Нікольська Ніна Вікторівна, старший науковий співробітник, кандидат педагогічних наук.

Коло наукових інтересів: порівняльна педагогіка, педагогіка, іноземна філологія

Творчий шлях. З вересня 2021 доцент кафедри іноземної філології та перекладу Київського Національного торговельно-економічного університету, м. Київ

З вересня 2019 – вересня 2021 доцент кафедри романо-германської філології і перекладу Національго університету біоресурсів і природокористування України, м. Київ.

З вересня 2018 р – червень 2019 асистент кафедри іноземних мов та перекладу Національного транспортного університету, м. Київ.

З вересеня 2004 р – жовтень 2017 викладач кафедри іноземних мов Кам’янець-Подільського аграрно-технічного університету, м Кам’янець-Подільський.

Вересень 2002 р. – вересень 2005 р. – викладач англійської мови та зарубіжної літератури у Кам’янець-Подільському будівельному технікумі, м Кам’янець-Подільський.спеціальністю “Педагогіка і методика середньої освіти. Мова та література (російська, англійська)” та здобула кваліфікацію вчителя російської та англійської мов та зарубіжної літератури.

У 2003 році закінчила Кам’янець-Подільський державний університет ім. І. Огієнка і отримала повну вищу освіту за спеціальністю “Педагогіка і методика середньої освіти. Мова та література (російська, англійська)” та здобула кваліфікацію вчителя російської та англійської мов та зарубіжної літератури.
 У 2005 році закінчила Кам’янець-Подільський державний університет ім. І. Огієнка і отримала повну вищу освіту за спеціальністю “Педагогіка і методика середньої освіти. Мова та література (англійська)” та здобула кваліфікацію магістра педагогічної освіти, викладача англійської мови.

З 2006 по 2010 роки навчалася в заочній аспірантурі Інституту педагогіки НАПН України. У 2015 захистила дисертацію за спеціальністю «Загальна педагогіка та історія педагогіки» на тему «Розвиток шкільної білінгвальної освіти у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії» («The Development of School Bilingual Education in the United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland»).