Crossref Member Badge

Українська мова (для 3 класу ЗНЗ із навчанням молдовською мовою)

Автор (автори): Хорошковська О.Н., Петрук О.М.

пiдр_для_молд_3_кл.jpg

Українська мова : підручник для 3 класу загальноосвітніх навчальних закладів із навчання молдовською мовою / О.Н. Хорошковська, О.М. Петрук. – Львів : Світ, 2013. −180 с.

Зміст підручника відповідає чинній програмі з української мови для 3 класу шкіл з молдовською мовою навчання. Підручник побудовано на засадах особистісно-зорієнтованого та комунікативного підходів. Матеріал спрямований на забезпечення розвитку усіх видів мовленнєвої діяльності – аудіювання, говоріння, читання і письма.

Підручник з української мови структуровано за мовними розділами, що складаються з відповідних параграфів, кожен з яких містить текстовий та ілюстративний матеріал, а також систему вправ, спрямованих на оволодіння мовно-мовленнєвими та комунікативними уміннями. Крім того, у підручник включено окремі тексти різних жанрів для розвитку читацьких умінь. Добір текстів здійснено за тематичним принципом відповідно зі сферами мовлення, визначеними у програмі.

Упровадження підручника забезпечить вивчення української мови за новою програмою для загальноосвітніх навчальних закладів із молдовською мовою навчання. Для учнів 3 класу загальноосвітніх навчальних закладів із молдовською мовою навчання.

Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (наказ МОН України від 17.07.2013р. № 994).


Кількість переглядів - 123


Назад до розділу