Crossref Member Badge

Посібник "Зміст і методи роботи з культурно-ціннісними поняттями (концептами) у курсі російської мови для 4 класів шкіл з українською мовою навчання"

Автор (автори): Фідкевич О. Л.

Текст посібника: Завантажити

Фідкевич О. Л. Зміст і методи роботи з культурно-ціннісними поняттями (концептами) у курсі російської мови для 4 класів шкіл з українською мовою навчання (рос. м.) : посіб. / О. Л. Фідкевич. – К. : Видавничий дім «Сам», 2017. – 96 с.

Посібник розроблено з метою посилення ролі соціокультурного компоненту у навчанні російській мові, конкретизації  та систематизації  його змісту з урахуванням лінгвокультурологічного підходу.

У посібнику представлено напрями роботи з культурно-ціннісними поняттями (концептами) на уроках російської мови у початкових класах шкіл з українською мовою навчання, визначається їх місце у процесі  формування  комунікативної компетентності учнів.

Основними структурними компонентами дидактичного матеріалу  посібника є культурні концепти, що мають як універсальне загальнолюдське значення, так і національну складову, і актуалізуються у культурологічних текстах.

Посібник призначений для вчителів початкової школи, вчителів-філологів, методистів, студентів, аспірантів.Кількість переглядів - 273


Назад до розділу