1 березня 2024 року відбувся Круглий стіл, присвячений презентації та обговоренню Дорожньої карти зі створення умов для підвищення якості навчання державною мовою та мовами корінних народів і національних меншин (спільнот) у закладах загальної середньої освіти України на 2023 – 2027 роки.
Завідувачка відділу навчання мов національних спільнот Наталя Богданець-Білоскаленко та провідний науковий співробітник цього ж відділу Олена Фідкевич разом із першим заступником міністра освіти і науки Є.Кудрявцем, генеральним директором Директорату шкільної освіти І.Хворостяним, представниками національних спільнот України, дипломатичним корпусом обговорювали Дорожню карту зі створення умов для підвищення якості навчання державною мовою та мовами корінних народів і національних меншин (спільнот) у закладах загальної середньої освіти України на 2023 – 2027 роки, відповідали на запитання учасників.
![](https://undip.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/426270024_290054183898488_7051134860136078995_n-1024x576.png)
![](https://undip.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_20240302_133328-1024x576.png)
![](https://undip.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/426614588_389160217084132_3003022022268570733_n-1024x576.png)
![](https://undip.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/426278347_1579345289489701_8737457778658697851_n-1024x576.png)