Crossref Member Badge

Прикладні ігри та гейміфікація в роботі шкільного психолога, соціального педагога, педагога-організатора, класного керівника, куратора, тьютора, ментора, ассистента вчителя

18.05.2020

21 травня 2020 р., 15:00 – 16:30

Всеукраїнський безкоштовний ознайомчий вебінар

       «Прикладні ігри та гейміфікація в роботі шкільного психолога, соціального педагога, педагога-організатора, класного керівника, куратора,

тьютора, ментора, ассистента вчителя»

 

Організатори: Відділ економіки та управління загальною середньою освітою

Інституту педагогіки НАПН України, Асоціація керівників шкіл України, Тренінгова компанія «Академія гри», Портал професіоналів розвитку особистості WEBSMART,

МіжнароднаАсоціація Ігротехніків Гейміфікації та Ігропрактиків.

 

Вебінар проводить Констянтин Галюк, автор єдиної запатентованої та сертифікованої в Україні технології по створенню трансформаційних ігор SMARTGAME, аспірант НПУ ім. Драгоманова, викладач Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, фахівець з гейміфікації, коуч-ігротехнік,бізнес-тренер, підприємець.

 

На вебінарі учасники зможуть про можливості, які дає впровадження та використання в роботі прикладних (трансформаційних) ігор та ігрових рішень для психолого-педагогічних працівників, отримати  практичні поради щодо впровадження прикладних (трансформаційних) ігор у своєму закладі освіти з урахуванням вікових особливостей здобувачів освіти, специфіки закладу освіти тощо.

 

Реєстрація за посиланням: http://surl.li/coyr. За півгодини до вебінару всі зареєстровані учасники на електронну пошту, яку вказали при реєстрації, отримають посилання на вхід у вебінарну кімнату.

 У випадку виникнення питань щодо реєстрації звертайтесь:

тел. +38(068) 123-32-23 (Viber, Telegram), Левинська Ірина, керівник проєкту «Ігри – в освіту».


        Учасники  вебінару  БЕЗКОШТОВНО отримають сертифікат (4 години).              

        Увага!  Для отримання сертифікату передбачене підсумкове тестування після закінчення вебінару. 

До обсягу годин в сертифікаті зараховано час, який необхідний для проходження підсумкових тестів.Тренігова компанія «Академія гри» є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Відповідно до чинного Порядку підвищення кваліфікації, сертифікати Тренінгової компанії «Академія гри» можуть бути зараховані як підвищення кваліфікації.

Повернення до списку