Crossref Member Badge

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗДОРОВ'Я

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
9 квітня 2013 року запрошуємо Вас взяти участь у заходах, присвячених «Міжнародному дню здоров’я», що проводять лабораторія управління освітніми закладами Інституту педагогіки НАПН України та адміністрація експериментальної Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9.
Передбачаються такі напрями роботи:
•    здоров’ярозвивальні технології у школі І ступеня;
•    впровадження здоров’ярозвивальних технологій  у виховній роботі;
•    психічне і духовне здоров’я учнів у контексті превентивного виховання;
•    проектна діяльність суб’єктів навчально-виховного процесу у ракурсі здоров’ярозвивальних технологій.
    Форми роботи : наукові доповіді з презентаціями, міні-лекції, психологічні коментарі, уроки-презентації з фізкультхвилинками та музичним супроводом, учнівські проекти, агітбригада, майстер-класи, арт-терапія, ігри та фізичні вправи на перервах і уроках, казкотерапія у міні-виставі, музикотерапія з дихальною гімнастикою, вікторини для учнів.
    На конференцію запрошуються співробітники Інституту педагогіки НАПН України, керівники експериментальних ЗНЗ лабораторії управління освітніми закладами, керівники ЗНЗ різних типів м. Бровари, вчителі, психологи, методисти та спеціалісти управління освіти, науковці, які займаються теоретичним обґрунтуванням, розробленням і впровадженням здоров’ярозвивальних технологій та системи управління здоров’ярозвивальною діяльністю суб’єктів НВП у сфері освіти, формуванням і розвитком здоров’ярозвивального середовища в ЗНЗ різних типів.
Місце проведення: Броварська експериментальна загальноосвітня школа № 9, що розташована за адресою: м. Бровари, вул. Возз’єднання,13.
Час роботи: 10:00 до 15:00.
Заявки на участь у роботі конференції надсилати електронною поштою:
E-mail: Лабораторiя Управлiння НАПН <lab_man@ukr.net>
E-mail: Бров_ЗОШ №9 <school_nine@i.ua>
та заповнити анкету учасника не пізніше квітня 2013 року.
Контактні телефони та особи:
лабораторія управління освітніми закладами Інституту педагогіки НАПН України (044) 481-37-32 ст. лаборант лабораторії – Сірож Марина;
Броварська загальноосвітня школа № 9, (045- 94)  5-30-90 по Київськой області
Блудша Наталія Миколаївна
Будь ласка, підтвердіть участь у конференції до 08.04.2013р.

Повернення до списку