У межах співпраці з закладами загальної середньої освіти співробітники відділу дидактики та відділу міжнародних зв’язків та наукової співпраці Інституту педагогіки НАПН України долучилися до проєкту управління освіти Шевченківського району м. Києва «Жінки в науці», присвяченому дню жінок і дівчат у науці.
07 лютого 2024 року кандидат педагогічних наук, науковий співробітник відділу міжнародних зв’язків та наукової співпраці Марина Олександрівна Загорулько та науковий співробітник відділу дидактики Інна Леонідівна Ліпчевська зустрілися з учнями школи I-III ступенів № 163 ім. М. Кирпоноса м. Києва. У дружній і невимушеній атмосфері поспілкувалися щодо досягнень жінок у наукових дослідженнях та інноваціях; ролі науки в сучасному житті; перспектив наукової кар’єри для дівчат і хлопців. З учнями початкової школи було організовано STEM-урок «Наука?.. Це цікаво!», на якому діти мали можливість провести власне дослідження.
![](https://undip.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/07-2.jpg)
![](https://undip.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/06-2.jpg)
![](https://undip.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/01-2.jpg)
![](https://undip.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/02-2.jpg)