24 лютого 2024 р. завідувачки відділів Інституту педагогіки НАПН України, докторки педагогічних наук, професорки Наталя Богданець-Білоскаленко та Олена Горошкіна та науковий співробітник Земфіра Кондур виступили з науково-практичними доповідями на інтерактивному круглому столі до Міжнародного Дня рідної мови ” Мова єднає”. Захід відбувся за підтримки Ради Європи та з ініціативи Мелітопольської громади. У заході взяли участь представники національних меншин, керівники відділів національних меншин Департаменту нацменшин Секретаріату Уповноваженого ВР з прав людини,, Державної служби етнополітики,, Комітетів ВР, науковці Інституту педагогіки НАПН, Університету Грінченка та багато інших гостей.
![](https://undip.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/429658264_2129544387382201_6651554143611172817_n.jpg)
![](https://undip.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/429654378_2129530160716957_4740247784404734611_n.jpg)
![](https://undip.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/425303217_2129395324063774_7041308035903854636_n.jpg)
![](https://undip.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/428480749_2129395217397118_7760379078524075139_n.jpg)