Crossref Member Badge

Відбулася XVI Міжнародна виставка навчальних закладів

Відбулася XVI Міжнародна виставка навчальних закладів 28.02.2013

25–27 лютого 2013 року у Київському Палаці дітей та юнацтва (м. Київ, вул. І. Мазепи, 13) відбулася  XVI Міжнародна виставка навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2013».


Організатори виставки: Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України, виставкова фірма «КАРШЕ».

На виставці свої досягнення представляли навчальні заклади України, обласні та міські управління освіти, заклади післядипломної освіти, науково-методичні центри, міжнародні і наукові установи, підприємства, видавці сучасних підручників, виробники технічних засобів навчання, автори інноваційних педагогічних технологій, комерційні структури та видавництва.

У рамках виставки відбувся Конкурс наукових робіт. У номінації «Інформаційно-комунікаційні технології в позашкільній освіті, загальноосвітніх закладах та професійно-технічній освіті» Інститут педагогіки НАПН України було нагороджено срібною медаллю.

Паралельно з виставкою проводилися науково-практичні конференції і семінари. Так, 25 лютого 2013 року Л.М. Калініна, завідувач лабораторії управління освітніми закладами Інституту педагогіки НАПН України, брала участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Від школи навчання до школи життя: досвід становлення профільного навчання у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах», організованій Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. За особистий творчий внесок в удосконалення змісту навчально-виховного процесу Людмилу Миколаївну Калініну було нагороджено Почесним дипломом виставки.

26 лютого 2013 року співробітники лабораторії дидактики Інституту педагогіки НАПН України (Васьківська Г.О., Кизенко В.І., Косянчук С.В.) провели круглий стіл «Дидактичні засади фундаменталізації змісту освіти в умовах профільного навчання».

У ході роботи круглого столу обговорювалися питання:

· Теоретико-методологічні засади фундаменталізації змісту освіти старшої школи;

· Фундаменталізація змісту варіативного освітнього компонента в основній і старшій школі;

· Формування ціннісно-смислових орієнтацій в учнів старшої школи;

· Формування морально-громадянських цінностей учнів.

Переглянути фото 


Додаткові зображення:  Завантажити / Завантажити / Завантажити

Повернення до списку