Crossref Member Badge

Посібник "Біологія. Географія" для учнів 7 класу

Автор (автори): Рибалко Л. М., Гринюк О. С., Мащенко О. М.

Текст посібника: Завантажити

Біологія. Географія : посібник. [для учнів 7 кл. заг.-освіт. навч. закл.] / Л. М. Рибалко, О. С. Гринюк, О. М. Мащенко. – Полтава, 2014. – 143 с.

Посібник написаний відповідно до навчальної програми з інтегрованого курсу «Біологія. Географія». У першій частині посібника подано природничо-біологічний модуль, змістове наповнення якого включає завдання, лабораторні та практичні роботи, узагальнення знань з біології, що відповідає вимогам до навчальних здібностей учнів за чинною програмою з біології 7 класу. Друга частина містить природничо-географічний модуль, зміст якого передбачений чинною навчальною програмою з географії 7 класу.

У структурі та змісті посібника втілено інтегрований, еколого-еволюційний і діяльнісний підходи до навчання. Значна увага в посібнику приділяється внутрішньопредметній і міжпредметній інтеграції біології з географією. Завдання інтегративного змісту передбачають застосування знань із фізики та хімії.

Мета посібника – формувати в учнів цілісні знання про природу та природничо-наукову компетентність, завдяки різним формам та запропонованим методам навчання розвивати в учнів дослідницьку діяльність, пізнавальну активність і навички самостійної роботи.

Для учнів 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів.Кількість переглядів - 64


Назад до розділу