ORCID

Малюга Микола Миколайович, науковий співробітник відділу

Коло наукових інтересів: економіка освіти; навчально-методичне забезпечення підготовки докторів філософії у галузі освіти; поведінкова економіка; державне управління соціокультурною сферою та публічні фінанси в Україні та Франції; інформаційні технології в управлінні; менеджмент і управління в галузі спорту.

Творчий шлях. У 2009 році закінчив Київський національний економічний  університет імені Вадима Гетьмана за спеціальністю «Міжнародна економіка». У 2016 році закінчив Національну школу управління Франції (ENA) та Інститут політичних досліджень Страсбурзького університету,   одержав диплом магістра з  права, економіки та управління, спеціалізація «Управління та державні  фінанси». У рамках навчальної програми стажувався у Національній комісії із публічних дебатів (березень-квітень 2016 року), м. Париж, Франція. У 2014 році закінчив спеціалізований цикл «CISAP» «Державні політики: від планування до оцінки виконання» у Національній школі управління Франції (ENA).  З 1995 року по теперішній час працював на різних посадах у Міністерстві молоді та спорту України, Державному комітеті з питань молоді, спорту та туризму, Національному олімпійському комітеті України, Федерації футболу України, Головному управлінні з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу Київської міської державної адміністрації та комунальному підприємстві «Центр організації дорожнього руху».

З 2017 року по теперішній час – науковий співробітник  відділу економіки та управління загальною середньою освітою Інституту педагогіки НАПН України. 

 Брав участь у численних стажуваннях, семінарах, колоквіумах, конгресах та круглих столах, які були організовані МОК, УЄФА, Радою Європи, ENA, НАДУ, OECD, Фондом Пінчука тощо. 

  Науковий доробок: опубліковано понад 50 праць.

Відзнаки:   Почесна грамота Кабінету Міністрів України, Подяка Київського міського голови, Почесна грамота Київської міської державної адміністрації.