Crossref Member Badge

Кулінарія для 11 класу. Технологічний напрям. Технологічний профіль

Автор (автори): Вдовченко В. В., Левченко Н. Г.


36.jpg

Вдовченко В. В. Кулінарія для 11 класу : підручник. Технологічний напрям. Технологічний профіль / В. В. Вдовченко, Н. Г. Левченко. – К. : Педагогічна думка, 2012. – 188 с.

Зміст підручника базується на компетентнісному підході в оволодінні навчальним матеріалом з метою професійного самовизначення, особистісної самореалізації учнів в улюбленому виді діяльності для сфери життєдіяльності людини: «людина–людина» і методі проектів.

Розділи підручника ознайомлюють старшокласників з фізіологією харчування, товарознавством харчових продуктів, технологією первинної обробки продуктів і приготування напівфабрикатів, технологією приготування страв, основами калькуляції та обліку і контролем якості продукції. Параграфи завершуються практичними роботами, що носять творчий характер і особистісно-зорієнтовані залежно від професійних уподобань, темпераменту учня, улюбленого виду проектної діяльності (вербального чи ілюстративного). Після параграфів подано відомості про професії у галузі харчової промисловості, а також корисні поради з виконання технологічних процесів, первинної обробки продуктів, приготування напівфабрикатів і готових страв.

Упровадження підручника у навчальний процес старшої школи забезпечить підвищення ефективності профільного технологічного навчання старшокласників за профілем «Кулінарія».

Призначений для старшокласників, які навчаються за технологічним напрямом, технологічним профілем з кулінарії, учителів технологій. Може використовуватися у навчальному процесі професійно-технічних навчальних закладів, а також у процесі підготовки майбутніх учителів технологій.


Кількість переглядів - 152


Назад до розділу