Мир Україні! Мир світу!

10 червня 2022 року о 15 годині за київським часом відбудеться Міжнародний онлайн перфоманс ” Мир Україні! Мир світу!”, співорганізаторами якого є Інститут педагогіки НАПН України, Асоціація керівників шкіл України та КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого.

Інститут педагогіки  та АКШУ на перфомансі в прямому ефірі представляє  Олена Онаць, завідувачка відділу економіки і управління ЗСО, президент АКШУ.

Метою перфомансу є висловлення протесту проти війни в Україні, об’єднання зусиль міжнародної мистецької спільноти на підтримку України.

Студенти університету ім. Карпенка- Карого написали листи в різні країни світу з проханням зняти 2- хвилинні відео, які і об’єднані в один перфоманс. Відгукнулися 17 країн, знято 45 міні-фільмів. Важливо, що про проєкт розповідають вчорашні випускники українських шкіл та керівник проєкту Наталія Дніпренко. Передбачається участь і гостей.   

Запрошуємо до участі у перфомансі наукових співробітників, педагогів, молодь, старшокласників, студентів, керівників шкіл та всіх небайдужих. Це наш вклад у боротьбу з рашистами, за перемогу, за мир Маємо також подякувати світовій спільноті за підтримку. Перфоманс буде проходити у прямому ефірі, можна буде написати  на сторінці групи АКШУ у фейсбуці та ютуб- каналі університету ім, Карпенка – Карого. Запрошуємо долучитися до заходу і взяти активну участь. Слава Україні!

Приєднатися можна за посиланням