Crossref Member Badge

Круглий стіл «Управлінська вертикаль у шкільній освіті: якість, прозорість, взаємодія»

13.06.2014

20 червня 2014 року об 11.00 в Інституті педагогіки Національної академії педагогічних наук України за адресою: м. Київ, вул. Артема, 52-Д, кімн.418 відбудеться круглий стіл для науковців, управлінців в галузі освіти та представників громадянського суспільства «Управлінська вертикаль у шкільній освіті: якість, прозорість, взаємодія».

Організатори заходу – громадська організація «Об’єднання «Агенція розвитку освітньої політики» та лабораторія управління освітніми закладами Інституту педагогіки НАПН України. Захід відбувається за підтримки освітніх програм Міжнародного фонду «Відродження».

Під час круглого столу учасники будуть ознайомлені з результатами дослідження «Система управління загальною середньою освітою в Україні на рівні району та області: якість, прозорість, взаємодія», станом підзвітності, відповідальності й залучення громади в управлінський процес, та візьмуть участь у розробленні рекомендацій органам державного управління освітою та громадянському суспільству щодо подолання визначених упродовж дослідження проблем.

Запрошуються всі зацікавлені особи. Контактна особа: Ірина Іванюк, заступник голови Агенції розвитку освітньої політики, irinaivanyuk72@gmail.com, тел. 095 330 92 69, Калініна Людмила Миколаївна, завідувач лабораторії управління освітніми закладами,  lab_man@ukr.net, тел. (044) 481 3762

Метою проекту «Проведення дослідження «Система управління загальною середньою освітою в Україні на рівні району та області: якість, прозорість, взаємодія», що здійснюється громадською організацією «Об’єднання «Агенція розвитку освітньої політики» за підтримки освітніх програм Міжнародного фонду “Відродження” є аналіз повноважень та меж відповідальності органів управління освітою в галузі загальної середньої освіти, стану підзвітності, відповідальності і залучення громади в управлінський процес, вироблення рекомендацій щодо  модернізації системи управління шкільною освітою та здійснення освітніх реформ з урахуванням кращого зарубіжного досвіду децентралізації освіти.

Результатом діяльності проекту має бути аналітичний звіт дослідження з рекомендаціями щодо демократизації вертикалі управління шкільною освітою в Україні.

Повернення до списку