Crossref Member Badge

Круглий стіл «Аналіз програм здорового способу життя, профілактики ризикованої поведінки та ВІЛ/СНІДу в системі освіти України»

Круглий стіл «Аналіз програм здорового способу життя, профілактики ризикованої поведінки та ВІЛ/СНІДу в системі освіти України» 27.02.2013

26 лютого 2013 року Громадською радою при Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України проведено круглий стіл «Аналіз програм здорового способу життя, профілактики ризикованої поведінки та ВІЛ/СНІДу в системі освіти України».

Мета даного заходу полягала в обговоренні питань щодо удосконалення програм, спрямованих на профілактику ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально-небезпечних явищ в дитячому та підлітковому середовищі.

Учасниками засідання були представники Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Національної академії педагогічних наук України, члени Громадської ради при МОН, представники державних органів влади, громадських і релігійних організацій, автори підручників і програм «Основи здоров’я», освітяни та науковці з усіх областей України.

Робота круглого столу здійснювалася за трьома напрямками:

· Практичні результати впровадження програм профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу в країнах світу та в Україні.

· Аналіз тренінгових курсів з профілактики ризикованої поведінки та ВІЛ-інфекції/СНІДу в Україні.

· Аналіз програм і підручників «Основи здоров’я» для 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

У ході роботи круглого столу були сформовані пропозиції і рекомендації щодо вдосконалення програм, спрямованих на формування здорового способу життя та профілактики ризикованої поведінки. Нині усі бажаючі можуть надіслати до Громадської ради при Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України свої пропозиції і рекомендації з даного питання.


Повернення до списку