23- 24 липня у Варшаві (Польща) відбувся тренінг Ради Європи та фонду ” Chiricli” на тему “Підвищення навичок проведення моніторингу та збору інформації під час військової агресії рф в Україні”.
У роботі тренінгу взяли участь представники Ради Європи – Зола Кондур, професор, завідувач кафедри соціальної політики Університету Драгоманова Алла Ярошенко. Від відділу навчання мов національних меншин Інституту педагогіки НАПН України взяли участь професор Н.Богданець-Білоскаленко.
У рамках тренінгу відвідали центр роботи з українськими переселенцями у Варшаві. Такі зустрічі завжди надихають на нові проєкти, задуми, плани.
![](https://undip.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/295445124_416597417114054_1658603902475648059_n-1024x768.jpg)
![](https://undip.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/IMG_20220723_112645-1024x768.jpg)