ORCID

Мезенцева Олена Іванівна, кандидат педагогічних наук, науковий співробітник відділу інновацій та стратегій розвитку освіти, заступник директора з НВР середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 195 ім. В.І. Кудряшова м. Києва, співголова Всеукраїнської громадської організації «Асоціація вальдорфських ініціатив в Україні»,представник України в Міжнародній Раді Вальдорфської\Штайнер освіти «Гаазьке Коло» при Педагогічній Секції Гьотеануму (Pädagogische Sektion der Freien Hochschule für Geisteswissenschaft \ Internationale Konferenz der Waldorfpädagogischen Bewegung (Haager Kreis) – Дорнах, Швейцарія..

Коло наукових інтересів: загальна середня освіта, інноваційні та альтернативні педагогічні системи, міжнародна діяльність в освіті, соціальна педагогіка, вальдорфська педагогіка.

Творчий шлях. У 2006 року закінчила Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, отримала диплом магістра (з відзнакою) за спеціальністю «Мова та література (англійська, німецька)» та здобула кваліфікацію викладача англійської мови; вчителя німецької мови та зарубіжної літератури.

У 2019 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидат педагогічних наук за спеціальністю 13.00.05 – соціальна педагогічка, на тему:

«Соціально-педагогічні основи гармонізації виховного середовища дитини в діяльності Вальдорфських шкіл»

Автор «Освітньої програми початкової освіти за вальдорфською педагогікою» (лист ДСЯО від 11.09.2020 №  01/01-23/1044) У науковому доробку 28 друкованих праць.