Crossref Member Badge

Всеукраїнськка науково-практична конференція «Україна, українська мова – світ ХХІ століття у діалозі культурно-мовних та морально-громадянських цінностей особистості та педагогічних систем»

23.10.2019

Дирекція Київської гімназії східних мов № 1 Святошинського району м. Києва просить Вашого сприяння в організації та участі наукових співробітників у галузі дидактики, української філології, іноземних мов, суспільствознавчих предметів, міжнародних відносин у проведенні XII Всеукраїнської науково-практичної конференції «Україна, українська мова – світ ХХІ століття у діалозі культурно-мовних та морально-громадянських цінностей особистості та педагогічних систем», яка відбудеться 25 жовтня 2019 року на базі Київської гімназії східних №1 за адресою 03115, м. Київ, вул. Львівська, 25. Конференція передбачає відкриття за участі дипломатів посольств країн Сходу в Україні, проведення пленарного засідання (09.45 – 13.45), робота в секціях (13.45 – 15.30).

Секція 1. Українська мова, мовна особистість у діалозі культурно-мовних цінностей, педагогічних систем ХХІ століття.

Підсекція 1. Розвиток культурно-мовних та морально-громадянських цінностей особистості у діалозі педагогічних систем сучасності.

Підсекція 2. Розвиток культурно-мовних цінностей особистості у педагогічних системах іншомовної освіти, у міжкультурній комунікації.

Секція 2. Розвиток морально-громадянських цінностей особистості, відповідальних громадян-патріотів України в освітніх системах – актуальна проблема Нової української школи.

 Секція 3. Етнонаціональні цінності у діалозі української, східних та англомовних культур народів у педагогічних системах сучасності.

Секція 4. Демократичний культурно-освітній простір як умова засвоєння культурно-мовних та морально-громадянських цінностей особистості у взаємодії закладів освіти, сім’ї, громадськості, засобів масової інформації. Психологічні аспекти соціального впливу на розвиток моральності,  громадянськості на комунікативну культуру здобувачів освіти.


Завантажити заявку

 

Повернення до списку