Crossref Member Badge

Посібник "Біологія. Географія" для учнів 9 класу

Автор (автори): Рибалко Л. М., Васюкова Н. М., Гринюк О. С.

Текст посібника: Завантажити

Посібник написаний відповідно до навчальної програми з інтегрованого курсу «Біологія. Географія». У першій частині посібника подано природничо-біологічний модуль, змістове наповнення якого включає завдання, лабораторні та практичні роботи, узагальнення знань з біології, що відповідає вимогам до навчальних здібностей учнів за чинною програмою з біології 9 класу. Друга частина містить природничо-географічний модуль, зміст якого передбачений чинною навчальною програмою з географії 9 класу.

У структурі та змісті посібника втілено інтегрований, еколого-еволюційний і діяльнісний підходи до навчання. Значна увага в посібнику приділяється внутрішньопредметній і міжпредметній інтеграції біології з географією. Завдання інтегративного змісту передбачають застосування знань із фізики та хімії.

Мета посібника – формувати в учнів цілісні знання про природу та природничо-наукову компетентність, завдяки різним формам та запропонованим методам навчання розвивати в учнів дослідницьку діяльність, пізнавальну активність і навички самостійної роботи.

Для учнів 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів.
Кількість переглядів - 64


Назад до розділу