З 08 по 12 квітня 2024 року в режимі он лайн відбувся другий етап Конкурсу «Вчитель року-2024″ в номінації географія. Участь у роботі журі взяла завідувачка відділу навчання географії та економіки Інституту педагогіки НАПН України Назаренко Тетяна Геннадіївна. 25 конкурсантів з усіх областей України змагались у випробуваннях: тестування, практична робота та майстерка. В результаті конкурентної боротьби було відібрано 12 учасників та учасниць, які продовжать змагання у Фіналі, за звання найкращого Учителя географії-2024.
![](https://undip.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/1-2.jpg)
![](https://undip.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/2-2.jpg)
![](https://undip.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/3-1.jpg)
![](https://undip.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/4.jpg)