Crossref Member Badge

"І не тільки про себе"

30.05.2017

1 червня 2017 року у Інституті педагогіки НАПН України

(вул. Січнових Стрільців, 52-д)

о 17 годині відбудеться презентація книги Миколи Мельника

"І не тільки про себе", яка нещодавно вийшла друком у

видавничому домі "Простір"

 

У книзі генерал-лейтенанта Мельника Миколи Івановича розповідається  не тільки про його життєвий шлях, нелегкий,  багатий на знакові події, на зустрічі з яскравими особистостями, на участь у прийнятті важливих державних рішень, але і про патріотичну громадську діяльність автора та його соратників на ниві становлення незалежної української держави.

"Найбільшу увагу я приділив двом, насправді патріотичним, військовим структурам – Національній гвардії і Військовій розвідці, до яких особисто був причетним у певний період їх творення і виконання важливих професійних завдань у сфері національної безпеки України. На жаль, про роль НГУ 1991-2000 рр. в утвердженні і збереженні цілісності України на першому етапі її незалежності поки що докладно ніхто ще не писав. Це перша публікація такого характеру. Сподіваюсь, що історики колись використають цей матеріал і більш професійно та об'єктивно опишуть місце та роль НГУ в Незалежній Україні», - зазначає автор.

Книга стане корисною не тільки для фахових  військових, але і для науковців та педагогів, керівників шкіл та органів управління освіти  у вивченні  окремих сторінок  творення української державності, внеску  особистостей у зміцнення  її цілісності та соборності,  військово-патріотичного виховання підростаючого покоління, формування громадянського суспільства.

Асоціація керівників шкіл України і відділ економіки  та управління ЗСО Інституту педагогіки  НАПН України.    

Повернення до списку