Події

RSS

02.06.2019 ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Педагогічна компаративістика і міжнародна освіта – 2019: інтернаціоналізація та інтеграція в освіті в умовах глобалізації»
30 травня 2019 року в Інституту педагогіки НАПН України відбулася ІІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Педагогічна компаративістика і міжнародна освіта – 2019: інтернаціоналізація та інтеграція в освіті в умовах глобалізації»

01.06.2019 Літня школа 2019
Наприкінці травня цього року в Інституті педагогіки НАПН України відбулося навчання в літній школі аспірантів, молодих учених і педагогів-дослідників експериментальних майданчиків Всеукраїнського рівня, організованій відповідно до плану реалізації грантового проекту «Україна – Європейський Союз: Крос-культурні порівняння в освітніх дослідженнях», який співфінансується Європейською Комісією в рамках проекту «Україна – ЄС: крос-культурні порівняння в освітніх дослідженнях».

12.04.2019 У пошуках освітніх альтернатив
У рамках Модуля Жана Моне відбулися заняття з аспірантами з курсу «Альтернативна освіта». Під час проходження курсу учасники спробували дати відповіді на запитання: Що таке альтернативна освіта і де її коріння? Чи можуть альтернативні школи бути «традиційними»? Які стратегії і методи працюють в альтернативній освіті?

04.02.2019 «Україна-ЄС: крос-культурні порівняння в освітніх дослідженнях» прослухали курс «Ключові питання шкільної освіти ЄС» - 2018-2019
У грудні учасники модуля «Україна-ЄС: крос-культурні порівняння в освітніх дослідженнях» прослухали курс «Ключові питання шкільної освіти ЄС» (автор – проф. Топузов О.М.). Вони ознайомилися з особливостями організації початкової та загальної середньої освіти в країнах ЄС, освітньою політикою та школобазованим управлінням, а також моделями оцінювання учнів в країнах ЄС.

16.11.2018 Третій етап реалізації модуля Жана Моне «Україна-ЄС: крос-культурні порівняння в освітніх дослідженнях» (2016 – 2019)
В Інституті педагогіки НАПН розпочався третій етап реалізації модуля Жана Моне «Україна-ЄС: крос-культурні порівняння в освітніх дослідженнях» (2016 – 2019). В рамках модуля проводяться конференції, літні школи для науковців та наукові дослідження, пов'язані з європейським освітнім виміром.

03.07.2018 Літня школа 2018
25 - 30 червня 2018 р. в Інституті педагогіки НАПН України пройшла літня школа для аспірантів, організована відповідно до плану реалізації проекту Жана Моне.

08.06.2018 ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Педагогічна компаративістика і міжнародна освіта – 2018: трансформації та інновації в освіті у глобалізованому світі»

7-8 червня 2018 року в Інституту педагогіки НАПН України відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Педагогічна компаративістика і міжнародна освіта – 2018: трансформації та інновації в освіті у глобалізованому світі», яку було проведено відділом порівняльної педагогіки у тісній співпраці та за підтримки програми Erasmus+ у рамках проекту «Україна – ЄС: крос-культурні порівняння в освітніх дослідженнях» (модуль Жана Моне), що реалізується Інститутом педагогіки НАПН України.

08.02.2018 Альтернативна освіта в країнах Європейського Союз
Розпочато заняття з курсу «Альтернативна освіта в країнах Європейського Союзу» (лектор – Заболотна О. А., доктор педагогічних наук, професор, головний науковий співробітник відділу міжнародних зв’язків та наукової співпраці Інституту педагогіки НАПН України).

07.08.2017 Літня школа 2017
10 - 14 липня 2017 р. в Інституті педагогіки НАПН України пройшла літня школа для аспірантів, організована відповідно до плану реалізації проекту Жана Моне.

31.05.2017 Звіт по курсу «Освітні реформи в країнах ЄС»
Аспіранти Інституту педагогіки НАПН України успішно пройшли курс «Освітні реформи в країнах ЄС» під керівництвом кандидата педагогічних наук, старшого наукового співробітника відділу порівняльної педагогіки Інституту педагогіки НАПН України А.П.Джурило. 

23.05.2017 Міжнародна конференція "Україна-ЄС: крос-культурні порівняння в освітніх дослідженнях"
22-23 травня 2017 року в Інституту педагогіки НАПН України відбулася I Міжнародна наукова конференція «Україна-ЄС: крос-культурні порівняння в освітніх дослідженнях». Конференція стала важливою подією, організація якої стала можливою завдяки тісній співпраці Відділу міжнародних зав’язків та наукової співпраці Інституту педагогіки НАПН України з Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини, Центром трансатлантичної мобільності Познанського університету імені Адама Міцкевича та Українською асоціацією дослідників освіти.

25.02.2017 Звіт по курсу занять «Альтернативна освіта в країнах Європейського Союзу»
Завершено курс навчальних занять з курсу «Альтернативна освіта в країнах Європейського Союзу» під керівництвом доктора педагогічних наук, професора Заболотної Оксани Адольфівни.

01.02.2017 Розклад навчальних занять з курсу «Альтернативна освіта в країнах Європейського Союзу»
Шановні аспіранти! 3.02.2017 р. розпочинаються заняття з курсу «Альтернативна освіта в країнах Європейського Союзу» доктора педагогічних наук, професора Заболотної Оксани Адольфівни.

27.12.2016 27 грудня 2016 року відбулася чергова лекція з європейської освіти за програмою Жана Моне

27 грудня 2016 року відбулася лекція за програмою Жана Моне «Ресурси на середню освіту в Європейському Союзі». Ведучий: доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України, директор Інституту педагогіки НАПН України О.М.Топузов.

21.12.2016 20 грудня 2016 року відбулася наступна лекція з європейської освіти за програмою Жана Моне
20 грудня 2016 року відбулася інтерактивна лекція з європейської освіти за програмою Жана Моне під назвою «Ресурси на середню освіту в Європейському Союзі»

Лектор: доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України, директор Інституту педагогіки НАПН України О.М.Топузов.

16.12.2016 Відбулися чергові лекції в рамках Модуля Жана Моне «Україна – ЄС: крос-культурні порівняння в освітніх дослідженнях»
13 грудня 2016 року в Інституті педагогіки НАПН України було проведено чергову лекцію в рамках Модуля Жана Моне «Управління школою в країнах ЄС» та обговорено питання «Оцінювання успішності студентів (учнів) в країнах ЄС».

І Міжнародна наукова конференція «Україна – ЄС: крос-культурні порівняння в освітніх дослідженнях»
22-23 травня 2017
Інститут педагогіки НАПН України Відділ міжнародних зв’язків та наукової співпраці у співпраці з Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини Українською асоціацією дослідників освіти Офісом трансатлантичної мобільності Університету імені Адама Міцкевича.