституту педагогіки НАПН України

Десята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Восьма міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» 23.10.2018 Десята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Восьма міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu»

23 жовтня 2018 р. у Київському Палаці дітей та юнацтва відкрилась Десята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Восьма міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu».

Конкурс на заміщення посади вченого секретаря Інституту педагогіки НАПН України 23.10.2018 Конкурс на заміщення посади вченого секретаря Інституту педагогіки НАПН України

Інститут педагогіки НАПН України оголошує конкурс на заміщення посади вченого секретаря.

Мій особистісно зорієнтований урок 22.10.2018 Мій особистісно зорієнтований урок

11-13 жовтня 2018 року в м. Одесі відбувся VIII Всеукраїнський Фестиваль педагогічних ідей «Мій особистісно зорієнтований урок» в якому взяли участь співробітники відділу навчання української мови і літератури Інституту педагогіки НАПН України: Фасоля Анатолій Миколайович, провідний науковий співробітник, Бійчук Галина Леонідівна, старший науковий співробітник, Тименко Валентина Миколаївна, молодший науковий співробітник.

 До 100-річчя всесвітньовідомого видатного українського педагога Василя Олександровича Сухомлинського 09.10.2018 До 100-річчя всесвітньовідомого видатного українського педагога Василя Олександровича Сухомлинського

28 вересня 2018 року світова освітянська спільнота відзначала 100-річчя класика педагогіки 20 століття, публіциста, письменника - Василя Олександровича Сухомлинського.

Гірка втрата 09.10.2018 Гірка втрата

Дев’ятого жовтня вранці помер Олександр Федорович Надтока. Наш колега, завідувач відділу навчання географії та економіки Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України, кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник.

Засідання вченої ради Іституту педагогіки НАПН України 08.10.2018 Засідання вченої ради Іституту педагогіки НАПН України
8 жовтня 2018 року відбулося засідання вченої ради Іституту педагогіки НАПН України

Всеукраїнський науково-методичний семінар з питань вивчення мови іврит та історії єврейського народу 08.10.2018 Всеукраїнський науково-методичний семінар з питань вивчення мови іврит та історії єврейського народу

3-4 жовтня 2018 року у м. Чернівці відбувся Всеукраїнський науково-методичний семінар з питань вивчення мови іврит та історії єврейського народу у закладах загальної середньої освіти у 2018/2019 навчальному році.

Найщиріші привітання  з Днем працівника освіти! 04.10.2018 Найщиріші привітання з Днем працівника освіти!


Директор і колектив Інституту педагогіки НАПН України
вітають освітян з професійним святом!

Шкільний курикулум: проблеми та можливості для розвитку 01.10.2018 Шкільний курикулум: проблеми та можливості для розвитку

7-8 грудня 2018 р. на базі Інституту педагогічних наук (Республіка Молдова) відбудеться Міжнародна наукова конференція «Шкільний курикулум: проблеми та можливості для розвитку»

Вітаємо з ювілеєм Людмилу Анатоліївну Онищук! 26.09.2018 Вітаємо з ювілеєм Людмилу Анатоліївну Онищук!

Колектив Інституту педагогіки НАПН України щиро вітає з Днем народження головного наукового співробітника відділу інновацій та стратегій розвитку освіти, доктора педагогічних наук Людмилу Анатоліївну Онищук.

Вітаємо з Днем народження Олега Михайловича Топузова ! 25.09.2018 Вітаємо з Днем народження Олега Михайловича Топузова !

Колектив Інституту педагогіки НАПН України щиро вітає з Днем народження Олега Михайловича Топузова, віце-президента Національної академії педагогічних наук України, директора Інституту педагогіки НАПН України, члена-кореспондента НАПН України, доктора педагогічних наук, професора.

Вітаємо з ювілеєм Надію Михайлівну Бібік! 25.09.2018 Вітаємо з ювілеєм Надію Михайлівну Бібік!

Колектив Інституту педагогіки НАПН України щиро вітає з Днем народження головного наукового співробітника відділу початкової освіти Інституту педагогіки НАПН України, дійсного члена НАПН України, доктора педагогічних наук, професора Надію Михайлівну Бібік.


Новини 41 — 60 з 943
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі