Crossref Member Badge

Експертиза шкільних підручників : інструктивно-методичні матеріали для експертизи проектів підручників для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів

Автор (автори): за заг. ред. О. М. Топузова

Експертиза шкільних підручників : інструктивно-методичні матеріали для експертизи проектів підручників для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів ; за заг. ред. О. М. Топузова. – К. : Педагогічна думка, 2016. – 128 с.

Завантажити

Посібник містить нормативні документи Міністерства освіти і науки України, Інституту модернізації змісту освіти щодо організації й проведення конкурсного відбору проектів підручників для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів та інструктивно-методичні матеріали для здійснення експертизи проектів підручників, розроблені за участю фахівців МОН України, Інституту модернізації змісту освіти, Інституту педагогіки НАПН України, Інституту проблем виховання НАПН України, Інституту психології імені Г. С. Костюка НАПН України та робочою групою МОН України з упровадження гендерного компоненту та недискримінації в освіті. Розраховано на науковців, учителів, методистів, які будуть здійснювати експертизу електронних версій проектів підручників для 9-го класу загальноосвітніх навчальних закладів. Посібник можна використовувати у процесі підвищення кваліфікації вчителів в системі післядипломної педагогічної освіти та під час здійснення апробації шкільної навчальної літератури.


Кількість переглядів - 231


Назад до розділу