Crossref Member Badge

Вебінар «Основні концептуальні положення і структура змісту навчальних предметів «Людина і світ», «Географія» в контексті реалізації компетентністного підходу»

09.02.2016

29 лютого 2016 року в 11.00 за Київським часом розпочнеться міжнародний вебінар «Основні концептуальні положення і структура змісту навчальних предметів «Людина і світ», «Географія» в контексті реалізації компетентністного підходу», організаторами якого є Інститут педагогіки НАПН України та Науково-методична установа «Національний інститут освіти» Міністерства освіти Республіки Білорусь. В роботі вебінару візьмуть участь наукові співробітники відділу навчання географії та економіки Інституту педагогіки НАПН України. 

Для підключення до вебінару вам потрібно буде перейти за посиланням http://rozumniki.biz:5080/openmeetings/?invitationHash=d637ca461acf0579bfbfa86507cafa49&language=19

Прохання перейти за цим посиланням за 2-3 хвилин до початку вебінару. Пароль вводити не треба, даний вебінар без пароля. На установку програми піде 2-3 хвилини. На сторінці вебінару вам потрібно буде вказати лише своє ім’я. Приєднуйтесь.

Переглянути вебінар можна буде також на сайті Інституту педагогіки НАПН України http://www.undip.org.ua/

Повернення до списку