Crossref Member Badge

Міжнародна конференція «Досліджуємо інновації у навчанні і освіті для сталого розвитку»

19.03.2015

16-18 квітня 2015 у Загребі, Хорватія відбудеться 10-та Міжнародна конференція «Досліджуємо інновації у навчанні і освіті для сталого розвитку», яку ініціює міжнародна освітня Мережа професійного розвитку вчителів.

Тематику конференції пов’язано із запровадженням інновацій в освіті, необхідних для того, щоб відповідати на виклики майбутнього. Адже за останні роки відбулися значні зміни в змісті і технологіях освіти розроблених і представлених у різних частинах світу. Інноваційні підходи у викладанні та навчанні запроваджуються сьогодні з метою надихати і залучати всіх молодих людей до отримання у навчанні такого досвіду, що надасть їм необхідні навички і ставлення до життя, навчання та діяльності у 21-му столітті. Причому під інноваціями розуміється як "процес внесення змін у те, що вже використовується, так і введення чогось нового, радикальні або поступові зміни щодо продукції, процесів або послуг.

Навчання, придбання нових або модифікації і переструктурування існуючих знань, моделей поведінки, навичок, цінностей потребують синтезу різних видів інформації, контекстного навчання. Освіта в інтересах сталого розвитку (ОУР) не конкретна програма або проект, а швидше парасолька для багатьох форм навчання, які вже існують, та нових, які ще треба створити. Проте усі навчальні програми мають бути засновані на п'яти фундаментальних принципах навчання: навчання, щоб дізнаватися: навчитися робити, вчитися жити разом; навчання, щоб бути; навчання, щоб перетворювати себе і суспільство.

О.І.Пометун запрошена бути одним з головних спікерів конференції з доповіддю: «Демократію всередині та через освіту: українські виклики та перспективи»

The Learning Teacher Newsletter

Повернення до списку