10 січня 2023 року О.В. Онопрієнко, завідувач відділу початкової освіти імені О.Я. Савченко, провела тренінг «Формувальне оцінювання навчальних досягнень учнів: питання наступності» для професійної спільноти вчителів математики закладів освіти Покровської міської ради Донецької області.
На заході були опрацьовані питання впровадження сучасної філософії оцінювання у Новій українській школі, сутності новітніх видів оцінювання, методики створення і використання інструментарію оцінювання. Результатом роботи стали не лише актуальні знання, а й нові ідеї вчителів, зокрема, задум створення інструментарію формувального оцінювання для дистанційного формату навчання.
![](https://undip.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/1.jpg)
![](https://undip.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/3.jpg)